0 oy
523 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar nasılsınız eşinizin önceliği sizmisiniz annesimidir 

32 Cevaplar

+8 oy
(6,294 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Öncelik diye bir şey yoktur. Annenin yeri ayrıdır, eşin yeri ayrıdır. Biri bakar büyütür diğeri yol arkadaşı olur. Kıyaslanmamalı.
tarafından
Tabikide annenin yeri ayrıdır merak ettim sadece benim eşimmi tek böyle diye ama ikimizinde önceliği evladımız
(6,294 puan) tarafından
Evlat herkesin en hassas noktasıdır. Öyle de olmalı elbette.
(48,888 puan) tarafından
sevgi olarak elbette anne önüne gecilemez de evlenince sorumluluk eşe geçiyor oncelik evlat es anne baba olarak gidiyor
(6,294 puan) tarafından
Bana göre bir sırası yoktur. Eşim bana sorsa sensin diyemem. Annemin yeri ayrıdır annemdir. Eşimin yeri ayrıdır. Evlat hepsinden önce gelir tâbiki. Yani bana kalırsa bu soruların eşler arasında birbirlerine sorulması asıl saçma olan.
(48,888 puan) tarafından
sorumluluk olarak evlenince ese geciyor diye düşünüyorum canim benimde evlenmeden once annemdi ama şuan sorumluluk kizim ve esim önde
-Reklam-
0 oy
(343 puan) tarafından
Ben ve çocukları
0 oy
(2,481 puan) tarafından

Bunu sorgulayacak ortam olmadı kız :D

0 oy
(1,646 puan) tarafından
Tabi annesi olsn anne  once
0 oy
(1,132 puan) tarafından
İlk Kızım, sebebi ise şuan savunmasız olduğu için  sonra ben , en son ailesi 
0 oy
(6,299 puan) tarafından
bu soruyu kişi kendine de sormalı. önce çocuğum demeyen varsa ondam şüphe duyarım. anne ve eş kıyası da yapılmamalı bana göre. en kötü anne bile olsa kimse annesinden vazgeçmez. annenin yeri ayrıdır eşin yeri ayrıdır. tabii ki eş de anne de yerini bilmeli ona göre davranmalı. kıyas saçma 
(2,481 puan) tarafından
Sana daha yakın olduğu için ikiletiyordur bence
tarafından
Canım kayınvalidemle aynı evde yaşıuoz:D
(6,299 puan) tarafından
olsun, evlendikten sonra eşle daha samimi olur insanlar
tarafından
Orası öyle tabi
(2,481 puan) tarafından
Bende o açıdan dedim. Birde bazı anneler ister istemez kıskanıyor oğlunu. Bunu anlayan hisseden erkekler, kıskanmasın diye annesinin yanında böyle hallere giriyorlar
0 oy
(622 puan) tarafından
Ben ve çocuklarımız sonra annesj
0 oy
(1,748 puan) tarafından
Kızımız ve ben 
0 oy
(3,507 puan) tarafından
Annesi olsaydı kesinlikle annesi olsun isterdim ama ben eşimin annesi babası kardeşi hwrseyiyim ikinci de büyük kızımdir önceliği 
0 oy
(729 puan) tarafından

Kendisi  önce sonra biz :D

tarafından
:) :) :) :) :)
0 oy
(2,795 puan) tarafından

Ben ve çocukları ❤

Benim icinde kocam ve çocuklarim
tarafından
Ne güzel
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Bu durum değişiklik gösterir tabi ki yeri geldiği zaman ben yeri geldiği zaman çocukları yeri geldiği zaman annesi babası herşey dozunda olunca sıkıntı olmuyo 
0 oy
(935 puan) tarafından
ben ve oglumun dışindaki herkes onun önceligidir
tarafından
Yaaaa neden
(935 puan) tarafından
ailesi buna deger vermemis deger kiymet nedr bilmez eee bizde deger verincw degersiz olduk kii oglum babasina duskun ilk baba dedi ama yok işte yanlis adamla evlenince sonuclari boyle oluyor
tarafından
Rabbim yardımcın olsun kıyamam sana ben
0 oy
(390 puan) tarafından
Tabi anne yeri ayrı ama önceliği çocuklarımız  ve ben 
tarafından
Kesinlikle öyle olmssı gerekir
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Kimse kim hasta ise kim mutsuzsa kimin ona ihtiyacı varsa önceliği değişir herkesin 
tarafından
Doğrudur
0 oy
(3,606 puan) tarafından
Kızım sonra ben 
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Başta annesiyle şimdi sadece kendi gibi hissediyorum 
tarafından
Aaaa nasıl kendi neden
(2,381 puan) tarafından
Kendini sever önce kendini düşünür ama kötü birisi diyemem bize kızına karşı da yani :)
0 oy
(687 puan) tarafından
Benim önceliğim kızım, eşimin önceliği de bana sensin der ama bence onun önceliği de kızımız :) belki de ben öyle olsun istediğim için öyle geliyor bana :)
tarafından
Bende eşime sormuştum önceliğin kim diye soğuk bi cevapla tamam sensin dedi istemeyerek şimdi bebiş var tabiki oğlum diyor benimde önceliğim evladım tabiki
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Kesinlikle ilk oğlumuz ki bende aynı şekilde önceliğim oğlum olur sonrasini hiç sormadım düşünmedim de ama konudan konuya da değişir yani nasıl bişey olcak da önceliğim annem veya sen dicek. Ama genel olarak düşündüğümde empati kuruyorum ben heralde annemi seçerdim ya eşimi de çok seviyorum 11 yildir tanisiyoruz birlikteyiz ama anne daha farklı bişey sanki. Bosansan mesela allah korusun yine ana baba kapisina gidiyorsun. 
tarafından
Tabiki canım haklısın allah korusun öyle durumlarda anne babanın evine gideriz ama evliyiz ya sonuçta eşimin önceliğinin evladımla benim olmasını isterdim tamam oğlumuz ikimizinde önceliği ama benden çok annesinin sözünü sürekli dinleyip beni kale almıyorsa acaba benxen önce annesimi diye sorgularım yoksa annenin yeride ayrı
(1,541 puan) tarafından
Haklısın canım zaten konuya göre değişir bu mevzu mesela bende çocukla ilgili birşeyde eşimin annesine sürekli danismasi beni deli ediyor kadınla aynı şeyleri anlatıyorum o diyince uyguluyor ama ordada öncelik lafta biz olsakta anneleri gibi valla :D
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ben bu soruyu eşime sormuştum önceliğim annem demişti. Senin içinde öyledir demişti ama hayır benim bir önceliğim yok. Gözümde en değerli bir kaç kişi var ve hepsi kıymetli buna sende dahil demiştim. Aslında böyle bir cevap duymak isterdim ama direkt annem demesi biraz kırdı beni. Zaten annesinin tüm yanlışlarına rağmen kutsal bir varlık gibi devam ediyor hareketli de doğruluyor sözünü.
tarafından
Benimki söze gelince sensin der ama davranışlarının cevabı annem der seninkide kırılırmı kırılmazmı hiç düşünmemiş direk annem denilirmi ben olsam bende çok kırılırdım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,031 göst.
29 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ozgemmsi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 575 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde _queen_00011 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 551 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yunusemrem (104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 266 göst.