0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Sizce devam etmeli miyim 16.gun bı lazimliga yapıyorsa iki üstüne bugün ilk defa cisim geldi dedi bir kaç kez ondan önce oda yoktu yani cok uzun sürdü bizim egitmin evden tikninmeye başladım iyice sizce devam etmeli miyim bide tuvaletini üstüne Yapınca söylüyor annne ben çiş yaptım diye 50 kez anlatıyorum gün içinde cisini tut gelince bana söyle diye 2 buçuk yasinda

3 Cevaplar

0 oy
(3,075 puan) tarafından
Sen devam et canım 1 ay sürsün en azından üstüne varma korkuyor onlar da benim oğlumda 2.5 yaşında gece bağlıyorum konuşmuyor kınuşsa der de inat yapıyor
-Reklam-
0 oy
(2,982 puan) tarafından
Devam et benimkinin çişi halletmesi 1 ay sürdü. Kakası daha uzun sürdü.
0 oy
(808 puan) tarafından
Sakın birakma emin ol son birkaç gün böyle böyle ogreniyorlar zaten canım bak çocuk söylüyor çiş yaptim diye merakla etme birkaç gün e yapmadan soylr sana
(808 puan) tarafından
Ve sana tavsiyem gece bezinide birak ben öyle yaptım çünkü çocuk bezi hissettigi an  biliyor orda bez var yapıyor bir örtünün  altina çöp torbasıni aç öyle yatır ben öyle yaptım çok şükür hem gece hem gündüz u beraber halettim:)
(28 puan) tarafından
Ya onu denedim ama çocuk boğazına kadar çiş oluyor tutmadi
(808 puan) tarafından
İlk günler yapıyor zaten birkaç seferden sonra onada alışıyor ben sabaha kadar 3.  4 kere kiyafet degistirdim zor oluyor biraz ama alışıyor sonradan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
0 cevap 24 göst.
0 oy
1 cevap 109 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu

382,452 soru