0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (1,812 puan) tarafından
İçine siz nasil dekor ettiniz 

SARK KÖŞESİ Mİ  ?

BALKONNİCİN OTURMA GURUBU MU ?

YOKSA L KÖSEM Mİ 

SİZCE HANGİSİ 

SİZLERİN Kİ HANGİSİ HANGİSİ İYİ OLUR

8 Cevaplar

0 oy
(4,087 puan) tarafından
Ben şu çay setlerinden koydum ama kesinlikle L köşe almak fikrim. Çok daha rahat ve kullanışlı. Sonra da iki büyük canlı çicek koydum büyük saksılarda . Farklı olarak soba kurduk sadece. Veranda tipi.bizimki ev bahçalı da:D
(1,812 puan) tarafından
Anladım canım güle güle oturun
-Reklam-
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Balkonun büyükse oturma grubu takımı hoş duruyor benimki gibi küçükse şark köşesi tarzı yaptrdım ledler falan hoş duruyor
(1,812 puan) tarafından
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Oturma odama yeni alınca oturma odasındaki i balkona koydum 2 koltuğu L gibi çok rahat oldu ben zaten l sevmiyorum çekilmiyor arkası kullanımı zor bana göre 
(1,812 puan) tarafından
. anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Benim oturma grubu var.
(1,812 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Ablam L köşe yaptı ve çok güzel oldu benim olsa bende aynısını yapardım ..
(1,812 puan) tarafından
Anladım canım güle güle otursun
0 oy
(1,607 puan) tarafından

image

benim ki bu şekilde daha önce çekmiştim şuan ufak tefek değişimler var evde değilim çekemedim şuan ki halini . Ama l koltuk çok iyi olur diye düşünüyorum benim balkon çok geniş bu çay setini eski evime göre almıştım küçüktü balkonu .geniş balkonsa L palet koltuk öneririm 
(1,812 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️❤️❤️ güle güle oturun
0 oy
(8,932 puan) tarafından
Ahh ahh olsa da dekore etsem yok değil balkonun var da incecik karşılıklı 2 sandalye koysam basrakine oturmak için ondekini kapatmamiz gerekir çok dar 2 fayans zor sigmis 
(1,812 puan) tarafından
Rabbim dilerim ki sana daha büyüklerini güzelleri nasıp etsin bacım aynen bende öyle düşünüyorum canım ama temizliği zor kız hiç çıkmıyorum desem balkonlara çünkü.cocuklar küçük
(8,932 puan) tarafından
Kız cam bolkon işte ne güzel şal cocuklari oturun orda ben olsam içeri girmem valla benim oğlan çok sever bende düşünüyorum da incecik balkona ne diye yaptircam icinde otursan doğru düzgün oturulmaz anca yere kilom falan sercen sıraya dizilir gibi oturcan evim zaten güzel ışık almiyo onu da taktirirsam o taraf hiç almaz bi de doğru düzgün oturmadigim balkona ne diye o kadar para vercem
(1,812 puan) tarafından
Canim balkon açık bacım yatorcaz içini öyle dizayn ecdecem
(8,932 puan) tarafından
Hmm o zaman şimdilik tehlikeli 1 tane olsa peşinden gezersin iki üç tehlikeli birini tutsan diğeri Allah korusun
(1,812 puan) tarafından
Öyle canım saolasin
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Salıncak ve kızartma mutfağı halı perde iki tane de tekli koltuk orta sehba bu sekilde
(1,812 puan) tarafından
Güle güle kullan ❤️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 327 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 584 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 294 göst.
22 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Zisan (1,154 puan) tarafından soruldu