0 oy
56 göst.
Aile kategorisinde (882 puan) tarafından
Merhaba kızlar 13 aylık erkek bebeği olanlar kilolarını boylarını ve günde kaç öğün yediklerini yazabilir mi ? 

Bitki çayı veriyormusunuz verdiyseniz ne için verdiniz ve iyi geldimi teşekkür ederim 

3 Cevaplar

0 oy
(12,469 puan) tarafından
13 aylık bebek günde 3 öğün yer tabi arada atıştırmalık verilebilir.

Bitki çayı da adacayi, ıhlamur, nane limon veriyorum ben genelde sadece hasta olmasına gerek yok herhangi bi zaman diliminde olabilir bence 
(882 puan) tarafından
Sizin bebeğiniz çay içerken saldırışa geçiyormu bizimki içmek istiyor biri kesin tadına baktırdı diye düşünüyorum bende geçen ıhlamur yaptım biz çay içerken severek içti.
(12,469 puan) tarafından
Kızım şuan 24 aylık canım öyle saldırmıyor ama içine şeker koymayı seviyor daha yeni yeni her zaman değil ama çok açık içmesine izin veriyorum.
Ihlamuru ver canım zararı yok kahvaltıda verirdim ben genelde hala veriyorum arada bikmasin diye sürekli vermiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,929 puan) tarafından
Kiz bebek benim ki gunde 2 ogun yerdi arada da ara ogun. Sabah kahvalti,aksam yemegi,arada da yogurt ve meyve.

Bitki cayi verdim sevdi hoslanmadi, bizim caydan istedi bi kac kez bende pekmezli su verdim onuda sevmedi cay da isteemdi bidaha
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Sabah uyanınca mama veriyorum 11 de kahvaltı 3-4 gibi yemek akşam 8 de esim işten geliyor bizimle de akşam yemeği yiyor aralarda emiyor meyve falanda veriyorum bitki çaylarını hastalandiginda falan veriyorum aslında normal zamanda da vermek lazım. Kahvaltılarinda sade su bazende pekmezli su veriyorum. Her günde verilebilir ama benimki kilolu o yuzden sade su vermeyi tercih ediyorum. 1 yas kilosu 12 bucuk kiloydu boyu 76 cm 13 aylik şuan da 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
22 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 145 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Deriniko (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,326 puan) tarafından soruldu

397,101 soru

11,877,152 cevap

35,992 kullanıcı