0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (5,684 puan) tarafından

Kızlar üç yıl önce bı yastık verdi bize daha doğrusu eşim diktiğini görünce zorla aldı eve getrdi evde birisi var halbuki benim yastıklarım 5 yıllık daha hiç yikamadim geçen 5 yastık içini boşaltım yumoş döktüm tertemiz oldu mis gbi kokdu hiç boğazım falan agirmadi kaynanamın ki çıkardım boşaltiim kız taş taş bir birne yapişmis simsiyah bir yün vardı bı yirmi yıl 30 yıl onuda ciprtim bisiru toz attım makineye çarşafa koyuyorum ondan snra olan oldu kemiklerim szliyor boğazım çok fena dolmuş agryor acaba ondanmi annem dedi atsaydin niye hamile halinle bogazini kötü yaptın bide geçenlerde üç hfta grip çok fena oldum bdaha oldu yeni iyileştim :'( napablirim başımda felâket kötü 

4 Cevaplar

0 oy
(10,656 puan) tarafından
Hamile halinle tozun içine niye girdin 
(7,879 puan) tarafından
Sanane :D
(5,684 puan) tarafından
Kız kokuyordu hepsi oyizden onun bna verdiği çok kötü bilseydim atacaktım çope annemin bana veridgi temizdi 5 yıl geçmesine rağmen iki üç tane kaldım daha önceki evim rutubetliydi yaa kokuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç o işe girişmeseydin hamileymişsin
(5,684 puan) tarafından
Kız valah kokuyordu bizim yünler temiz oldu hiç rahatsız olmadum kaynanamin. Verdiği taş yüz yıllık yün yaa bilseydim çöpe atardım yikamazdim titryoum ya
tarafından
At gitsin onu
(5,684 puan) tarafından
Slak gibi yıkadım ya keşke atsaydim olan boğazıma oldu
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Ter temiz yün yastıkta yatsam bile öksürükten geb eririm tıkanırım kaldi ki o yünleri açıp çırpıp temizlemek.. keske hic girismeseydin. Alerjik bir oğlum var en büyük dusmanimiz yün yorgan ve yastiklar hepsini cikarip attim asla sökmedim bile 
(5,684 puan) tarafından
İşte bizde elyaf ta yatmiyorlar zaten bir kactane de elyaf var elyaf daha çabuk temiz oluyor
0 oy
tarafından
Bence yumoştan hasta oluyorsun haberin olsun
(5,684 puan) tarafından
Neden peki  yıllardır kullanuorim

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 128 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,266 puan) tarafından soruldu