0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
7 aylık bebeğim var sizin günleriniz nasıl geçiyor kendimi tembel hissediyorum 

İşler bitmiyor çabuk yoruluyorum hep uykum var kaç saat uyuyirsunuz

11 Cevaplar

0 oy
(13,167 puan) tarafından
hamileyim+4 yaşında kızım var sabah 7 de bazen 6.30 da uyanıyoruz o kadar vücudum yorgun ki anlatamam sana 
-Reklam-
0 oy
(713 puan) tarafından
5 aylık oldu bebem günler geçmiyor uyumuyor ☺️ 
0 oy
(441 puan) tarafından

Rabb'im kolaylık versin inşallah canısı, benim ilk gebeliğim daha bebiş konusunda pek tecrübem yok bakalım doğunca anlayacağız inşallah :D

0 oy
(713 puan) tarafından
15 ay benden çok o yoruluyor bence pesimde dolaşmaktan ama memnun halinden ilgisini çekiyor ev işleri günlük 5 saat uyku yetiyor bana alıştım daha fazla uyuyamıyorum istesemde. Bazı günler keyif yaparız bazı günler harıl harıl oluyor:D
0 oy
(64 puan) tarafından
Benim ki  altı buçuk aylık o kadar yorgunum ki tüm vücudum ağriyor . gündüz iki kere yarım saat uyuyor.

eşim gelmeden yemeği yapıyorum kahvaltı yapıyorum .diğer işlerde bebeğimle yapmaya çalıyorum olduğu kadar 
0 oy
(12,785 puan) tarafından
2 yaşında kızım 5 aylık olacak oğlum. Gece 3.4 te yatarım sabah 9 de kalkıyor oğlum. 

Her gün dişarı çikarırım 
0 oy
(325 puan) tarafından
Amaaann ne sen sooor ne ben söylim canım 
0 oy
(1,818 puan) tarafından
Bizde 3 aylığız yapabildiğim kadar yapıyorum işimi hiç bir şey kendimden değerli değil valla :D bazen sabahları iyi uyuyor uykum varsa bende yatıyorum :D yoksa iş yapıyorum. Zaten büyük kızımı okula götürüp getiriyoruz beraber o zamanlar pek uyumuyor, gündüzleri de kucak istiyor. Mutfakta yemek yaparken felan yere minder serip bana bakıyor bol bol sacmaliyorum dursun diye ahahahshs
0 oy
(932 puan) tarafından
4 aylik oluyor ve 1 aydır en fazla geceleri 4 5 saat uyuyorum başla yok :((
0 oy
(818 puan) tarafından
13 aylik bebegimi aksam 11 de uyutuyorum gece 3-4 te de ben yatıyorum sabah 8 bucuk 9 da uyanıyoruz elektrik supurgesinden korkuyordu bende araba diye yutturdum biiip biiiiip araba gidiyor diye evi supuruyorum oda arkamda emekleyerek dolaniyor :)) yemek yapacağım zaman pacamdan ayrılmıyor tuvalete girince arkamdan agliyor sürekli gözünün önünde olayım istiyor evi süpürme işiyle yemek işini gündüzden hallediyorum sonra oyunlar oynuyoruz kalan işleride akşam yapıyorum. Akşamda babasının dizinden ayrılmıyor böyle geçiyor genelde 
0 oy
(349 puan) tarafından
Valla canım bebegik doğduğundan beri sallama rekoru kırmış olabilirim şuan bike uyandı sallıyorum bu saatte uyanmak ne ya

Pardon 4 te uyandi. Ben uykuyu seven biriydim 9 aydır herşeye duzelddim bı uykuda kendime gelemedim uykusuz günlerim ağlamaklı geçer. Ve bende bazen yetersiz hissediyorum kendimi. Acaba ne yapsam da oyun oynasak sıkılmassa hissediyorum bebeğim çok çabuk sıkılan ve hep farklı şeyler isteyen biri. Zaman hiç gecmiyor gündüz.bisekil öyle böyle günü deviriyoruz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 128 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde Dmraysegul (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 163 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,845 göst.
2 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Aşkımızın meyvesi♥️ (3,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde melikeili (211 puan) tarafından soruldu

382,925 soru

11,462,145 cevap

35,052 kullanıcı

...