0 oy
122 göst.
Aile kategorisinde (582 puan) tarafından
Sorum yukarda canlarım :=)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Biri 3 yaş biri 1 yaş bu sayılır mı :D günüm dolu dizgin geçiyor 3 gündür temizlik yapmıyorum hahahah

(582 puan) tarafından
Ben bir çocukla pilim bitiyor sizleri dusunemiyorum :)
tarafından
Bide seninki küçük kız benimkiler 3 ve 1 yaşında daha zorlar
(582 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Valla tek bakılmıyor ya
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Valla 3aylıkken ben bebekten başka bişeyle uğraşmıyorum bebeğim hiç durmuyordu çünkü çok gazlıydı 4.aya kadar sürdü, emmeyi de bıraktı süt sağmakla geçiyordu günüm
(582 puan) tarafından
Oyyy kıyamam sana ben. Valla zor ya. Anne olmak çok zormuş. Allah yardımcımız olsun. Bende hiçbir iş yapamıyorum yemek yiyemiyorum. Acaba herkez mi öyle diye merak ettim
(1,862 puan) tarafından
Aynen canım ne bulursam yemeye uğraşıyordum işte yemek yapmayı unuttum resmen doğumdan sonra :D
(582 puan) tarafından
Valla bend öyle kuzum. Neyse ki eşim ne bulursa yer. Anlayışta her zmn önemli
(1,862 puan) tarafından
Aynen canım benimki de öyle çok şükür yaa
0 oy
(59 puan) tarafından

vala hıc guzel gecmıyo 3 bucuk aylık bebısım calısıyorum gunum sut sagmakla gecıyo aksamda cocukla 11 oluyo yenı uzanms oluyorum ev iş derken .Ama bebısimi her gordugumde mutlu oluyorum tabıkı :)

(582 puan) tarafından
Tabiki kuzum orası ayrı da. Ben hicbisi yapamıyorum. Hep sallanmak kucak istiyo. Uyutuyom besigine koyuyorum illa sallancak yoksa hemen uyaniyo. Buda benim elimi ayağımı bagliyo
(59 puan) tarafından
yataga kattgm an cıglık atmaya baslıyo ,babasına veryrm yıne benı ıstıyor bı camasır yarım saatte zor seryrm .illa gezdrcksın balkona cıkmak ıstyr dısarı dıkkat cekıyo cnku asırı yorucu allah yardımcımız olsun
0 oy
(2,139 puan) tarafından
3 aylık bebek + 5 yaşında kızım var günümün nasıl geçtiğini anlamıyorum bile :D
(582 puan) tarafından
Dolu dolu diyosun yani bshshs
0 oy
(156 puan) tarafından

10 aylik bi bebegim var 10 cocuga bedel :D kıçım yer gormuyor

(582 puan) tarafından
Hahahah napicaz biz bu çocuklarla ya
(156 puan) tarafından
Ahhh bilsem hahhhaa
0 oy
(2,196 puan) tarafından
3 aymiz biteli 3 gun oldu hep kucagmda yanmda ustumde :) yemegi yaprken pusetyle yanmda evi supururkenpusetle yanmda . Tabi herzmn durmuyo bu ayda bir olan bsey ☺☺☺
(582 puan) tarafından
Benimde öyle.seninki pusette duruyomus benimki oda durmuyo. Şimdi uyuyo ama kalkıp bişi yapamıyorum illa sallancak yoksa uyaniyi
0 oy
(1,369 puan) tarafından
3 aylık bebekle nasıl geçer kız. Yattığı yerde duruyor zavallı. Tüm işimi sorunsuz yapardım aksamadan. Kendi kendine uyurdu bazen. Şuan 18 aylık o günlerin kıymetini bilememişim smsösösös
(582 puan) tarafından
Ohh valla keşke benimde öyle olsa. Ortalığı yikiyi uyanınca.kucak istiyo. Yatınca sallanmak istiyo. İki dk su içip gelim diyorum agliyo. Keşke benimde öyle dursa :(
0 oy
tarafından

3 aylıkken huysuzdu duramazdı ağlardı gazlı bebekti şuan 6 aylık olduk yanımda Yürüteç te oynuyor bende tv keyfi yapyorum burada takılıyorum rahatım Vala kız maşallah de acıkınca bagırıyor uykusu gelince bagırıyor doyurup yatırıyorum altını zaten kontrol ediyorum devamlı rahatız:cheerful:

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 389 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde Seherl (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
5 Kasım 2022 Aile kategorisinde est16 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
1 saat önce Diğer kategorisinde melikeili (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.