0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından

Bu uygulamayı bizim yerimize eşimiz kaynanamız görümcemiz kullanıyor olsaydı bizimle ilgili neyden yakınırlardı?:)

Eşim : Çok konuştuğumdan , suyu fazla harcadığımdan , kimseyi sevmediğimden, en ufak şeyde insanlardan soğuduğumdan, çok çabuk küstüğümden, bitmeyen özel gün hediyelerimden , aklıma bunlar geldi bunlardan kessin bahsederdi onun dışında bir sorunumuz yok çok şükür:D

Kaynanam yok görümcem zaten beni sevmez onu anlatmaya gerek yok.

Hanımlar buyrun sohbete 

8 Cevaplar

0 oy
(312 puan) tarafından
Benim eşim 6 aydır değişti der oda hamilelikten der  sinirleniyor der yine hormonlar der Ama Allah razı olsun eşim den der 

Kaynana ile hiç yan yana gelmedik daha 

Görümce ise 6 tane var hepsi ile mesafeli yım 
(41 puan) tarafından
Ah şu hamilelik hormonları. Bir de lohusa var hazırlıklı olsun
(312 puan) tarafından
Annem söyledi oğlum yapma etme bak zor oluyor dedi ama ana olsun idare ederim dedi ama şikayete başladı ☺️
-Reklam-
0 oy
(3,514 puan) tarafından
Çok temizlik yaptığındam despot olduğumdan kızımı derslerinden dolayı çok sıktığımdan 
(41 puan) tarafından
Kayınvalide veya görümcen ne derdi
(3,514 puan) tarafından
Kayınvalidem yok canım ama gorumcelerim çok severler beni küçük görümcem ahretligim der bana zaten büyük biraz elestirirdi sanırım oda kardeşimi kel etti derdi kesin çünkü hep söyler kardesimin saçlarını döktün diye☺️
(41 puan) tarafından
Ohh yapmışım dee :-) Girdiğim zamanlar denk geldiğim bazı postlar gelinlere yapılanlar yada eşlerin yaptıkları üzüyor yaaa saç dökülmesi az bile bazı erkeklere tabi sözüm meclis dışı
(3,514 puan) tarafından
Esimgilde ırsi canım yaa 23 yıllık evliyim kötü olsaydım heralde adam tepkisini koyardi
0 oy
(156 puan) tarafından
Benim eşim sinirlenince ağlayarak konusuyor . herseyi dusunuyor kim ne der diye  . Sinirlenince ifade edemiyor . kafasında kuruyor derdi 
(41 puan) tarafından
Ayyy o bende de var yaaa bide sinirlenince istemsiz dudağımı ısırıyorum yanlız değilsin bacım:-)
0 oy
(7,434 puan) tarafından
Eşim sınırlı derdi sinirlenince ağzından çıkanı bilmiyo derdi 

Kaynanam bize guvenmiyo soyle destek oluyorum böyle yardım ediyorum elini sıcak sudan soğuk suya sokmuyorum ama tornumu bizden sakiniyo hiç bişey yapmama müsade etmiyo derdi (az bile yapıyorum yüzüne baktığımda sukretsin ) 

Görümcem yok çok şükür bi de onunla ugrasamazdim 
(41 puan) tarafından
:-):-) parantez içindeki güzeldi
(7,434 puan) tarafından
O zaman şunu da ekleyin (o torununa kurban olsun sevdirdigime sukretsin zamanında ben bakamam babanen benden saglam onu çağır o baksın dediğine saysin :)
(41 puan) tarafından
Seni seçtim bürütüs deseydin :-)
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Benimki tribimden dırdırımdan bıktığını söyler kesin başka bişeyimden şikayetçi değildir 
(1,428 puan) tarafından
Kaynanam ve görümcelerim benim gibi bir gelinleri olduğu için ellerini öpüp başlarına koysunlar jkjkjk
(41 puan) tarafından
Eşine az konuşuyorsun diyen koca var mı acaba.Varsa parti kursun oy verelim
(1,428 puan) tarafından
Vala erkeklere gör çok konuşuyoruz dur dır yapıyoruz bizi doğru düzgün dinleyip anlasalar tek seferde susarızda işt
0 oy
(1,219 puan) tarafından

Eşim derdi ki karım sürekli beni yanlış anlıyor :D 

(41 puan) tarafından
O anlatamıyordur.Yada senin istediğin gibi dememiştir:-)
0 oy
(574 puan) tarafından

BEYLER SİZİNDE EŞLERİNİZ AŞIRI KONUŞUR MU 

benim eşim hiç susumuyor lütfen buna bı care bulan varmı bende kafa kalmadı nasıl susturabilirim :D 

LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ NE OLUR 

Karım hep temizlik yapar evi temizlediği gün ben ve çocuklarım yerimizden kalkmaya korkuyoruz sizinde eşiniz böylemi yoksa benim eşim ruh hastası mı :D

Diye diye posta açardı daha bı sürü var dk başı post açardi 

Kaynana görümce konusuna hiç girmemeyeim 

(41 puan) tarafından
Ben o çözümü kocam evdeyken temizlik yapmayarak buldum tavsiye ederim:-)
0 oy
(8,602 puan) tarafından
Eşim benim için - Her ay yeni birşeyler çıkartıyor başıma diye şikayet ederdi.

Kaynanam aramıyorum diye şikayet ederdi büyük ihtimalle.
(41 puan) tarafından
Düşünsene kaynananın post açtığını hayırsız gelin başlığı adı altında
(8,602 puan) tarafından
Hiç umrumda olmazdı biliyor musun. O kadar umursamıyorum ki kendisini .d.d.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 254 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 949 göst.
0 oy
0 cevap 80 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,166 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 677 göst.
25 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu