0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (122 puan) tarafından
Hom bitkiselde çalışan varmı acaba burada bende yapmak istiyorum ama internet işlerinede fazla güvenemiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(4,436 puan) tarafından

oyele inflensrlarin paylasyigi gbi 30 40 bin paralar 150 200 binler kazanilmiyor . :) onlar takipcileri cok ve saadet zinciri  seni beni üye yaptiklari icin senin satistan benim satistan ondan hundan herkesten kazaniyor. sen anca konu komsu es dost akraba iş cevrene satarsin bir urun. bir urunden ederkin 20 tl kar

(4,436 puan) tarafından
gelisi sana 200 lira olur 250 ye satarsin 50 tl kar yaparsin o da milletle ugrasmana dil dokmene degmez. ama ben toplantlara katilirim semirenerlere gderim heryere uye yapmaya killete dil dokerim satis degilde uye zinciri odakli calisirim diyorsan gir
(4,436 puan) tarafından
dayimin esi ilkokul mezunu dayi. da okul muduru. esi ameay yapiyor girip cikmadigi delik yok. evet para kazanio herkesi uye yapio haftasonu kizlari evde brakip egitimlere organizasyonlara tatillere gidiyor kari koca. ama kizlar basi bis kaldi biri kapandi acildi oburu liseyi bitirmedi brakti. gece evden cikiolar oglanlar ortalikta birakiyor gecenin ikisi dayim yalovadan gelip kizlari ordan burdan topluo. dip yok bas yok ev almis basini gidiyor. dayim ccklar icin bosanmadi bu zamana kadar. yani oyle kazanilacak paranin da icine edeyim bence
-Reklam-
0 oy
(699 puan) tarafından
Ben çalışıyorum canım ablam yengem nerdeyse bütün aile üye olduk :) memnunuz çok şükür sadece kendi evindeki eşyaları alsam bile sana puan olarak para hesabına yatıyor biz ilk telefon faturası ödeyelim yeter demesiyle girdik bu işe şu an daha fazla kazanç elde ediyoruz çok şükür. Yani hani yapmak isteyen bir insan için zor değil aslında . Müşteri+sipariş versen zaten kariyerin gittikçe yükselir ve daha çok kadın elde edebilirsin.
(122 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsunuz detaylı anlatırmısınız
(699 puan) tarafından
Ya ilk önce kendin için dışarıda aldığın temizlik olsun makyaj olsun cilt bakımı olsun eşyaları kendine alıyorsun memnun kalıyorsun. Ha bu arada üye olduğun için bunlar sana indirimde gelecek. İşte sen kullandıkça memnun kalacaksın komşun akraban ablan annen vs. Görecekler ve onunla da almak isteyecek sen de önereceksin çevrendekilere .zaten ürünleri kullanan bir daha kullanmak isteyecek çünkü ürünler muhteşem sonuç veriyor. Ne kadar çok siparişli olursa o kadar çok kazanç elde edersin .kazancıni her ay hesabına yatırabilirsin.oyle işte mesajlar ne kadar anlatılabiliyorsa o kadar anlattım.
0 oy
(2,646 puan) tarafından

Network isi hangi firma olurda olsun tam zamanli hatta 7 24 yapilmasi gereken bi is. O nette gordugun paralari istiyosan. Sadece uye yap iki urun sat degil. Uye yaptin isi ogret, motive olmasi icin tesvik edici seyler yap, takip, yeni uyeler, toplantisi (zamanli zamansiz) vs vs. Uye yapmasan satis yapsan, ona anlat bunu anlat, parayi aldin alamadin vs. Sadece indirimli alisveris yapacaksan okey dumduz uyelik ancak aksi halde o gordugun gibi basit bir is degil. Nerden biliyosun dersen baska bir firmada 3 yil unvanliydim :)

(122 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor detaylı anlatırmısınız
(2,646 puan) tarafından
Isi cok iyi bilmen gerek. Girdigin firmaninda sistemini cok iyi bilmelisin. Evet uyeyle buyuyosun ama bi uye yaptin o ay alisveris yapti bitti. Sana hic bi faydasi olmaz. Kendi icin her ay duzenli alisveris yaptirabilmelisin. Dogal olarak urunleri cok iyi taniman lazim. Bunun yaninda uyelerin arasinda ekip kurma yapabilecrk kiisler olmali. Ekip kurdurucagin kisi de ayni senin gibi herseyiyle iyi bilmeli. E bunu da sen verilen egitimlere katilarak arti uyelerine egitim vererek oluyo. Yani oyle uye yap yap kazanirsin gibu bisey degil. Sadece evden calistigin ama normal bi sirkette nasil calisiliyosa oyle calismalisin. Yeri geliyo sokaga iniyosun yeri geliyo ev toplantiai yapiyosun. Oyle gorundugu gibi basit bi is degil. Yakinlarima satis yaparim uc bes gecer elime dersen (katalog fiyatiyla da satmak biraz zor tabi indirim isteyen oluyo) o zaman harclik yapabilecegin bisey ama cook buyuk paralar icin baya coook ugrasman lazim. Fenomenlerin soyle bi avantaji var uye bulmasi kolay yani sirkulasyon surekli olabiliyo.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 141 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde hbbsnn558 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 158 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tulay. 123 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 783 göst.
0 oy
24 cevap 288 göst.

383,023 soru