0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Varmı bu. Ağrıyı yasaya neden olur nasıl geçer:(

8 Cevaplar

0 oy
(122 puan) tarafından
Eşimde böbrek taşı var Allah düşmanıma vermesin bende böbrek sıkıntısı yaşadım ama bende böbrek büyümesi vardı. 

Eşim bekarken 2 kere ameliyat olmuş. Ve şu 1.5 ay içinde 2 kere ameliyat oldu taşlar fazla ve büyük stent taktılar kanal dar olduğu için. Ağrısı var gerçekten çok çok zor Allah yaşayana şifa versin. Kesinlikle tedavi şart. 
tarafından
Geçmiş olsun:((
(122 puan) tarafından
Bak bu şurubu aldık biz yukarıya koyuyorum. Bir deneyin
-Reklam-
0 oy
(3,513 puan) tarafından
Evde buscopan varsa ic bobrek tasina birebir agrı kesici ondan sonra aktarda gilaburu var ondan al sulandır ic o iyi geliyor taşa yogurt suyu bol su limonota iyi geliyor
tarafından
Çok çok teşekkür ederim
(3,513 puan) tarafından
Agrisina dayanamicak olursa sicak suyla dus al masaj yap agriyan yerini biraz rahatlatiyor ben dusurdum birde okul zamanimdi sinavlarim vardi sinavlara ben mi girdim sinavlar bana mi girdi agridan belli degildi doktora kalsa direk amaliyat dedi ama sinavlarim var erteleyemem dedim buscopan , bir ilac daha yazdi birde agri kesici igne vermisti igneleri vurulmadim hic ama sicak su torbasiyla kanka olmustum
tarafından
Aklımda bulunsun:)
0 oy
(77 puan) tarafından
Bnm wardi düştü o ağrıyı Allah biliyor düşerken çok ağrı çektim ama herhangi bir şey yapmadım 
0 oy
(342 puan) tarafından
Cnm balık tasi bul zeytin yagiyla yap iç taş düşer Allah'ın izniyle kaya levregi balığı tasi balikcilarda bulunur eşim balıkçı çok isteyen oluyor diye biriktip veriyoruz millete bak netten 
tarafından
Anlamadım ama araştırayım teşekkürler
(342 puan) tarafından
Kaya levregi baliginin içinde bitane taş cikiyo inci gibi o taşı havanda döv zeytin yağına koy üç dört taneyi bı subardagi zeytin yağına koy kavonazda kapat kapağını hergün git gel çalkala bir hafta sonra sabah aç karnına bı tatlı kaşığı iç faydasını gormezsen yaz bana balık çıkara sor vardır cnm
tarafından
Sübhanallah, teşekkürler ❤️
0 oy
(319 puan) tarafından
Çok kötü bir ağrı doğum sancısı az kalır sıcak tutmaya çalışıyor dum taş varken sürekli zıplıyor dum ve maden suyu içmemi önermişti doktorum
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Eşim iki kere ameliyat oldu.dogum sancısı gibi diyor kaç kere hamile kaldıysa doğum sancısını ne bilio anlamiyorum.film cektirsene Dr ona göre hareket eder.bol.su içiyor musun
tarafından
Su ile aram yok ama gayret ediyorum,
(1,546 puan) tarafından
Taş buyuduyse eğer suyla düşmez ameliyat gerekir.kum gibiyse su içerek idrardan atılır
0 oy
(122 puan) tarafından

image

ilaç değil bu bitkisel 
tarafından
Memnun musun
(122 puan) tarafından
Vallah eşim kullanıyor daha 3-4 gün oldu sanki azıcık yanmam, ağrım azaldı gibi diyor bakalım daha yeni başladık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 40 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (936 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
0 oy
1 cevap 104 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 102 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu

383,132 soru

11,467,198 cevap

35,069 kullanıcı

...