0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından

Günaydın kizlar ara ara elinde böyle şeyler cikiyo sürekli çocuk acıyo diyo nedir bilen varmı acaba doktora götürmek gerekirmi 

image

3 Cevaplar

0 oy
(1,415 puan) tarafından
Ayy bizde de var o bı krem vardı onu sürduk geçmedi acilde yazılmıştı..yarın kontrole gitcez enfeksiyondan yattık işte o zaman gösterecem geçer gibi oluyor geçmiyor nedir anlamadım dün parka gittik baya bı yine minik minik kabardı her yeri
(16 puan) tarafından
Daha önce çok küçük çıktı 2 gün içinde geçmişti şimdi hem avcunun içinde hemde elinin üstünde çıkmış bende acile goturuyum nedir anlamadım size enfeksiyondan dolayimi dediler
-Reklam-
0 oy
(799 puan) tarafından
Sürekli oluyorsa bence hastaneye götürün bide günah ya kıyamam aciyormus doktor ona göre ilaç verir bari 
(16 puan) tarafından
Bu ikinci oldu iki gün içinde geciyo geri doktora randevu alıp gidene kadar geçmiş oluyor acile götürsem bakarmi bilmiyorum
(799 puan) tarafından
Bakar tabi ağrıyor da sonuçta
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Bana birşey ısırmış gibi geldi yakarca ısırdığında ucu su topluyor ve alerjik reaksiyon gösterebiliyor deri böyle bu bir ısırık gibi. 
(16 puan) tarafından
Dün bı parka gitmişti acaba ordami bişey oldu diyede aklıma geldi Benimde
(1,346 puan) tarafından
Canım geçiyorsa bu ısırık yakarcanın getirdiği enfeksiyona göre değişiyodur tepkileri. Ama sivrisinek gibi yinede götür tabi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 206 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
6 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kayla4 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Pelin&asya (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 258 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

396,488 soru

11,859,904 cevap

35,957 kullanıcı

...