0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Merabalar eski hesabım telefondan kaldırılmış yada ben yanlışlıkla kaldırdım galiba yeniden hesap açtım da ben dün gece uyurken afedersiniz üstümü çıkarmışım ve yanıma koymuşum sabah uyandığımızda eşimle şok olduk ben nasıl böyle birşey yaptım hicbisey hatırlamıyorum hala utanç hissediyorum kendimi hastaymışım gibi hissediyorum oğluma daha beşik alamadım yanımda yatıyor ve ona zarar vermekten korkuyorum sürekli beynim dalıp gidiyor bu olaya yaşayan oldu mu ne yapmam lazım doktora gidilir mi bunun için 

10 Cevaplar

0 oy
(9,334 puan) tarafından
Uyku sersemi terleyip çıkarmışsındır belki? 
(2 puan) tarafından
Umarım öyledir canım ya oğluma zarar veririm diye korkuyorum sabahtan beri aklımda kendimden korktum
-Reklam-
0 oy
(992 puan) tarafından
Bunlar oluyor malesef. 2 şer saat arayla kalkıp uyuklaya  uyuklaya bebek emzirmek kolay değilki. Bende alıp yanıma koyardım  bir gözümü açardım kızım yanımda 
(2 puan) tarafından
İnan çok yoruluyorum aileler uzakta olunca eşimden başka desteğim de yok o da gece kalkmiyor gündüz ara ara bakıyor çocuk da gece uyutmuyor çok zor
(992 puan) tarafından
Yaşadığımın aynısı seni çok iyi anlıyorum bende öyle :)
0 oy
(327 puan) tarafından
Oda birşeymi ben dün hastanede emara girecektim form doldurdum isim soyisime kızlık soyadımı yazmışım hemşire kızlık soy ismimle çağırınca Şok oldum
(2 puan) tarafından
Demee çok kötü biseymis
(327 puan) tarafından
Valla ya bayağı kendıme gelemedim
(327 puan) tarafından
Alzheimer olcak diye korkuyorum bende uayıkken hep dalgınlıkla birşey yapıyorum yaptığım da hatırlamıyorum sonra
(2 puan) tarafından
Bende sürekli unutuyorum birşeyleri gidişat iyi değil:)
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Bak kısa özet fruit ninja oyunu varya hani meyve kesiyon biz aynı öyleyiz o karpuz ben kesen bıçak yada tam tersi uykumuz aynı böyle ara sıra ben yumruk sallarım o bana sallar daha yataktan düşen olmadı o mertebeye gelemedik daha
(2 puan) tarafından
Allah beterinden korusun:)
(327 puan) tarafından
çok iyi ya
(1,367 puan) tarafından
Tabi bencede çok iyi sabah kalkıp hasar tespit felan yapıyoruz birde kedimiz var ara sıra aramıza gelir arada oda kaynıypr küsüyor gidiyor gönlünü almak için 100 TL'lik yaş mama felan veriyoruz barışıypruz bazen vermeyiz kinlenir gece gelir saldırıyı o başlatır felan döngü içinde dönüp duruyoruz bazen diyorum rantlar uzuyor yatak yetmiyor king size geçelim diye ama maddiyat el vermiyor yorgan kavgamızda olur ama onu çözdük iki yorgan yatıyoruz kocam kuma olarak yorgana sarılıp içine çeker yorganı baktık olmuyor çözüm arıyoruz
0 oy
(87 puan) tarafından
Bende kızımla gece yastıklarımızı değiştirmiştim sabah şok olmuştum asla hatırlamıyorum çok korkup yatak odası penceresının kollarını sökmüştük
(2 puan) tarafından
Ben başlangıç seviyesindeyim demekki Allah'ım korusun şaka bir yana da
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Desene o zaman sen kimsenin evinde yatılı kalamazsın 
(2 puan) tarafından
Annemin evinde salonda yatıyoruz izinde de inşallah devam etmez bu şey :)
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Canım oğluna uyumamalisun bende beşiği doğumdan 1 hafta sonra aldim ama bebeğimi kanepeye yastıklarda yatırıp kendim yer yatağı serdim ki uykum asiri hafif olmasına rağmen uyku yarı ölüm halidir napcan belli olmaz.
(2 puan) tarafından
En çok ondan korkuyorum zaten tayin jsi belli olsun da gitmezsek beşik alacagim
(3,359 puan) tarafından
Koltuğa yatır sen yerde yat
(2 puan) tarafından
Canım benim evde yerde karıncalar oluyor bide kokarca böceği var tabi gezinen sürekli temizlememe rağmen hala varlar tik oluştu bende de napcam bilmiyorum beşik alacagim hiç olmazsa dibimde olmaz
(3,359 puan) tarafından
Vâlla dibdibe yatmaniz böcekten daha tehlikeli bem deyim
0 oy
(980 puan) tarafından

Bebekten sonra bende saçmaliyorum merak etme sabah eşim ise giderken kızımız uyandı karıcım demiş bende sen emzirip uyutsan olur mu ben çok uykusuzum demişim bir miktar delirdiğimiz doğru :D

(2 puan) tarafından
Bu yine de pozitif bir saçmalamaymış şükret:D
(980 puan) tarafından
Kız bazen uyanınca benim çocuğum mu vardı diyorum kendi kendime öyle deme bazen de rüyamda 2.coxugu görüyorum bizim çocuk 1 tanemi 2 tanemi diye eşime soruyorum ilk 2 ay sürekli biseyleri unutur karıştırirdim şimdi biraz daha iyiyim 4 aylik kızım bu arada :D
0 oy
(5,417 puan) tarafından
Bende bi kaç sene önce alt pijamamı çıkarmışım sadece iç çamaşırı kalmıştı üstümde uyandığımda şok oldum eşimden baya utandım bende. Bir daha olmadı zaten havalar sıcaktı eşim sıcaktan çıkarmışsındır demişti
(2 puan) tarafından
Eşim de sıcaktan yapmışsındır dedi ama ben yine de korktum bir insan neden üstünü çıkarıp hatırlamaz ki :D
0 oy
(3,522 puan) tarafından

Ykulu uykuku kızım uyanmış ozamanlar yatarak emziriyordum kızım büyüktü esimin başını bastiyormusum emnek hadi diye adam bogulackmis resmen :P

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
0 oy
16 cevap 344 göst.
0 oy
14 cevap 413 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 588 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu

383,097 soru