0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (801 puan) tarafından

image

kızlar oğlum 7 aylık bugün bu mamadan aldım gece yatarken vermek için ama arkasında formül mamayla hazırlanışı var ben emziriyorum formül mama vermiyorum siz nasıl hazirliyorusunuz bunu 

5 Cevaplar

0 oy
(72 puan) tarafından
Suyla hazırla ben suyla yapıyordum
(801 puan) tarafından
Tamam canım
-Reklam-
0 oy
(1,364 puan) tarafından
Ben bunları suyla hazırlıyorum ama bu paketi bitince irmikli tercih et canım pirinçli ürünleri doktorlar önermiyorlar 
(801 puan) tarafından
Tamam canım suyunu ne kadar ve mamadan kaç kaşık koycam bide bu pişiyor mi yoksa ilik suya koyup koyulasana kadr karıştırmak mi gerekiyor
(1,364 puan) tarafından
Arkasında kaç kaşık yazıyor meeela hero babylerde 4 çorba kaşığı yazar ben muhallebi kıvamına gelinceye kadar göz kararı döküyorum
(801 puan) tarafından
Tamam canim  4 kasik yaziyor pişirme yok demi ılık suya yapcm
(1,364 puan) tarafından
Sıcağa yakın ılık suyla hazırla :)
0 oy
(847 puan) tarafından
Yeni başladıysan 4 kaşık fazla gelebilir onceleri ne veriyosan biraz ondan biraz bundan olacak sekilde ver mesela birkaç gün 3 kaşık falan ver canım sonra artırirsin ben ilik suyla göz karari hazirliyordum 
(801 puan) tarafından
Yorumunu önceden görmüş olsaydım keşke 4 kaşık yaptım fazla geldi yarısını zorla yedi :)
(847 puan) tarafından
Neyse olsun hem ne kadar yedigini görmüş oldun hepsini yeseydi ağır gelebilirdi iyi durdurmuş kendini
0 oy
(715 puan) tarafından
Ben 4 aylıkken kullanmıştım hiç sevmedi sonra hero baby kullandım onu çok sevmisti şimdi zaten artık yemek yiyoruz 17 aylık 
(801 puan) tarafından
Yani çok değil ama az bisey sevdi bizimkide
0 oy
(544 puan) tarafından
Kilo aldırir mi bu mama ve nerden aldın 
(801 puan) tarafından
Migrostan aldım canım kilo aldırır mi pek bilmiyorum ki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 85 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Trknkrc (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Trknkrc (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
1 cevap 37 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülüm (2,818 puan) tarafından soruldu

384,652 soru

11,506,604 cevap

35,159 kullanıcı

...