0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar aile binası rezillik çıkmak istiyorum eşim çıkmıyor ne yapabilirim ya ama böylede olmuyor 

3 Cevaplar

0 oy
(796 puan) tarafından
Alışıyorsun görmezden gelmeye.. 3 yıl oldu ben yıldım seninde dusunemiyorum
(29 puan) tarafından
7 yıl bende berbat bise
-Reklam-
0 oy
(494 puan) tarafından
Bana göre altı üstlü oturmakla aynı evde birlik oturmanın hiç bir farkı olmadığını düşünüyorum sonuçta dip dibe olunca her gün beraber oluyorsunuz illaki . Kocan aileci felan değilse al karşına güzelce konuş bence 
(29 puan) tarafından
Sürekli eltimin çocukları oğlumun dan 2 yas büyükler sürekli dövüyorlar sürekli ağlıyor oğlum kiskirtiyorlar dil çıkarıyorlar sürekli ağlıyor kaynanamda öbür eltimin çocukları sabhtan akşama kadr baksa sıkıntı yok benimki bir saat bile bakmaz çıkmak istiyorum burdan eşim cikmiyor sürekli oğlum ağlıyorsureklkasagi
inmekten bıktım
(494 puan) tarafından
Eşiniz aileci belli fazlasıyla hemde bunları göremeyecek kadar kör olmuş eşiniz konuşmaktan başka çare yok üstüne git eşinin konuş devamlı
(29 puan) tarafından
Konuşuyorum eşim anlayışlı aslında ama evimiz varken neden kira verelim dyor ama olmuyor böylede çocuklar çoğalıyor
(494 puan) tarafından
O ev kimin üzerine canım eşinin üzerineyse satsın başka yerden alsın
(29 puan) tarafından
Yok kayınpederim üstüne bide atmiyorlar binaya yabancı almiyorlarmis
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Mesafeni koru çocugunuda uzak tut ezmesinler öz güveni kaybolur içine.kapanik.yada aksi bir çocuk olur , esinle aran bozulmasın sende gerekeni söyle araba nesafe köy.inmek zorunda degilsin sende bir evin ailen var 
(29 puan) tarafından
Sürekli merdeven iniyorum yoruluyorum bu sefer beni görüp kaciyorlqr çocuklar oğlumda ağlıyor oğlum içine kapanık çekingen biri zten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Berram27. (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 407 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde Myangell (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 280 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sinem.Arel (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
2 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,351 puan) tarafından soruldu

384,984 soru

11,514,415 cevap

35,174 kullanıcı

...