0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (2,644 puan) tarafından
Dünde post açmıştım okuyanlar hatirliyordur...

Arkadaşı dukkanink devredecekmis eşimde babanla ortak olalım dedi..neyse.. bugün konuyu açtı. Bende hayır falan dedim... 1 yıl önce TOKİ'den dükkan çıktı bilen biliyordur.. eve başvuru yaptık çıkmadı dükkana başvuru yaptık dükkan çıktı smdi onu bekliyoruz.sozlesmeye çağırırlar diye..eşimde dükkanı başkasına devredip sıfır araba alacam dedi. Arabanızda var yok değil suç bende de var bende gülerek hareket yaptım..oldu gibisinden tartışma büyüdü dedesi buna ve abisine arsa vermiş abisi arsayı satmış karısının bileziklerini yapmış biz sattirmadik dursun dedik bu da eşimde bgun dükkanı da arsayı da satıp kendime araba alacam dedi . Bende sinirlendim bağırdım tatisma buyudu yemek de yapmamıştım kalkdim yemek yapmaya eşimde dışardan istedim dedi ben üstüne bastırarak yemiyecem dedim.snra esim bana zıkkım ye baba ye cor ye dedi. Şuan çok üzgünüm ve hamileyim de 

2 Cevaplar

0 oy
(3,508 puan) tarafından

Aman otur ye işte o öyle dedi diye hiçte gurur yapma hamilesin Bi de ben olsam yerdim bende hamileyim :D

(2,644 puan) tarafından
Oturdum yedim ama güzel değil di az yedim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah canım
(3,508 puan) tarafından
Afiyet olsun:) Amin canım senin de
(2,644 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim ☺️
-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından
Kadınlar hamileyken erkeklere bi öz güven geliyo kesinlikle. Hamileyiz diye gidemeyecegimizi düşünüyolar galiba hayatlari boyunca yapamayacaklari kötülükleri hamilelik zamanında yapiyolar ve gerçekten sacmaliyolar. Aslında ortada hiç bişey yok bence senin oldu gibisinden hareket yapmana bozulmuş aşırı saçmalamış. Hamileymissin hiç stres yapma yemeğinizi yiyin ikiniz de bi sakin kalın konuşur düzeltirsiniz arayı. Eğer dediğinde kararliysa araba değil ev alın evde senin üstüne olsun hepinizin gönlü olmuş olur bence tabi siz bilirsiniz 
(2,644 puan) tarafından
Dediğinde kararlı değil aslında benden onay çıkmamış bişe yapmazda yapamazda ama benim sinirlendigim şey evimiz yok Rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah ama güzel şeyler söyleyip benim kalbimi yapmıyor..iyice sinirlendiriyor..
(160 puan) tarafından
Sakinlesince gönlünü de alır erkeklerin beyni geç çalışıyo :) inşallah ev alırsınız da eviniz olur doğacak çocuğunun nasibiyle aminn
(2,644 puan) tarafından
Çok özür diledi sarıldı öptü ama barışmak istemiyorum neyse kusuyu baya uzatacagim ama ki salı günü hem hastane isim var hemde ehliyet için gideceğiz nasıl olacak bilmiyorum ☺️☺️
(160 puan) tarafından
Bak gördün mü :) bence uzatma küslügü ama tavrını da net belli et
(2,644 puan) tarafından
Koymuşum tavrımi canim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 616 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Iki melek annesi (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 513 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (95 puan) tarafından soruldu
0 oy