0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (62 puan) tarafından
Bebeğimi sütten kesiyorum ama göğüslerim çok ağrıyor uyuyamıyorum bile ağrıdan napicam nasıl geçecek ne zaman cekilecek bu süt ağrıdan çocuğun ağladığını bile görmüyorum o derece 

5 Cevaplar

0 oy
(5,088 puan) tarafından
dostinex diye bir hap var iki adet. yaridan bolup

iciyorsun sabah aksam 4 doz ediyor yani . ilk geceden bitio agri sizi . daha sut dolmuyor gogus. hap 2 ginde bitiyor dolu gogsu de 3. gin sagarsin daha dolmuuor
(62 puan) tarafından
He reçetesiz alınırsa sıkıntı yok
(62 puan) tarafından
Bide illa üçüncü günde sağmam gerekiyor mu bugün 3 gün oldu çünkü başlayalı ama çok kötüyüm dayanamıyorum
(5,088 puan) tarafından
yok ben misal verdim. cok doluysa hogsun yeni sut gelmesini  engelliyor ilac ili gunde bitip yeni sut gelme durumu yok komple sagit bosaltirsin ilac bitince sart degil
3. gun sagmak .
(5,088 puan) tarafından
sahmasan da olur yani birkac gune sut cekilir ilac sonrasi dolu olan ssut. ben. komple memeyi bosaltim rahatlamak amacli soyledim
(62 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(227 puan) tarafından
Canım az az elinle sağman gerekiyo. Yoksa mastit olursun. Ben bebeğimi limon suyu sürerek tek seferde kestim. Sabah akşam da sağım yaptım mastit olmayayım diye 
(62 puan) tarafından
Elimle sıkarak mi pompayla falan mı
(5,088 puan) tarafından
suan sut uretimin devammettigi icin pompayla sagsan yine dolacak
iki saate. bebek emmis hibi olacak. dedigim hap sut uretimini kesiyor.olu dogum yapmis annelere mesela sut gelmesin diye veriyorlar bitsin uretim diye yada emzirme sonlandima zamani
(227 puan) tarafından
Hayır hayır bebek içecek gibi bir sağımdan bahsetmiyorum ben çay bardaginin yarısı kadar göğüsler rahatlasın mastit olmasın diye. Ben iki sefer elimle sağdım iki seferde pompayla 2 gün felan 3 gün çekildi sütüm
(62 puan) tarafından
Tamam teşekkürler
0 oy
(624 puan) tarafından
Lahanayı haşlayp göğsünüze köyün eğer sağarsanız devamlı gelır 
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Soğuk suya tut canım sürekli geri cekilsin bide emzirmeyi düşünme bebeğini çok sevme sütlenme yani onu sevdikce süt gelir benim tamamen bitmesi 2 seneyi buldu 
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Emzirmeyi birakqcağım gün içtim 2 tane hap oluyor. 2 kez içiyorsun. Yorumlarda gördüm arkadaş bölüp 4 defa demiş ama doktorum öyle birşey demedi. 2 gün içeceksin dedi. O sütü kesiyor. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 170 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aytencelik (4,296 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
0 oy
5 cevap 133 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,404 soru

11,857,605 cevap

35,954 kullanıcı

...