0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,274 puan) tarafından
Dün 2 yaş oldu benim oğlan bugünde memeden kesmeye başladım gece meme diye tutturursan ne yapayim bildiğiniz yöntemler neler ben göğüse bant yapıştırınca emmez diye bişey duydum içinizde böyle yapan varmı kızlar 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
40inda biraktigi icin bisey yapamadim :(
(13,824 puan) tarafından
Kendini suclama bu mamadan da degil emin ol mama meme giden aylarca cok bebek var cunku birakan birakiyo napsan da iste
tarafından
Annelik icgudusu sucluyor iste insan kendini oysaki nasil sutum vardi
(13,824 puan) tarafından
Sadece mamaya aldanip memeyo vermeyi kesmis olablrsin ama.onun disinda meme mama giden cok bebek var aylarca benimde ilm oglum kplikti 2 ay emdi nesela napsam olmadi ikinci oglum 3 aylik emiyor 2 3kerese mama yiyor
tarafından
Artik is isten gecti zaten canim hep formul mamayla buyudu simdi ne mi oldu bagisikligi 0
(13,824 puan) tarafından
Valla blmyrm ama oglumda mamayla buyudu mecbur cok sukur bagskligida dusuk degil ilk atesimiizi bile 1 5 yasinda yasasik cok sukur hasta olmadk oyle
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
8 buçuk aylıkken oglumu kestim zaten gece uyanıp etmeyen bi cocuktu o yüzden pek sıkıntı yaşamadım ama uyanirsa piş pişleyebilirsin eger tamamen uyanmiyosa
(4,274 puan) tarafından
Yok tamamen uyanmiyo ama hiç pis pistan anlamaz inşallah korktuğum kadar olmaz:(
(9,626 puan) tarafından
Olmaz inşallah canim kendini kötüye endeksleme bende korkuyodum ben mecbur kestim bende korkuyodum ama cok şükür öyle olmadı bigun sabah kalktım sonkez emzirdim sonra daha da istemedi
(4,274 puan) tarafından
Yaa ne güzel abisi onun kadar düşkün değildi onda kolay olmuştu ama bu birazcık seviyor emmeyide yemeği de ondan bu endişe :))sağol canım
0 oy
(616 puan) tarafından
Ben sirke sürdüm canım. Tadını bile bakmadan kokusuyla midesini bulandırdı. Sonrası sen abi oldun artık meme yok dedim. 1 kere falan mızmızlandı ama 3. Gün tamamiyle unutmuştu. Ama annemlerde bıraktırdım başbaşa olsaydık yapmazdım
(4,274 puan) tarafından
Annene bırakarak iyi yapmışsın bencede ben bilr evde bi dk oturayım diyorum hemen kucağıma geliyor o zaman anliyosunki istiyor hemen kalkıp oyaliyorum tavsiyen için sağol canım durmazsa öyle denerim uzum sirkesiyle yaptın demi canım
(616 puan) tarafından
Aynen canım. Ama sirke farketmez yinede. Kokusu her türlü çocuğu uzaklaştırıyor
(4,274 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Salça sürdüm geçen ay bıraktık çok şükür 
0 oy
tarafından
Birnkac kez uyandı şeker verdim eline ama hiç uyumadı çok ağladı şekeri görunce sustu küçük kahve yani şekerleri iki ucgun öyle oyalandi sona uyumaya başladı sona y in ne uyanmıştı istiyordu bisiler dün uyudu sabaha kadar bakalim bugün bakacak
(4,274 puan) tarafından
Gece biseydir vermek istemiyorum çünkü bu kezde onu alışkanlık ediniyorlar
tarafından
Bende vermezdim ama asla baş edemefim öyle bağırıyorduki
0 oy
tarafından
Biberona sut koy ondan icir uyanirsa
0 oy
(1,506 puan) tarafından
14 aylıkken kestim hamileyim diye zaten geceleri emiyordu cuma günü sela ile ezan arasında niyet ettim dua ettim emzirdim kızımi bir daha da istemedi hiç 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben ilaç kullanmaya basladım enfeksiyon için. Oglum 22 aylıktı ve emerek uyutuyordum İlk bir kaç gece zorlandım ayakta salladık sonra normale girdi. Tabii bu bir tavsiye değil caanım :) 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
İlk bir göğsümü biraktirdim daha sonra diğerini biraktirip unutturdum 
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bende yeni bıraktirdim sirke sürdüm onun kokusunu alınca sonra bir daha diretmedi ara ara aklına geliyor meme hastaneye gitmiş falan diyorum unutuyor sonra. Gece için bir şey diyemicem çünkü.oglum süt içiyor bayramdan sonra onu da bıraktıracağım inşallah uyandığı zaman su verip geri uyutmak gerekiyor sanırım 
0 oy
(554 puan) tarafından
İlk 5 ay emdi canım sonra yetmedi tabi mama başladık 8. Ayda da bıraktı çok uğraştım bir sürü damlalar kullandım ama sütum tamamen kesildi. Salça sirke falan sürebilirsin canım yani bilmiyorum ki görünce midesi bulanacagi istemediği bir şey sürsen 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 339 göst.
0 oy
10 cevap 140 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
0 oy
11 cevap 301 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap