0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Ben eltim gilin evine gidersem hemen o yatak odasının kapısını kapattırim benm çocuklarım çok küçük elleri durmaz girer birşey kırılır kaybolursa diye rahat edemem.amq eltim çok rahat bir insan çocukları evi altına üstüne getirse kirsa birşey demez bu tek kendi evi için değil herkesin evinde de öyle.ve benm evime geldiler Cat kapı mağazaya uğrarken bize uğradı bende müsait değildim, yani bahçeyi temizliyorum çocuklarim bahçede anahtarım bende ,sonra konuşma Faslı falan oldu hemen dedi susadım çocuklar açıktı birşeyler indirim dedi bende tamam dedim anahtarı verdim.gitmeyi akıl etmedim sonra ben normalde kapilarimi kitlerim yatak odası kullanmadığım odayı falan, yarım saat sonra geldiler falan annesi dedi iki dk bir yere uğrayacağım gelecem kalsn çocuklar dedi tm dedim.sonra kızına dedim ne yediniz ne yaptınız yenge senin yatak odana girdik annem makyajlarina baktı, parfümüne baktı,kilotlarina baktı,amcamın aldığı hediyelere baktı aklına gelebilecek şeylere bakmis,kondomu  bile görmüş affedersiz ama yatak odasinda çekmecede oluyor yani başka nerde olck ayy sinir oldum.dedi annem sürekli diyr amcan ona hediye aliyor altın aliyor şöyle aliyor boyle alıyor foto çekiliyor ilgileniyor diye diye artık onun yüzünden eşime nazar deydigini düşünüyorum çünkü artık eskisi gibi yardım eden olmuyor oda ayrı sinir ediyor beni yani bildigim halde sustum kaçtır oluyordu ama bunu ben yokken kızı söylüyor ve artık güvenmiyorum ne yapmm lazim çocuklarımız yaşıt olduğu için birbirlerini görmek istyr yan yana gelmek istyr o yüzden kökten silemiyorum kızı annem böyle dedi şöyle dedi teyzelerime söylüyor annem bizi çubukla da dövüyor dyr ne yapacam şaştım,yarım saatliğine küçük çocuğumu birktm eve geldiğimde fark ettim çocuğumun bacakları mosmor ısıtırilmiş iki üç yerde sordum annem sevdi diyor kardesim sevdi diyr tombul dur şişkoymus ondanmis dedim şişkolugundan sizene

7 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Geldiginde kitle tekrar, ve özellikle belirt laf arasında sohbet ederken. Yatak odasını kitleri hep mahremim orası benim, asla tahammülüm yok girene, başkasının odasında girip saygısızlık yapmam falan saydir. Coxugunu birdaha ısırdığı gorursen açık açık söyle, ben çocuğuma kıyamıyorum ne bu izler yazık günah de. Mesafe koy, coxuk filan bosver
(40 puan) tarafından
Gerçekten eltim benm kocam şöyle böyle ben olmasam başkası dayanamaz diyr sonra bana dyr onun kocası yardım edyr bakıyor ediyor şanslı falan dyr artık bunu yıllarca dile getiriyor eşim eskisi gibi değil ya nazar deydigini düşünüyorum ne yapmam lazım eve o Kur'an ayetleri oluyor kapıların üst kısmı namı assam.mosmor olmuştu görsen bütün dişlerini geçirmişti çocuğuma öyle bir mor gormedm ben Dili yok soylesin çocuğumun fotolarıni çekip bacisilarina atmış başıma kaldı bak ne kadar şişko benden şişko diye kızi bir zat söyledi artık ya ne oluyorsa olsn saldım kökten ya koparacam iletişimi yada resil edecm tişört alıyorum soruyor ayakkabı alıyorum soruyor sonra arkamdan da *** gibi para var aliyor diyor ay çok sinirliyim
(1,370 puan) tarafından
Olabilir nazar kesinlikle inaniyorum. Cidden mesafe koy bence, cocugunu bırakma ona. Ararsa açma, günler sonra dön. Böyle böyle mesafe koyar
(40 puan) tarafından
Nazar olduğunu bildikten sonra ne yapyrsn üzerinizden nasıl atiyorsn ben çok sıkıntı çekiyorum ya:((
(1,370 puan) tarafından
Oku bol bol, ben yerleri sirkeyle silerim, kapi esigini filan
-Reklam-
0 oy
(13,847 puan) tarafından
Çocuğunu bırakma evine girdiklerinde odana girmesine müsade etme karıştırdığını fark ettiğini belli eden cümleler kur ve mümkün olduğu kadar az görüş 
(40 puan) tarafından
Doğru diyorsun valahi hep kırılmasın üzülmesin yok ayıptır birşey dersem ama hep bana oluyor eşime deydirdi ne yapmam lazım ya eve Kur'an ayetlerini alıp kapının arasına sikistirayimi fayda eder mi oyle
0 oy
tarafından
Evde gizli kamera olduğunu söyle kızı ispiyonlama ama yüzleş bence çok zarar gelir sana ondan. Bişiy çaldı mı bi şey sakladı mı emin olamazsın. Evin anahtarını vermen cidden hata ben istemem evimde öyle rahat dolanılsın ben gider getiririm. Huylarını da biliyon üstelik 
tarafından
Bişiy koyardan kastım tam olarak buydu. Belli zaten kıskanıyo olduğu. Bence yüzleşip araya mesafe koyman lazım yoksa her geldiğinde bi şey ararsın. Ben öyle insanı almam evime güvenemem
(40 puan) tarafından
Ne yapmam lazım ya gerçekten bin pişman oldum ben kendi halinde evimde duran bir insanım ne istyr benden bilmiyorum ya çok sinirlerim bozuldu artık gelsede dışarıya cikicgz işimiz var yada evde değilim diyecem insanın özeline kadar bakılır mi affedersiz  ama kondomun  içinde kaç tane var yok sayiyormus afersin ilişki oluyormu olmuyor mu diye anladm niye sayılır yoksa kondom ne yapmam lazım ya komple kontrolmu edeyim yatak odasını bakım birşeyler katmış olabilir
tarafından
bence o anlık merakını gidermiş hani cebinde taşımıyodur ne bileyim bahçeden gelmeyeceğine emin olamaz sanmıyorum ama dediğin gibi yap mesafe iyidir. Kondom saymak nedir ya nasıl bi arsızlık.
(40 puan) tarafından
Ben söylemek istmedm aslında yaprk biciyordm en ustlerdeydim inip gitmm uzun sürerdi birde pencereler o tarafı bakıyor bakmışlar kızıyla pencereden inmismiyim inmememismiyim diye çok uyanıklar öyle saf biri değil anahtar onda olduğu içinde arkadan kitler çocuklar kitledi diyr çok uyanık
tarafından
Saf olmadığı belli zaten. Bi dök bak istersen için rahat eder
0 oy
(187 puan) tarafından
Benim hiç hoşlanmadığım bir durum. Hadi odaya girmesini anlarım da bir nebze, kurcalaması en fenası. Hani o tarz insanlardan her şeyi beklerim ben. Zaten misafirim geldiğinde odamın kapısı kapalı olur. Bazen çocuğum alır götürür odama, hadi gelin burada oynayın diye elinden tutar çıkartırım. Diğerleri de afedersin ök*z değilya anlarlar hoşlanmadığımı. 
(40 puan) tarafından
Bende nefret ederim Cat gelmesi Cat izinsiz hareket etmesi ben onun evine gidince inanki hemn kapatyrm odasını rahatsız oluyorum
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Bir daha aynı şekilde sen bahçedeyken evine girmek isterse de ki evim müsait değil bir önceki sefer verdiğimde yatak odamda çekmecelere kadar bakmışsın düzenleyim sonra veririm de kinayeli konuş insan içinde de ya da ay geçende bahçeyi temizliyordumsiz eve çıkmıştınız ya benim çekmeceme varana kadar bakmışsın ne aramıştın kız keşke sorsaydın yardımcı olurdum ben özelim ya benden başkası bilemez sonuçta diye çocuğunu da emanet etme eşine söyledin mi eşin ne diyor çocuktan al haberi derler bacım çocuğun yalan söylediğini asla düşünmüyorum 
(40 puan) tarafından
O kadar doluyum ki eşimle tartıştık eltimn kendi huylarını biliyor ama o günkü olayı söylemedim eşim çok sınırlı bir insan gider evine kavga eder diye birşey diyemedim ama kaynanam gile gidip geldi eltim güle pozitif oldu ve kaynanam dyr ztn gidip gelin gelenler müstakil evdir şöyledir böyledir diye bıktım artık bıktım bana güvenerek mi apartmanda yasiyorsn satın gidin mustakilde yaşayın ben mecbur muyum sizi agirlamaya  bıktım bıktım artık kalp kiricm gelmeyin diycm
(1,217 puan) tarafından
Valla sinirliyse de sinirli bence yaptığı hoş değil eşine durumu anlat kendi kızı söyledi diye  sonuçta senin özelin bu
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Canım görüştünüz zaman geçen geldiğinizde çekmelerimi karıştırmışsin iç camasirima kadar hangisini beğendiysen şöyle sanada alıyım de
(40 puan) tarafından
Dün eşimle birden bire tartıştik kaynanam gildeydi konu yegenelerine geldi yok ben istemiyormuşum şöyle böyle dedim sana bu akilari kim veriryr dedim çok istyrsan gel bak ben bakıcı değilim herks bakabilecegi kadr çocuk yapsin hep bizdelrr bizim evi bahane edip gelmesin dedim kimseyle ugrsmm
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Ben olsam kızın böyle böyle diyo sen benim cekmecelerime mı baktın der utandiririm ki bir daha yapamasin.. bir de öylesi insandan uzak duracaksın gerçekten gelince bir hoş beş tamam yeter. Fazlasına gerek yok 
(40 puan) tarafından
Eşimle tartıştık ve yegenlerim istediği zmn gelsin gitsn dedi.bende dedim ki sen mi bakıyorsun yeğenlerine ben bakıyorum çok istyrsan ise gitme sabahtan akşama kadr bak bakalım nasilar akılı mi değil mi diye dedim ben bakıcı değilim kimsenin senin annen baban kardeşlerin başından salıyor yengenlere git biz de geliyoruz dyr kalkıp bakamiyacaklarsa torunlarına tam gel demesin sonra bana güvenerek hareket ediyorlar ben bakarım diye ben kimsenin kahriyla ugrsmm o günkü konuyu söylememdim eşim kaynanam Gül'den gelince değişmişti konuşmaları fln hayırdır dedim tartıştık iste

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 247 göst.
0 oy
2 cevap 251 göst.
0 oy
17 cevap 350 göst.
0 oy
9 cevap 371 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu

384,954 soru

11,513,688 cevap