0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar ben eski kullanacağım silip atmıştım ama şu an başıma gelen olaydan dolayı tekrar uygulamayı kurdum sizleri bir sorum olacak lütfen yargılamayın ya da hakaret bari konuşmayın gerçekten zor durumdayım ben Türkiye'nin gerçeği küçük gelinlerden biri 16 yaşında evlendim eşim ise 28 yaşındaydı aramızda 12 yaş vardı ya ben bir yanlış yaptım 17 yaşındayken eşime ihanet ettim o zaman bana haklı gelen ama şu anda kesinlikle yaptığım yanlıştan dolayı bütün haklılığımı ortadan kaldırdığı için söylemeyeceğim ama sadece en başta şiddet vardı bunu bilin ama birliktelik falan değil sadece telefon üzerinden eşim gördü konuşmaların hepsi duruyordu baktı Kızılca kıyamet koptu af diledim pişman olduğumu söyledim ve o günden sonra da gerçekten hiçbir şekilde bir daha yapmadım ama eşim 6 yıl önce ihanetimin kefareti misali gibi ikimizin ortak kuzeniyle beni aldattı kız ise daha 19 yaşındaydı bense 23  eşim 35 yaşında idi ama sonuna kadar inkar etti kız ta ki bir gün kendi söyleyene kadar ama ben geçmişte ona ihanet ettiğin için susmak zorunda kaldım Bir daha o kızlada hiç görüşmedik hiçbir şekilde hiçbir ortamda ama bizim aile bağımız derinden sarsılarak koptu ne ben ona güvenebildim ne o bana şu an 29 yaşındayım mide kanseri olduğumu öğrendim yaşadığım stres sıkıntı doktor daha çok tetiklediğini kafamı bir şeylerle dağıtmam gerektiğini söyledi ben de kız kardeşimin kullandığı daha çok böyle genç işi olan ama böyle komik şeyler de anlatılan kitap programı var belki biniyorsunuzdur Wattpad onu indirdim kitap üzerinden işte öyle kitaplar okuyordum hani terbiyesiz falan kitaplar değil eşim de biliyordu şifreme kadar her şeyimi bilir ama ben uygulamayı kullandıktan sonra ısrarla güvenli Ağa geçelim güvenli Ağa geçelim deyip durdu wi-fi üzerinden ben de başta kabul ettim ama sonra kitap uygulaması çalışmadı bugün de sabah güvenli ağı kapatıp normal ağdan kullandım diye söylemediğini bırakmadı ne namussuzluğum ne şerefsizliğim bağıra çağıra bütün komşular duyarcasına söyledi sırf bir kitap uygulaması indirdim diye aramızdaki Güven bağı bu kadar yok ona söyledim wi-fi'nin dökümanını alabilirsin hemen mahkemeye başvuralım detay detay al telefonumun geçmiş bütün kayıt dökümanlarını çıkartayım ama yok inanması için elimden geleni yaptım ama inanmamakla ısrar etti sadece tek istediğinin güvenli a geçip wattpad'i kullanmamam hatta hiçbir uygulamayı kullanmamam olduğunu söyledi ben de bunun yanlış olduğunu bu şekilde bir Güven olmadığını hatta bu dediğini kabul edersem onun dediğine gelmiş olduğumu söyledim isterse kullandığım bütün uygulamaları onun telefonuna indirip onun olduğu zamanlarda girebileceğimi onunla beraber girebileceğimi söyledim gerekirse telefon kullanmamayı bile söyledim ama onun dediği gibi bir şey kullanmasam onun söylediğini kabul etmiş olacağım ben hatalıyım ki eşim de bana böyle bir ceza verdi o da bunu kabul ediyor evet öyle diyor ama öyle değil ben kendimi bir türlü anlatamıyorum iş ailelere gitse geçmişler açılacak ikimizin de o benden temiz değil ben ondan temiz değilim ortada kız çocuklarımız var yarın onlara da leke onlara da gidecek ben o zaman çocuktum yaptım çocuklarım yokken yaptım ama şimdi çocuklarım var geçmişte yaptığım çocuklarım bile olmadan önce yaptığım bir şeyin çocuklarıma gelmesini istemiyorum uygulamaların hepsini silmek dert değil bütün her şeyi silerim telefon bile kullanmam ama bunu yapmak demek onu haklı çıkartmak evet yaptığı bir pislik var ki bunları yapıyor demek bu yüzden yapmak istemiyorum ama ne yapacağımı da bilmiyorum boşanmak maalesef ki bizim ailede söz konusu bile değil kefenle girersin baba evine

2 Cevaplar

0 oy
(4,572 puan) tarafından
seninki benden kara. gibi olmus. 16 yas cocugu evlendirirsen napsin haliyle duygular degisir ginlu baslasina kayar merakina yenilir konusur seninki gayet normal. 23 yas 24 yas arasindaki dusunceler bile bir olmuyorki 16 yani  yuh seninki olmamasi gereken ama olmasi da yuzdeyiz dogal karsilanacak durum. esin kazik kadarmis bilerek aldatmis. simdi ne boh yemeye kendini hakli buluyor. onu. guvensizliginden once senin ina guvenmemen gerek. o senin icin cocuktur yapmistir deyip sineye cekmesi normal ama senin onu. dusunceleri karakteri oturmus kazik kadar adamken aldatti beni deyip sineye cekmen cekebilmen icin sukretmesi lazim esin olacak adamin
(4,572 puan) tarafından
ya yapmaki demedim tabiki de cocuk
sonjcta bi nebze  denir cocuk
iste ne yapsa yeridir denebilir . ama digeri bence daha buyuk hatali. ikisi de yata ikiside yanlis o ayri ama
(1,596 puan) tarafından
Hata tabiki ikisinin eside büyük sıkıntılı zaten Allah kolaylık versin
(2 puan) tarafından
Bilerek evlenmedim fikrim bile sorulmadı uygun görüldü denildi evlendim evlendigimde makarnayı bile yakan biri idim o kadar bilgisiz idim evliliği bile bilmiyor idim eşim bana karşı sevgi sıfır öyle bir ailede büyüdüm ki cinsel bilgilik sıfır idi ona rağmen korkuya rağmen kayınvalidem kapıda bekledi biz şey yaparken kanlı çarşaf için o kadar zordu ve travma idi ki 7 ay boyunca izin veremedim zorladı bağırdım çağırdım istemedim İstanbul'a gelin gitmiş idim dışarı çıkmak hak getire olsada konu komşudan korktu yaklaşmadi bu yüzden deli dediler hakaretler psikolojik fiziksel şiddet bana ben o evde cehennemi yaşadım bir telefonum vardı ailem ile konuşmak için bir uygulama onuda kendileri yükledi ama uygulama zaman içinde değişti sevgili bulma oldu bende yanlışa düştüm yaptım yapmaz olaydım intihar etse idim ölse idim yapmasa idim köpek gibi pişmanım ama o 35 yaşında idi aldattığı kadın 19 arada yaş farkı 16 yaş zorlasa çocuğu olacak yaştaki kız ile yaptı şuanda tek istediğim boşanmak onuda yaparım umarım ailem arka çıksa idi çoktan yapardım
(4,572 puan) tarafından
yazik koskoca bir hayat mahvolmus birkere dunyaya geliyoruz onu da  boyle heba etmek . kendim ettim kendim buldum desen yine okadar koymaz. resmen hayatin çalinmiş . cok uzuldum.29 mu demistin suanki yasini. ? aslinda suan yeni biriyle tanisip suan evlilik yapman lazimdi normal sartlarda boyle imkan olsa suanki aklinla kendi sececegin insan da farkli olurdu sende yanlis yaomazdin . o yizden dedim ben cocuk akliyla normal yani 16 yasinda bi karis havadaydi aklim benim sahsen. suan 36 yasindayim. 20 sene farkile insan neler neler yasiyor fikirlerinde
(2 puan) tarafından
Aynen öyle okusa idim yeni mesleğimi elime almıştım hayallerim vardı 11 yaşında aldılar beni okuldan onuda hiç ettiler açıktan okudum şimdide ne ailem ne eşim mesleğimi yapmamı istemiyorlar izin vermiyorlar yaşadıklarım yüzünden mide kanseri oldum doktorlar öyle diyor normal şartlarda kanser olmak için herhangi bir genetik yatkınlık olsun başka bir şey olsun yokmuş stres sıkıntı üzüntü mideme vuruyor imiş öyle öyle kanser oldum en sonunda şimdi çocuklarım olmasa yaşamak için bile sebebim yok sadece kızlarım
-Reklam-
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş o evlilikten hayır gelmez
(2 puan) tarafından
Aynen öyle yapacağım
(40 puan) tarafından
Ne gibi belirtilerin vardı nasıl anladın cnm Allah ıslah etsin o kocanı sen daha küçüksün onun yaptığı bile bile yapması sen kendine ve çocuklarına odaklan onlar sensiz yapamazlar
(2 puan) tarafından
Midede Belirli bir yerde sürekli ağrı ama dayanılmaz ağrı ve asit kaçarken hep ağzıma kan geliyordu ve makattan da kan geliyordu öyle
(40 puan) tarafından
Benmde makara et parçası var ordan kan geliyor birde sol göğüs ağrısı var gigusumun altıda arıyor göğüs altı ne oluyor ya sol gogusumun hemn alti
(2 puan) tarafından
İnan bilmiyorum benim ağrılar hep mide boşluğu idi orada başlamış bağırsak olarak devam etmiş bir doktora görün

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 529 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 956 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
24 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Yagmur01 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu

384,923 soru

11,512,952 cevap

35,174 kullanıcı

...