0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (126 puan) tarafından
Büyük temizliğe giriştim 34 günlük bi memleket gezisine çıkmıştım eşim sağolsun evin altını üstüne getirmiş ben de başlamışken büyük temizlik yapayım dedim yatak odası mutfak bitti elhamdülillah dip köşe ne varsa sildim yıkadım bugün de salon ve çocuk odası temizliği yapıyorum camlar bitmek üzere iki petek ve bi cam kaldı kapılarda tamam koltukları yıkatıp halıları göndercem sonra benden mutlusu yok sizlerde durum nasıl kızlar yapıldı mı bahar temizliği 

4 Cevaplar

0 oy
(1,480 puan) tarafından
Maşallah Allah kolaylık versin 

32w2 yiz temmuz başı doğum var haziran başı mı ortası mı yapsam diye kararsızm 
(126 puan) tarafından
Yapabiliyorsan 35 haftadan sonra yap bence çünkü nankör temizlik bi anda yok oluveriyor :) ne kadar geç o kadar iyi
(1,480 puan) tarafından
Sezaryen yerim sorunlu doğum kaçıncı haftada olur bilmiyorum o yüzden kararsızım
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından

Yaptımmm ben ama gene her yer kirlendi tekrar yapıcam camları silmiştim gene el izi kirli tozlu perdeler temiz dolap içleri tamam dip köşe tamam.:D

(126 puan) tarafından
Oh maşallah. Bitmez canım ama işte en azından Bi hafta temiz evin keyfini çıkarmayı hayal ediyorum :D

Bi çay molası verdim sonra devam edicem haşatım çıktı resmen
0 oy
(532 puan) tarafından
Ben yeni eşya alicam inşallah onlar gelene kadar hiç detay girmeyi düşünmüyorum. Onlar gelecegi zaman detay yapar yerleştirim. Evimde temiz şimdilik Şubat'ta tasindim cam kapı heryer temiz ztn 
0 oy
(11,638 puan) tarafından

Bahar temizliği yapmadım burda havalar daha tam olarak düzelmedi bi öyle bi böyle ne zaman yaz geldi dersem o zaman baza altı ve gardroba gircem onun dışında perdelerimi yeni yikamistim zaten halıları da yeni aldım koltuklar sürekli siliniyor öyle extra bi bahar temizliğim yok  :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 230 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 273 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 238 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 271 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,721 cevap

35,174 kullanıcı

...