0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Boşanma aşamasına geldim sizler ilk eşinizle siz mi ayrıldınız o mu ayrıldı 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne farkeder ki ? 
(1,656 puan) tarafından
İlk kadınlar boşansa boşanacak. Erkek ise beklicek dava açmasını herhalde :D
tarafından
Hayır eşinin onu aldattagi bariz ortada. Daha erkeğin mi dava açmasını bekleyecek? Daha neler gorecegiz
(1,656 puan) tarafından
Aaa şimdi baktım eski postuna. Gerçekten bunu sormuş yaaa. Giden gitmiş hala siz mi o mu diye soruyor
(45 puan) tarafından
Sen ne diyosun seytann gibi sorumu captiriyosun sen nekadar kötüsün vicdansizsin sen
(45 puan) tarafından
Hayır esim beni aldatmamis herşey ortaya cikti ama ben istemiyorum kendisini sen ne biliyosun sen ne kafana gore konuşuyor vede ibliss gibi guluy
(1,656 puan) tarafından
Ayneeeennnn
(45 puan) tarafından
Aynen öylesin kafana gore yazıyosun sen ben bosuyorum esimi ve kendisi kesinlikle beni aldatmamis borcu varmış benden saklamış ama ben bunu kabul etmiyorum sen sorup soruşturmadan konusma bence
(1,656 puan) tarafından
Madem borcu var senin ne suçun var sana sövmüş? Haklı çıkmaya çalışma yalan olduğu her halinden bellii
(45 puan) tarafından
Yalan değil cocukmuyum ben sana yalan konusucam yahh. Büyük bir borca girmis Anladin mi baya büyük millet borç yüzünden canına kiyiyo
(1,656 puan) tarafından
Seninki yine iyi sana sövmüş benimki bileziklerini ver der (ironi) olduğunu belirteyim de :D sen gördün mü peki borcu
(4,832 puan) tarafından
Daha birinci bitmeden ikinciyi mi düşünüyorsun?
Bende mi sorun var ben anlamadım, ne soruyu ne de postun başlığını?
(1,656 puan) tarafından
Yok bir yalana daldı çırpınıyo:D
(4,832 puan) tarafından
Boşananlar dese tamam da 2. Evlilik ne alaka? :))
(1,656 puan) tarafından
O boşananlar dememiş öyle demiş işte. Galiba yazarken 2. Yi de aradan çıkartayım dedi
(45 puan) tarafından
Bosananlar demek istedim buradakiler hepsi evli boşanmış biri yoktur heralde diye duusndum 2. Evliliği düşünmüyorum asla
(45 puan) tarafından
Umay sen yalancı olmaktan başka bsiey bilmedigin için herkesi kendin gibi sanma allah senin gibisini düşmanına vermesin
(45 puan) tarafından
Kumar borcu
(1,656 puan) tarafından
2. Evliliği yapan da boşanmış olmuyo mu ? Ay bugün de beynimizi eror verdiren birileri geldi
(1,656 puan) tarafından
Aynen yalancıyım ben telefonu saklayan eşine söyle sen onu kumarmış asıl kumar oynuyor diye bosaman lazım senin onu :))
(45 puan) tarafından
Sen çok can yakarsın bu dilinden benim sözlerini saptirma yilann misin sen
(45 puan) tarafından
Haberim yoktu benim aslaaaa çocuğuma bakiyodum benn
(1,656 puan) tarafından
Evet can yakarım ben :)) Allah aşkına cevap verdiklerime bak ben kolay kolay böyle konuşmam :)) senin gibilere özel canısı
(45 puan) tarafından
Boş konuşan birisin azıcık insan gibi konuş milletle dalga geçme
-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından
Önceki postu falan bilmiyorum ama 

Beni en yakın arkadaşım ile aldattı psikolojik ve fiziki şiddet uyguladı en son dayanamadım evladımı da kaybedince boşandım. 

2 sene oldu yeniden evleneli şuan çok mutluyum maşallah 5 aylık da kızımız var.
(410 puan) tarafından
Başka şeyleri de var mı peki aldatma şiddet çocuklara kötü davranma ailesinin dediğinden çıkmama vs
(45 puan) tarafından
Hayır benim haberim yoktu oynadigindan büyük miktar herşeyimiz gitti onun yüzünden
(410 puan) tarafından
Sağlıklarınız yerindeyse ikiniz el ele verin çalışın yeniden düzene koyun ufak ufak para gider gelir
2.Eşim de ortağı yüzünden ailesi yüzünden iş yerini kaybetti ama ben hiç bırakmadım
(45 puan) tarafından
Bana yalan söylemiş 3 yıldır kumar oynamış çok şey daha var durumla ilgili  ben cekemicem
(410 puan) tarafından
Siz bilirsiniz hayat sizin ama maddi şeyler beraber hal olur

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 301 göst.
0 oy
53 cevap 878 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 309 göst.
28 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy