0 oy
67 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (413 puan) tarafından
Mrb kizlar ben 6 Ekim'de 2.cocugumu doğurdum 2yil arayla oldu çok şükür ilk sezeryanda böyle sikayetlerim yoktu ama bu 2.sezeryandan sonra 7ay geçti ne zaman terlesem biraz rüzgar alsam karnım çok ağrıyor kramp giriyor ve ishal olmuşum aşırı bir gaz sancısı oluyor karnimdan sesler geliyor iyilesmistim tekrar oldum rahatsız ediyor bu durum beni gaz ve karın sancısı oluyor sürekli bide aşırı terleme var bizim ev biraz sıcak oluyor boynumdan sırtımdan terler akıyor ne zaman gecicek bu başına gelen varmı napmam lazım artık hayat kalitemi etkilemeye başladı 

4 Cevaplar

0 oy
(413 puan) tarafından
Kizlar kimse yok mu
(4,544 puan) tarafından
kimilerine oluomus oyle. cikaukur bende olmaz yaz kisi alinayak yaka bagir acik gezerim
-Reklam-
0 oy
(7,705 puan) tarafından
7 ayda geçmesi lazımdı bi doktora mı gitsen 
(413 puan) tarafından
Aşırı terliyorum bide öyle dışarı cikiyorum üstüme çok esiyor ne zaman usutsem böyle oluyor acaba ondan mı diyorum çünkü aşırı bu terliyorum
(7,705 puan) tarafından
Evin sıcaksa ince giyin canım günlük duş al mesela yerli terli dışarı çıkarsan usutursun tabi rüzgar soğuk hasta etmez ter hasta eder zaten ishalde ondan olur gazda ağrı da sen sezeryana bağlayınca ben ona yogunlastim bi dene olmadı doktora git anlat
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Aslında bu saydığın belirtiler safra kesesi taşında oluyor. Bir baktirsan iyi olur canım 
0 oy
tarafından
Benim ilk sezeryan olmasına rağmen 10 ay oldu hararet basıp duruyor soğuk terliyom sırtım su gibi gören menepoza girdim sancak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
10 cevap 182 göst.
0 oy
2 cevap 52 göst.
+1 oy
5 cevap 146 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elitta (35 puan) tarafından soruldu

384,647 soru

11,506,313 cevap

35,159 kullanıcı

...