0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (709 puan) tarafından
  • Bir sihirli küre sana geleceğinle ilgili bir şey söyleyebilecek olsa, ne öğrenmek isterdin?
  • Aşkolar ben uyumak üzereyim sabaha yaratıcı cwplarinizi beklıyorum:D

7 Cevaplar

+1 oy
(1,719 puan) tarafından
Sihirli küre işine bak gardaş derdim.ben geleceğimi öğrenmek istemem .yuvarlanarak yaşayıp balina gibi karaya vuracam
(1,369 puan) tarafından
Kesinlikle bende geleceğimi bilmek istemezdim Ayy dilime taş toprak Allah ım esirgesin söylemek bile zor ama evladımı kaybedeceğimi bile bile mesela nasıl yaşar insan yaşıyorda işte Allah nefes verdikçe çok zor gözümden yaş geldi en iyisi hiçbir şey bilmemek Allah om düzeni ne güzel yaratmış
(1,719 puan) tarafından
Ben rüya gordugumde ne anlama geldiğini bakmaya korkuyorum .Allah sağlık sıhhat versin sende ilk ölümü düşünme Allah korusun uzun ömürler sağlıklı yaşamayı nasip etsin
(1,369 puan) tarafından
Amin amin bütün annelerin evlatları öyle olsun
-Reklam-
0 oy
(2,922 puan) tarafından

Sen uyuyacaksan ve okumayacaksan niye yazıyorum:) bunu yazarak da cevaplamış oluyorum gerçi:D benim borçlar ne zaman bitecek olurdu sorum küreye :D

0 oy
(7,466 puan) tarafından
Çocuklarım sağlıklı huzırlu mutlu olacaklarmı
(2,922 puan) tarafından
Bunu bilmek istemezdim ben ya çocukların mutsuz olacak dese aha bitti hayatım:))
(7,466 puan) tarafından
Benimde biter ama ilk bunu merak ederim :))
0 oy
(217 puan) tarafından

Kaç yaşına kadar yaşayacağım küre abi diye sorardım ve o zaman zengin olacak miyim acaba derdim 2 soru sordum :D

0 oy
(454 puan) tarafından
Çocuklarımı istediğim gibi yetıstırebilmişmiyim bıde yeni evımızde mutlu sağlıklı olabilcek miyiz öğrenmek isterdim 
0 oy
(1,056 puan) tarafından

Kendi evime ckip kocamın su **** ailesinden kurtulacak miyim?? Eğer olmayacaksa smdiden bı çıkar yol bulayım kendime ..:'(

0 oy
tarafından

Bebeğim yaşıcakmı ölcekmi onu öğrenmek isterdim ama onud allah bilir

tarafından
Elfu aynen öyle allah bilir banada önce karnında ölcek sonra doğumda ölcek doğsuktan 2 hafta sonra ölcek maksimum 1 ay yaşıcak hep böyle dediler 4 aylık oldu
tarafından
Eski postlarımdan bakabilirsin Nadir görülen kromozom anormallik vardı amniyosentez sonucumda çıktı sonra genetikten kan alındı ondan temiz çıktı ama tam hücre kan sayımına bakılmamış alt ana hücrelerde bişeyler olabilir dediler tekrardan kan istediler bunun sonucuda 3 ay sonra çıkıyormuş genetiğe tekrardan kan verilmesi gerekiyor izmirde birtek şehir hastanesi var onada randevu yok
(321 puan) tarafından
Rabbim ne verirse başım gözüm üstüne bende şuan hamileyim inanın hiç bir testi yapmadım çünkü engelli olsa sanki evladım danmi vaz gecicem hayır
tarafından
Ben aldırmıcakrım ama yinede yaptırdım meraktan artık değil test yapmak 2. Çocuğu bile düşünmüyorum bebeğimi görmek istemedim doğumda o kadar korkuttular yüsü çok kötü anormalli neler neler bencede engellide olsa bilsende aldırma al bak dr lara kalsa bebeğim ölüyordu amniyosentezde yüzde yüz doğru sonuç veriyor allahın mucizesi işte iyikide aldırmadım
(321 puan) tarafından
Allah'ın mucizesi kuzum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 129 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gunani (13,857 puan) tarafından soruldu
0 oy
83 cevap 1,247 göst.
+1 oy
12 cevap 602 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy