0 oy
98 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
4 yaşında Bi oğlum var kızdım bugün baya beni zorladı anne beni seviyor musun diye sordu kızınca öyle düşündü çocuk yani bilinçli bilinçsiz konuşuyorlar eşim naptın da çocuğa öyle dedin diyo ne yapabilirim ben ya hep bişey anlattığımda direk sorgulama suçlama içinde bir kerede yoruldun yoruyor seni demedi ben çocuğumu tek başıma büyütüyorum kaynanam da annemde dengesizlik var çocuğumun sağlığı için vermiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(4,615 puan) tarafından

Ayyyyy o erkeklerden herkeslerde var bir tanesinde bende 

Geçen birşey söyledi bende ciddi ciddi soyadımı değiştireceğim dedim durdu ne alaka dedi soyadımı SUÇLU yapacağım dedim  seninkide AKKAŞIK olsun dedim  dank etti g.tünde yaş olsa benden biliyon anasını satayım dedim artık   Kesti sesini:D

(35 puan) tarafından
Ben bile rahatladım şuan Vala  tek olmadığıma da sevindim hiç mi insan motive nedir bilmez
(35 puan) tarafından
Çok iyi demişsin kız
(4,615 puan) tarafından
İşte klasik erkek salla ver cevabını otuttur
-Reklam-
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Eşinin sana yaptığı suçlamayı sen de evladına, annelere yapamazsın. Kimse senin çocuğuna bakmak zorunda değil. Çocuğunun öyle demesi yaşından veya izlediği bir şeylerden kaynaklı olabilir. Etkilenmiş olabilir. Hemen kötü düşünmemek gerekiyor, ama yine de öz eleştiri de yapmalısın. 
(35 puan) tarafından
Özelleştirme yapmıyorum ikisinde psikiyatrise ilacı kullanan insanlar bu şimdi eleştiri mi oluyor panik atak hastası ekstra da
(35 puan) tarafından
Çocuk Bi hareket yapsın ya tansiyonu düşüyor ya ağlarlar kısacası panik ikisinde aynı
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Sabah akşam dovuyorum deseydin 
(35 puan) tarafından
Vallahi öyle dedim öyle Bi tepki verince
(1,804 puan) tarafından
Oldu olacak kamera taktirsin 7/24 izlesin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 524 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy