0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
Selam!benim kafama birşeyler takılmış ve hiç çıkmıyor aklımdan.ben omdan kurtulmak istiyorum ama o sürekli beynimde.hem de hiç iyi bir şey değil,gerçek olmasını bile istemiyorum .çok saçma bir şey kısacası.sizce nasıl kurtulayım şu beynime takılandan?!

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sorunu söylemeden nasıl yardım edelim 
-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
Başka şeylerle ilgilen bir hobi bul kendine 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yani senin için iyi olmadigini bildigin bisey bunu biliyorsan bu vesvesedir aklından cikacak başka şeylere yönel kitap oku kendinj ve beynini meşgul et ki o senden uzak dursun
(105 puan) tarafından
Ya kafama takılan şey bir insan.aklımdan çıkmıyor kurtulmak istiyorum ondan bu bir hastalık
(4,216 puan) tarafından
Psikoloğa git o zman hastalık olduğunu düşünüyorsan tedavi ol
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Psikiatriye gidip ilaç kullanacaksın. Ben de senin gibiydim gittim ilaç verdi yeniden doğmuş gibiyim. Beynimin içi rahatladı resmen. Hiç geçmesini felan bekleme geçmiyor.
0 oy
tarafından
Psikiyatriye git senin için daha iyi olur 
0 oy
tarafından
Bu vesvese ne kadar çok boş kalırsan o kadar çok düşünürsün düşündükçe kafayı yeme noktasına gelirsin düşündüğün şeyleri az çok tahmin edebiliyorum çünkü b bende çok kötüydüm ama şimdi iki çocuk iş güç derken aklıma bile gelmiyor bol bol estağfurullah çek bide başka şeylerle meşgul ol 
(105 puan) tarafından
Bir insanı takmışım.2 çocuklu anneyim zaten evliyim hem.
tarafından
Takma benim rüyalarıma bile giriyordu epeydir görmedim de çok şükür ama sürekli dua ettim Rabbim gösterme uzak et diye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 387 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 405 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 521 göst.