0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (860 puan) tarafından
Sabah 8.30dan beri 7 defa kustu kahvaltı etti çıkardı direkt başka bir durumu yok ateş yok ıshal yok ıhlamur içirdim biraz hastaneye gitmek için acele etmek istemiyorum çok fazla hastane ziyareti gerçekleştiriyoruz sürekli kan alınıyor bebeğimden oda çok korkuyor biraz daha bekleyeceğim ama sebebi ne olabilir bizim gibi mide üşütmesi yaşıyor olabilirmi soğuk bişeyler içmese dahi (13qylık) ilk defa başıma geliyor ve çok endişe ediyorum

6 Cevaplar

0 oy
(777 puan) tarafından
7 defa kustuysa mutlaka gidin doktora belli ya zehirlendi yada enfeksiyon mevcut çok geçmiş olsun çocuklar hastalanınca çok zor oluyor ve bu hastalıkta geçmek bilmiyor üşütmede bu kadar kusulmaz kahvaltıda yumurta vermeyin iyileşene kadar yumurtada kusturur 
(860 puan) tarafından
Verdim :( zehirlenmede başka ne olabilir bilginiz varmı farklı bişey yedirmedim ama birde sabah başladı kusması akşam yemeğini saat 7de yemişti yinede olabilirmi
(777 puan) tarafından
Salgın var canım tekrarlıyor ishal kusmada belirtilerinin başında geliyor bence gecikmeden hastaneye git kusmada ishalde normal hastalık değil  olabilir canım sen mutlaka doktora git gecikme ve iyileşene kadar süt yumurta yedirme
-Reklam-
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Bence acele edilmeyecek bir durum değil. Ben günde 2 3 kere gittiğimi bilirim geçmiş olsun. Bişey dokunmuş zehirlenmiş bile olabilir. Kan alınmasın korkuyor diye sağlığını tehlikeye atmamalısın
(860 puan) tarafından
Çok sağolun evet haklısınız bebeğim hematoloji takipli enzim eksikliği var o sebeble normal kontroller dışındada çok kontrol ediliyor bu sebeble bebeğim hastanenin kapısını görse kıyamet kopuyor şimdi uyudu uyandığında götüreyim olmadı çünkü bu şekilde beslenme problemide yaşıyacak :(
(1,656 puan) tarafından
Anlıyorum çok geçmiş olsun. Ama normal değil bu kadar kusması. Umarım yanılıyoruzdur birşeyi çıkmaz inşallah üzüldüm şimdi bak Götürmen de fayda var yine,Haber verirsin bize de
(860 puan) tarafından
Hastane işi anca bitti saat 3 gibi ilaç verdiler tahlil sonuçları bekledik ettik kusma kesildi tam eve geldik uyudu kalktı yine kustu ya sinir oluyorum işte böyle kanda idrarda bişey yok neden kusuyor bu cocuk ilaç vs yok sabahı sabah edicem yine :(
(1,656 puan) tarafından
Gece nasıldı kuzum gece de devam etti mi peki kusması
(860 puan) tarafından
Gece 1 defa kustu ama ateş yaptı çok sonra biz hastalandık çok kötüydü zehirlenmiş gibi hala kendimize gelemedik değişik bir virüs var hastanede herkes kusma ishalden şikayetçi
0 oy
tarafından
Saat daha 11 ve 8 buçukta bu yana 3 saate 7 kere kusmasi hiç normal değil bence acele etsen iyi olur.
(860 puan) tarafından
Daha önce hiç başımıza gelmedi :( normal dışı farkındayım teşekkür ederim
tarafından
Zehirlenme geldi benim aklıma ilk Geçmiş olsun
0 oy
(765 puan) tarafından
Geçen hafta 10 aylık bebeğimde oldu önce 5 defa kustu hastaneye götürdük 3 tane serum takıldı .salgın gibi birşey mis probiyotik maflor verdi zinco  şurup verdi sonra ishale çevirdi ishal kaynaklı pişik oldu.cok çektik iyileşene kadar mutlaka götür .perişan oldu çocuk ishalden sonra.
0 oy
(1,402 puan) tarafından
Benim çocuklar da geçen hafta öyle oldu 

Gece olmuşlardı hemn sabah doktor götürdüm 

İyi ki götürdüm kan tahlil yapmadı 

Doktor virüs galiba salgın var dedi

İshal için ilaç da verdi ishal dönüşür dönüşmeden içir dedi iyi ki gitmişim 

Arkadaşım da benim gibi oldu o gün götürmemiş diğer gün kızı ishal olmuştu her gittikçe ağırlaştı doktor götürdü sonra 
(860 puan) tarafından
Henüz kaka yapmadı şimdi cocuk acile gideceğim
0 oy
(74 puan) tarafından
Benim kızımda sürekli kustu bir anda hiç biseyi yokken bağırsak dugumlenmesi oldu ameliyat oldu korkutmak istemem ama hastaneye goturmeni tavsiye ederim kakasini en son ne zaman yapmisti
(860 puan) tarafından
Kaka günde bir defa yapar onuda dün yaptı bugün yapmadı daha ay Allah korusun sizede geçmiş olsun
(74 puan) tarafından
Teşekkür ederimİshal başlangıcı olabilir normal kaka yapıyorsa sorun yoktur kusması azalirsada ama devam ederse doktora goturursunuz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 353 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Tugba_44 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hilay (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde sinem_34 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.