0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (321 puan) tarafından
Eşimin ailesi ile anlaşamıyoruz. Yani iki tarafta karşılıklı birbirini sevmiyor. Ve şuan izin dönemine denk geldi. Mecbur gidip kalacağız. Ama içimden hiç gitmek gelmiyor. İster istemez eşim ve ailesinin bana yaptıkları gözümün önüne geliyor. Bu durumu nasıl aşardınız? Ki ben hayatımda köy seven bir insan olmadım. Onlarda köyde yaşıyor. 

5 Cevaplar

0 oy
(27,564 puan) tarafından

Söyle gitmek istemiyorum diye egerki yine gidecek isen bir bahane bulup dönmeye çalışan yani sana yapılan olumsuz şeyleri düşündükçe huzurlu olamazssin haklısın 

(321 puan) tarafından
Eşim onlar kötü bile olsa sen iyi ol kafasında ve gitmek istiyor bizimle. Bana kalsa kapılarının önünden dahi geçmem
(27,564 puan) tarafından
Yani kendince haklısın
(321 puan) tarafından
Ne yapacağım hiç bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(13,277 puan) tarafından
Böyle bir durum olsa gitmezdim 

Benim hiç Bir sorunum yok şükür 

Eltim ve kaynım çalıştığı için kvalidem de kalıyorlar ben 2 çocukla rahat edemediğim için gitmiyorum 
(321 puan) tarafından
Bende hiç gitmek istemiyorum. Ama eşim yüzünden mecburum.
0 oy
(5,081 puan) tarafından
İstemiyorsan gitme bence bir bahane uydur,eşin gitsin sen evinde kal, mecbur değilsin onların yüzünü görmeye 
(321 puan) tarafından
Zaten bebeğimin de benimde toza pisliğe karşı alerjisi var. Kendileri çok temiz insanlar değiller. Fakat eşim çok anlayışsız. Torunlarını görmek onların hakkı diyor
0 oy
(455 puan) tarafından
Valla bende kaynanamın gerçek yüzü gördükten sonra köye gitmek istemem büyük ihtimal
(321 puan) tarafından
Kaynanamı görsen dersin bu kadın iyi biri fakat çok sinsi biri. Yapacağını çaktırmadan yapıyor
(455 puan) tarafından
Ayyy ne kadar da benim kaynana
(321 puan) tarafından
Bence çoğu aynı bu kaynanaların
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Kesinlikle mecbur değilsin istemiyorsan eşinin de anlayışla karşılaması lazım . Zorla değil ya bende köyü seven biri değilm yapamam da eşin gitsin sen evinde kal .bende 1 senedir tamamen ipleri kopardım çok şükür bana çok yakınlar bir okadar da uzaklar mesafe koyulmali bazı insanlara 
(321 puan) tarafından
Eşim bu durumda çok anlayışsız. Hem benim hem bebeğin toza pisliğe alerjisi var. Bir de zaten karşılıklı birbirimizi sevmiyoruz. Ama eşime göre ben kendimi sevdirmek zorunda imisim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Hicrannn (1,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mother.00 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,388 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.