0 oy
856 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar bu konu hakkında kaçıncı post acısım bilmiyorum kusurabakmayin kafanızı sisiriyorum. En son post açtığımda söyle açık açık eşine demişti herkes. Evet söyledim...

Kayınvalidem ve kayınpederim **** oldular demiştim kendileri kabul etmiyorlar ama eşim de ben de **** olduklarını biliyoruz kesin **** diyoruz belli zaten. Neyse artık bugün eczacı da demiş onlara uyzsnz cildiyeye gidin hemen diye. Ben de o kadar uğraştım bugün cildiye randevu almaya alamadım. Eşime dedim özele götürelim yarın ya da eczaneye gidip ilaç alalım dedim. Bu arada kayınpederim aradı dedi ben internetten uyz ilacı sipariş verdim. Tamam dedik konu halledilmiş oldu. Kargo birkaç güne gelir. İşte eşim dedi yine yarın annemlere yemeğe gideriz dedim ki ya birkaç gün uzak duralım annenlerden .. daha lafımi bitirmeden sen ne diyorsun ne saçmalıyorsun düzgun konuş bıktım aileme laf söylemenden... Saçmalama.. ailem üç Aydir kaşınıyor bulassa bulasirdi zaten dikkat ediyorlar çok opmuyolar diyor. Gayet opuyorlar dedim normalde opsunler sorun değil ama bu durumda olmaz dedim... Dedim beni düşünmüyorsun ailene karşı bunu biliyorum ama çocuğu da mı dusunmuyorsun dedim.  9 aylık bebeğim var. Laf edemezsin aileme diyor... Kustu oturdu şimdi artık çok sıkıldım gerçekten ya bu böyle gitmeyecek... Ailesine iyi kötü tek laf ettirmiyoe bu kadar bağlı olamaz ailesine ya...

14 Cevaplar

+5 oy
(119,168 puan) tarafından
boylelerini ensesinden kedi gibi tutucan ana rahmine sokucak kicinada bi tekme
(4,668 puan) tarafından
Ahahahaj yoruma bayıldım sevda, yine lafı yerine yapıştırmışsın
(119,168 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺
(1,685 puan) tarafından
Al benden de o kadar sevdos ne iyi dedin....
tarafından
Hahajaj valla en iyisi
-Reklam-
0 oy
(12,938 puan) tarafından
Bırak uy.uz olsun da aklı başına gelsin 
(1,685 puan) tarafından
Olacak eve almcam gorcek bu kadar kör olamaz ya
0 oy
tarafından
Kendi gidiyorsa gitsin sizi niye zorluyor bırak kapsın hastalığı otursun götünün üstüne 
(1,685 puan) tarafından
Kız biz gitmeden hayatta gitmez ailesi çocuğu görmek istck
tarafından
O zaman küssün otursun boşver
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Gitme sende kendi giderse gitsin konuşsun konuşsun dursun istediği kadar küssün hastalık bu Allah Allah 
(1,685 puan) tarafından
Bizsiz gitmez ki anlayışsız yaaaa
(9,504 puan) tarafından
Gitmesin o zaman
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ee sen gitme. Onun cani ailesinden degerli degil dmk senle cocugun gitmeyin.
(1,685 puan) tarafından
Bizsiz gitmez ki kendi gitsin zaten ben bir şey demem çocuk için uzak duralm dedim zaten ama ona bile laf ediyo
(11,217 puan) tarafından
Kaynim korona olmus bugun aradi esimi serviste randevum var arabami goturur musun dedi. Esim senin pis arabana binmem : D sen koronasin o araba hastakik olmustur surmem onu dedi.
0 oy
tarafından
Ne oluyorsa evlendikten sonra oluyor. 
(1,685 puan) tarafından
Ayy sorma bir kiymetlendiler
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yaa **** olmuşlar işte bu nasıl bi kafa ailesine laf söylemekle ne alakası varmış bunun acaba beyni yok bazı erkeklerin bence sen git ben gelmiyorum de olsun bitsin ekmeğini suyunu onlar mı veriyor çocuğun senin umrunda değil ama benim umrumda de ara kaynananı da ben gelmek istemiyorum korkuyorum bulaşırsa ne yaparım anlayın beni de kapat 
(1,685 puan) tarafından
Valla eşime söyledim kustu oturdu kaynanama söylesem boşanır herhalde
0 oy
tarafından
Birak anasının evine gidip.otursun 

Anasının eteğinden ayrılmamış daha o adamdan hayır gelmez ne öyle 8 yaşındaki çocuk gibi hergun hergun anasına gidecek 
(1,685 puan) tarafından
Her gün gidecek içi rahat etmez. Kendi gitmez bizi götürmeden keşke gitse
0 oy
(161 puan) tarafından
**** bulaşicidr temasla bulaşir sizi nasl oraya götürme düşüncesi olur görümcem 3 haftdr kapmiş dişari bile cıkmiyor kaldıkı görüşmek evine gitmek asla olmamasi gerekiyor erkeklerin geninde var malesef benmkide öyle 
(1,685 puan) tarafından
Laf anlamıyor ki şimdiye kadar bulaşmadi diyo
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Burda ailesi devreye girip bizim kasinti gecene kadar gorusmelyelim demesiydi 
(1,685 puan) tarafından
Onlardan daha ses çıkmadı. Dur bakalım dicekker mı yoksa cagircaklar mı merakla bekliyorum. Bence yarın annesi bize gelmek isticek Pazar var burada her geldignde uğramak istiyor..
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Suç sen de ne uğraşıyorsun?Ben gitmiyorum bebeği de riske atamam de otur evinde istediği kadar küssün
(1,685 puan) tarafından
Kız zaten öyle dedim küstü oturdu :) Allah bana sabır versin
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ya bunlar sadece kaşıntı olarak uyu.z değil,huy olarak da uy.uzzzzz

Allaaamın uyuzları
(1,685 puan) tarafından
Aynen öyle insanı uyzzzz ederlerrr
0 oy
tarafından
Çok zor ben tahammül edemiyorum başta çocuğum yuzunden tartıştık hastanenin önünde eşimle annesi yüzünden vuracakti bana ben hemen herkes annesiyle dursun dedim git yaşa annenle dedim zorla yanımda tutmuyorum kimseyi diye arsız oluyor biraz sizinkiler sanırım laftan sözden anlamıyorlar bırak küssün yüz verme sen yüz vermeyince belki akillanir 
(1,685 puan) tarafından
Ben de diyorum ailenle yasa diye her kavgada git de herkes rahatlasın diyorum tek laf ettrmes ya kötü bir şey desem acaba ne ypck
tarafından
Gitmiyorda dimi yapisak illaki istedikleri olsun çok zor evlenirken bakmak gerek ailesine ne kadar düşkün olduklarına aldıktan sonra atsan atamiyorsun satsan satamiyorsun etrafimdakiler hep kaynana yüzünden boşanıyorlar bunlar ne boşuyor ne gidiyorlar
(1,685 puan) tarafından
Valla evlenirken bakmak lazım bu kadar düşkün olduğunu bilsem bir dusunurdum ne lanet bir şey tam bosanmalik seni ve çocuğunu ailesi olarak kabul etmiyor daha önemsediği şeyler var tam cildirmalik git de diyorum ailen de rahatlasn istediklero bu herkes rahata ersin
tarafından
Neden gitmiyormuş göbeğiniz birlikte mi kesilmiş elalem birşey der neden karını getirmedin diye mi dusunecek acaba .. senin eşinin burcu ne merak ettim canım ..
(1,685 puan) tarafından
Tabii ki neden karın ve kızın gelmedi derler canım onlar öyle yaa :( boğa Burcu cnm eşim
0 oy
tarafından
Ayyy sinir bozucu ya düşüncesiz anne babasıyla gitsin yaşasın o zman . Değişik ya bırak kussun senden ve çocuğundan onemli degil

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 348 göst.
23 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 543 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.