0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (532 puan) tarafından

Ay hala soktayim ya oğlumun üstüne dusseydi saniye farkıyla kurtulduk. 

image

12 Cevaplar

0 oy
(3,237 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun da kabarma vs var mıydı, pat diye mi döküldü?
(532 puan) tarafından
Hiç bişey yoktu yeni bina bide. Sabahtan beri çatır çatır sesler geliyordu bende şu şişesinden geliyor sandım pat düştü
(3,237 puan) tarafından
Verilmiş sadakanız varmış, iyice kontrol ettirin evin her yerini. Uyurken vs risk yani.
(532 puan) tarafından
Evden soğuduk artık dava açıp çıkacağız. Daha 4 aydır oturuyoruz birde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tavan mi çökmüş 
(532 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(1,652 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış resmen ya 
(532 puan) tarafından
Ayy evet ya kendimi geçtim ya oğlumun üstüne dusseydi
0 oy
(333 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun canım ya Allah korumuş
(532 puan) tarafından
Çok sağol canim allah korudu yavrumu ya
0 oy
(333 puan) tarafından
Ne olacak şimdi bunun sorumlusu kim peki...
(532 puan) tarafından
İnanır misin eve gireli 4 ay oldu başımıza gelmeyen kalmadı. Müteahhit olabilir böyle şeyler bı temizlikci göndereyim deyip kapiciyi yolladı. Ev sahibini aradık müteahhite dava açın diyor. Taşınırken birsuru masraf ettik ama eve güvenim kalmafo ya oğlum uyurken başla yerlerdr düşerse ? Dava açacağız bakalım
(333 puan) tarafından
Kiramı kendi eviniz mi canım. Gerçekten kötü bir şey ya Allah'ım korumuş
(532 puan) tarafından
Kira kuzum ya
0 oy
(1,727 puan) tarafından
Aboooo Allah korumuş sadaka verin canim yaaa.bikere benim de duşa kabin patlamıştı Allah'tan içerde değildik diyorum.kaza geliyorum demiyor .çok geçmiş olsun
(532 puan) tarafından
Dusa kabinden aşırı korkuyorum valla sırada o var sanırım. Allah korusun çocuklarımızı. Sizede geçmiş olsun valla yarın bı kurban kescez inşallah. Bu eve taşınmış taşımalı başımıza gelmeyen kalmadi
(1,727 puan) tarafından
Çok sağol canım.gercekten evden eve değişiyor enerji ya .altında yatır mi var nedir bazı evler gerçekten tuhaf ve uğursuz geliyir.insallah duzelirsiniz bı an once
(532 puan) tarafından
Hahaha yapan mi cunuptu alanda mi bı sıkıntı var artık bilmiyorum. Tek bildiğim şey normal olmadığı
(1,727 puan) tarafından
Sjsjsjsjs
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Mutlaka dava açın geçmiş olsun 
(532 puan) tarafından
Öyle yapicaz bakalım inşallah bı sonuç elde ederiz. Önce bilir kişi gelip bakacakmis
0 oy
tarafından
Ayy geçmiş olsun verilmiş sadakaniz varmış ya 
(532 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Hemen beklemeden bir sadaka çıkar evinden Rabbim korumuş 
(532 puan) tarafından
Kurbanda adak kescektik yarına keselim dedik inşallah bı mani çıkmazsa.
0 oy
(1,605 puan) tarafından
Binbir eziyetle ev al sevinerek ama basina gelmeyen kalmiyo ooff. Allah yardimciniz olsun cikmanız icab eder
(532 puan) tarafından
Evinde hayırlısı ama almadık kuzu kira. Bu rezil eve bide 15 kira veriyoruz. Cikcam güvenmiyorum ya bı deprem olsa neler olur evde kim bilir.
(1,605 puan) tarafından
Yaa kiraamı. Her neyse işte kiraya azmı harc çıkıyo. Evet Allah korusun deprem olsa nolur Allah muhafazı
(532 puan) tarafından
İnsan o depremleri görünce iyice korkuyor
 Kimlere emanet canımız. 1 buçuk yaşında oğlum var onun üstüne dusseydi neler olurdu Allah bilir. İnsan katil olur böyle biseyden. Bakalım ev sahibiyle görüştük yarın tekrar görüşeceğiz detaylı. Okadar masraf ettik güya iyi ev tutalım diye. Adam bile hak verdi. Orta yol bulup başka eve cikicaz
(1,605 puan) tarafından
İnşAllah tez zamanda canim cok dikkatli olun  yads başka akrsbana fakanmı geçseniz oyle bi aktabaniz varsa
(532 puan) tarafından
Kaç gün kalınır ki baskasindada. Baret falan takip dolaşmak lazım :) inllaah iyi bı ev denk gelirde çıkarız hemen.
0 oy
(357 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun.Zencefil in ahını almış olabilirsin .keşke helallesseydin.
(532 puan) tarafından
Teşekkür ederim filiz
(357 puan) tarafından
Sen böyle devam et
(532 puan) tarafından
Ay canım ya okadar üzülüyorum ki nasıl bir hayat nasıl bir bosluksa surda  ki olayları bile büyütüp böyle değişik şeyler yazıyorsunuz. Cidden acinicak bir durum.
(357 puan) tarafından
Ah canım ya bende bu dünya sadece benim etrafımda dönüyor gibi düşünenleri anlamıyorum.Asil acınacak olan sensin.Insanlari anlamadan dinlemeden hemen saldırıya geçiyorsun.Ve asla ama asla seviyemde değilsin  cevap yazma bana yolun açık olsun
(532 puan) tarafından
Canım zoruna çok gidiyorsam postlarima cevap verme yani. Sana yalvarıyorum ki ben gel bana yorum yap diye :)  ok bayy
0 oy
(338 puan) tarafından
Ev kira mi ? Korkunç görünüyor ya Allah korusun çocuk olsa altında.  Çok geçmiş olsun Allah korumuş sizi
(532 puan) tarafından
Evet canım kira 4 ay oldu tasinali. Hergun biryerinde sorun çıkıyor. 1 ay önce de banyo tavanindan şu akti. Öndan önce mutfak lavabosundan.... Balkon camından daha neler neler. Girdiğimizden beri sürekli tadilat işleri. Evden hevesim kaçtı. Korkuyorum artık bugün ne olcak diye

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 341 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 325 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 167 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 175766 (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 576 göst.