0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhabala Hanımlar Bu uygulamaya 3 senedir Kullanıyorum Ama Öbür hesabımı Unuttum Mecburen yeni açtım Size bı sorum olacak Bebeğim 1 yaşında prematüre bebek 31 haftalık doğdu şimdiki kilosu 8645gram ama Herşey yiyor içiyor Emeklemiyo Yürümüyor Sadece oturuyor Normal mıdır çok canım sıkıyo kafamı çok takılıyorum böyle şeylere Size sormak istedim Normal mi sizce Yoksa prematüre bebek olduğu için mi Normal doktora kontrol amaçlı gidiyoruz normal diyo ama bana normal gelmiyor gibime çok şükür herşey sağlıkli ama kilo yürüme emekleme vss bu konuda Çok takılıyorum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(5,088 puan) tarafından
31 haftalik dogmus ya yani 9 hafta  gec yasar asagi yukari herseyi. duzeltilmis zaman gore gelisimi olacak diye hiliyorum ben
(5,088 puan) tarafından
duzeltilmiş bebek yasi prematurelerde diye aratirsan  daha  cok bilginnulabilirsn
tarafından
Fatoo Allah aşkına bu postun başlığında ne vardida kız cagizin postuna kilit vurdun
tarafından
Gelelim cevabına bebeğini ayakta tut üstüne basabiliyorsa sıkıntı yok o vakit daha zamni var emeklemesine yürümesine, benim kide  10 aylık oda hala emeklemiyo
-Reklam-
0 oy
(4,000 puan) tarafından
Kızım 37 haftalık 2 kilo 200 gram doğdu canım 11 aylık geri geri emekledi 14 aylık yürüdü bnce normal ama yani 4 çocuk sahibi biri olarak söylüyorum her çocuk bir değil benim büyüklerin herşeyi hızlı oldu ama küçüğüm çok eringec di konuşması bile geç oldu hatta şunu soyleyim 3 yaş olduk daha bez birakamadik
0 oy
(356 puan) tarafından
Seninki prematüre bebek benim altının kızı var 16 aylık oda yürümeyi gözünde bir şey çıkmıştı kanayıp durdu ameliyat oldu ondan mi bilen yok çocuk.emekliyo herşey yiyo yurumuyo
(1,265 puan) tarafından
Ne yazdığınız hiç anlaşılmıyor ki :/bi okusanıza yazdığınızı geçmiş olsun 18 aya kadar zamanı var
(356 puan) tarafından
Benim eltimin kızı var şu anda 16 aylık o da yürümüyor o prematüre de değil çocuğun gözünün altında sivilce bir şey çıktı gittikçe büyüdü sona patladı çok kan kaybetti ameliyat oldu ondan mi yurumuyo acaba diyorlar çocuk her şeyi yiyor içiyor emekliyor ama yürümüyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nejlabebek (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bernaaa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pinar23 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,273 puan) tarafından soruldu

396,400 soru

11,857,501 cevap

35,954 kullanıcı

...