0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,069 puan) tarafından
Aralıklı oruç yapıyorum 3.gunum gayet iyi gidiyor gecen sene bu sekilde 1ay 20 gunde 9.5 kilo vermiştim yapıp kilo verdiğiniz detokslar var mi ben kabak detoksu yapmıştım daha evvel 2.800 vermiştim

4 Cevaplar

0 oy
(2,166 puan) tarafından
Smoothie yapıyorum ben. Bir avuç maydanoz, bir dilim ananas,bir sade soda,limon,bir çay kaşığı zencefil,bir çay kaşığı zerdaçal şeklinde. Bir de güb içinde bir sürahi tarçınlı karanfilli su tüketmeye çalışıyorum. Bazen dukan birası yapıyorum. Haftada uç gün pul biber yoğurt veya zerdeçal yoğurt kürü yapıyorum. Sabahları sirkelj veya limonlu su içiyorum. Kabak çorbası efsane oluyor.
(2,166 puan) tarafından
Incelme falan hissediyor musun peki? Böyle bi hafifleme gibi falan?
(5,069 puan) tarafından
Tam dersi dokundu sanirim bana ishal oldum çünkü midemde kotuydu demekki herseye atlamamak lazim:)
(2,166 puan) tarafından
Ben ilk diyete başladığımda incelme hissediyordum böyle bi hafiflemiştim ama tartıda yok denecek kadar az fark vardı. Neden böyle diye sordum o da yağdan gitmiş demişti. Önemli olan yağdan gitmesi zaten :)
(5,069 puan) tarafından
Sen nasil yapıyordun kisaca yazar misin banada fikir olsun bir detoks yaptin mi hic
(2,166 puan) tarafından
Yukarda yazdıklarım var ya o soothoeyi hergün yapmaya çalışıyorum.  Haftada üç defa pul biber yoğurt akşam yatmadan bir saat önce. Egzersiz yapıyorum. En önemlisi yememe dikkat ediyorum. Tatlı ihtiyacım için tarçınlı karafilli su bir sürahi bu şekilde bacı. Diyet listeme uymaya çalışıyorum
-Reklam-
0 oy
(3,010 puan) tarafından
Bende şu anda aralıklı oruc yapıyorum sanırsam ki aslında bedenime hangisi iyi geliyorsa onu yapıyorum diyebilirim buna ne deniyor bilmiyorum 

Sen nasıl yapmıştın anlatır mısın 
(5,069 puan) tarafından
Detoks yaptin mi hic
(3,010 puan) tarafından
Hayır yapmadım
(5,069 puan) tarafından
MasaAllah guzel gitmiş o zaman devamida iyi olur insaAllah
(3,010 puan) tarafından
Bugün ikinci gün takıldım malesef 59.9 bakalım şimdi nasıl olacak
(5,069 puan) tarafından
Ben kabak detoksu yaptim dün 450 gr vermişim 2 gun daha yapicam
0 oy
(54 puan) tarafından
Çok iyi vermişsiniz kiloyu.nasil yaptınız tam olarak aralıklı orucu bnde baslak isterim nasıl pluyor
(54 puan) tarafından
Hahaha sorun degil gül boşver sen diyince bende öyle okudum şuan benide gülmek tuttu..ozaman şöyle bakım nasıl kilo vericem
(1,369 puan) tarafından
Tam adamına sordun ayfeğğğğrrr :D
(54 puan) tarafından
Tamam fazla şey yapma
(5,069 puan) tarafından
Sabah kalkinca bol su tüketiyorum kahvaltiya kadar 12.00-13.00 arası kahvaltı yapıyorum 1 kupa yesil cay ve 1 dilim cavdar ekmegi ile 2 3 saat sonra ara ogun yapıyorum ceviz fındık 1 kare bitter cikolata meyve canim cok tatli isterse kuru meyve bari yiyorum hangisi denk gelirse aksamda17.30 18.00 arasi aksam yemegini yiyip kapatiyorum yatmadan yesil cay iciyorum yada kayisi cayi 2 litre su
(54 puan) tarafından
İm bende deneyegim teşekkür edrim
0 oy
tarafından
Ben mahbuba kahve tüketiyorum tok tutuyor gerçekten 
(5,069 puan) tarafından
Ya açlık ile sıkıntım yok ödem atmak istiyorum aslinda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Mmkhngg (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu

384,809 soru

11,510,644 cevap

35,171 kullanıcı

...