0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (130 puan) tarafından
Boğazlarım şisti bütün vücudum kemiklerim sızlıyor  sanırım salgın var. İki bebeğim var ayaktada duramıyorum. Böyle olunca kötü hissettim kendimi. Siz nasıl başa cıkıyorsunuz?

8 Cevaplar

0 oy
(1,372 puan) tarafından
Cok zor helede desteksiz cocuk bakanlar icn cok zor.yatmak istiyorsn yatamiyorsn cocuklrla ilgilenmek istiyorsn onuda yapamiyorsn valla ben hastalandgmda hep yatak dosek olan biryim oyuzden esim saolsn izin alir bi iki gunde olsa dinlenirim toparlarom kendimi yoksa yok yani yapamiyor insan.
(130 puan) tarafından
Ne güzel eşin yardımcı oluyor , benim eşjmin izin alması sıkıntılı o yüzden kendi kendime atlatmaya çalışıyorum ama ilgilenmediğim için üzülüyorum bebeklerime.
(1,372 puan) tarafından
Ay evet insan cok uzuluyir hasta olcaginamj yansin cocuklrin ilgisz kaldginami biz annelrin isi heo zor zaten.benm esiminde aslinda izin almasi kolau degil ama konu cocuklrla biz olunca  kimseyi takmaz.patronuda bunu biliyor ve ona gore davraniyor izin vermemzlik yaymiyor
-Reklam-
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Eşim işten gelinceye kadar sürüne sürüne iş yapıyorum oda sadece çocukları doyurmak akşama yemek yapmak başka bişey yapamıyorum eşim yapıyor
(130 puan) tarafından
Evet bugün aynı sekildeydim tüm kemiklerim sızlıyor
(7,478 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım❤ eşinden yardım iste
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Eşimden destek alıyorum öyle zamanlarda.  Oğlumla ilgileniyor ve ilaçsız Antibiyotij olmadan geçmiyor.  Çok geçmiş olsun 
(130 puan) tarafından
Emzirenler içebiliyormu antibiyotik, doktor verirse iyi olur
(3,854 puan) tarafından
İki bebeğim var demişsin ben onu gözden kaçırmışım ama doktora git bence mutlaka bir şey yaparlar
0 oy
(3,373 puan) tarafından
Kaç gündür hastayım mecbur bi şekilde idare ediyorum üstüne bi de hamileyim. Dinlenemediğim için iyileşmekte zorlaşıyor 
0 oy
(10,436 puan) tarafından
Allah bin kere razi olsun hemen annemi cagiriyorum geliyo
0 oy
(405 puan) tarafından
Cikamiyorum başa belki yanlış ama yemeğini yedirip ben yatcam oğlum yanımda ya uyu ya da çizgi film izle diyip bir saat uyumaya çalışıyorum ama benim ki 4 yaşında anlıyor öyle biraz dinleniyorum bide banyo yapiyorum ferahliyorum 
0 oy
(8,142 puan) tarafından

Sürünüyoruz bir şekilde ayakta kalmaya çalışıyoruz.:)

0 oy
(1,486 puan) tarafından
Sürünüyorum resmen eşimde de hayır yok 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 229 göst.
+1 oy
30 cevap 375 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (18,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu