0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (609 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 40 günlük ağlayarak ellerini kulaklarina atıyor evde yapabileceğim bişey var mı ya yoksa direk doktora mi gotureyim kulak ağrısıyla ilgili bilgisi olan varsa bilgi edinirim şimdiden teşekkürler 

3 Cevaplar

0 oy
(4,694 puan) tarafından
Doktora götürün su kaçmış olabilir ama genelde rahatlamak içinde yapıyorlar
(609 puan) tarafından
Elini kafasına kulağına atıp ağlıyor o yüzden hani dedim belki kulak ağrısıdır goturelim biz doktora ne olur ne olmaz
-Reklam-
0 oy
(3,850 puan) tarafından
40 günlük bebekte beyin kontrolümü var, hiç sanmıyorum. Kulağına giden el kulakla alakalı olmamalı. Gaz sancısı muhtemelen. Kolik mi acaba. 
(609 puan) tarafından
Çok kolik değil ama ağlayınca çığlık çığlığa ağlıyor veli sürekli kafasına kulağına gidiyor kulaktan şüphelendik, ikizide var o bu kadar ağlamıyor
(3,850 puan) tarafından
Kulağına mama ya da süt akıyor ozaman. Nemliyse ağrı veya kaşıntı yapıyordur. Baş kısmı 30 derece yukarı kalkık şekilde besle.
(609 puan) tarafından
Tamam çok teşekkürler
0 oy
(305 puan) tarafından
40 günlük bebekağrıyan yerine  bilinçli elini nasıl kulağına götürebilir,mümkün mü bu (bilmediğimden)
(609 puan) tarafından
Benimde annemle kaynanam kulak ağrısı diyor, kaynanam bebeğin büyük tuvaletine baktı dedi bu kaka kulak ağrısı kakasıdır yani sekline rengine bakarak söyledi artık ne kadar doğru bilemem, doktora götürecez zaten soracam sanada söylerim
(305 puan) tarafından
Nasıl kakası rengi. Kaka resmini çek Dr a göster normal mi diye sor canım. Belki inek süt ve süt ürünlerine alerjisi vardır sen yiyince ona da geçer şuan küçük olduğu için  ağır gelir. Ama muhakkak dra  göster aklında tamamen çıksın net öğrenirsin.
(609 puan) tarafından
Benim zaten iki büyük oğlumun süt ve süt ürünlerine yumurtaya alerjileri vardı ayy ne zorluklarla atlattık o günleri şimdide bu bebekler mi oyle olacak:(
(609 puan) tarafından
Ama çok sağol bilgilendirdigin için foto çekip doktora gösterecem
(305 puan) tarafından
Sende sağol belki bu bebek şimdi öyle olsa bile ek gıda döneminde düzelir umarım . Zordur  Allah yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 458 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zeynopy (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sevgidolu (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 150 göst.