0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Bebegim 40 günlük salgindan benle diğer çocuğum etkilenince ister istemez küçük bebeğimizde etkilendi doktora götürdük ilac ve buhar kullanımına başladık ama öksürüğü halla var . İnliyor çocuğum. Bide emmek istemiyor biberon veriyorum almıyor nasıl yapıcam bu iştahsızlık ne kadar sürecek 

3 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Doktorun dedikleri dışında bir şey yapma daha çok ufak. Başka bir doktora daha götürün, öksürüğü nüfus, önlemesini söyleyin
(232 puan) tarafından
Hafta sonuna girdi bide şansıma Yoksa götürecektim:(((
(1,408 puan) tarafından
Acile götürün
(232 puan) tarafından
İlçe hastanesi var oda berbat boşuna götürüyorum hiçbir sey vermiyorlar
-Reklam-
0 oy
(181 puan) tarafından
Yıkanmamış koyun yünü bulabilirseniz eğer bir miktar sırtına bir miktar da göğsüne koyun 1 gece öyle uyusun faydasını göreceksiniz inşaAllah 
(232 puan) tarafından
Yıkanmamış derken koyundan ilk kesildiği zaman hic yıkanmadan yani .
(1,995 puan) tarafından
Öyle bir şey yapmayın. Bebek bu henüz yenidoğan enfeskiyona çok açık. Bir şeyle uğraşayım derken başka bir şeyle karşı karşıya kalırsınız. Üstelik çocuğunuzun alerjisi bile olabilir. Bunun hakkında bile bir bilginiz yok. İnsanlara saçma sapan fikirler sunmayın. Biri sizi referans alır ve ummadığı şyle karşılaşırsa vebale girersiniz.
(232 puan) tarafından
Eskiler yapıyormuş ama şimdi ki çocuklara insan korkuyor biraz
(181 puan) tarafından
Evet hiç yıkamadan.  Araştırırsanız bni anlayacaksınız gerçekten faydası çok güzel.
0 oy
(705 puan) tarafından
Çok minik ya dikkat edin eğer kötüyse acile götürün Allah korusun ciğerlere inmesin burnu tıkaliysa o da zorlar ya
(232 puan) tarafından
Acile 2 defa götürdüm hiçbir sey yapmadılar. Orda burda daha çok mikrop kaptı yaa . Aslında bulunduğum ilçede berbat o yüzden
(705 puan) tarafından
O zaman dikkat et ateşi çıkmasın burnu tikanirsa açın sık sık emzirmeye çalış daha çok küçük karnı doysun ki toparlansin
(232 puan) tarafından
Karnını doyurmaya izin vermiyor ki emziriyorum 2 yudum alıyor bırakıyor. Biberona koyup veriyorum ayni şekilde burnu da   acik yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 114 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 179 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 444 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zeynopy (41 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı