0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Kızım üç yaşına girdi yeni kızlar sürekli vurmaya ve ısırmaya başladı yapma diyorum tamam diyor ama tekrar yapıyor gerçekten bu konudan çok rahatsız oluyorum unutmuyor kesinlikle acaba bu bir süreç mi yani sizinkiler de bu yaşlarda böyle yapıp daha sonra unuttu mu nasıl unutturacagim bilmiyorum uyarıyorum ama ne fayda

3 Cevaplar

0 oy
(30 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşıni bitirmek uzere o da aynısını yapıyor bana sarilinca bioe omuzumdan ısırıyor. Namaza durunca sirtima zıplıyor. Ayriyeten hamileyim bide cok zor oluyor gercekten
-Reklam-
0 oy
(609 puan) tarafından
Sürekli yeni bişeyler öğreniyor ve çok zor unutuyor çocuklar malesef çocukların geneli böyle, benim oğlumda kötü bir laf öğrenmiş kuzeninden ve her söylediğinde kriz geçiriyordum güzellikle anlattım yine tekrarladı kızarak söyledim yine anlamadı hep tekrar ediyordu ama iki gündür hiç söylememis o kötü cümleyi inşallah unutmuştur. Sende üzülme ısırmasını engelle hep yani başka ne yapabilirsinki kendi kendine unutur o
0 oy
(687 puan) tarafından
Benimki 20,5 aylık uzun zamandır ısırıyor sebepsizce ama daha çok babasını ısırıyor ben kuralcı tarzda davrandığı dan bana o kadar yapamiyo 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 50 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Enesin_annesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Huysuz57 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,415 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.