0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar anne babamla hiçbir zaman anlaşamıyorum uzun süredir küstük bu akşam aradık eşimle beraber yine kavgacı konuşuyor kırıcı konuşuyorum aynı şekil ben de onunla kavgacı konuşuyorum yani bir türlü anlaşamıyoruz orta yolu bulamıyoruz birbirimizi ne demek istediğini anlayamıyoruz daha çok beddualar yağdırıyoruz o bana beddua ediyor ben hakkımı haram ediyorum bu şekilde hiç anlaşamıyoruz annemle kedi köpek gibi ben tamamen bitirmek istiyorum yani tamamen bitirmeli miyim yani bir daha görüşmemeli miyim yoksa nasıl bir yol izlemeliyim çünkü hiç anlaşamıyoruz her yan yana geldiğimizde kavga ediyoruz bu sefer de günah oluyor ben kendimi yaptığımın hatalarımın farkındayım ama o hiçbir zaman kabul etmiyor kabul etmiyor ve beni günaha sokuyor sürekli benimle kendi yaşıtı gibi kız arkadaşı gibi kavga ediyor benimle hani bir anne olarak kızım bak sen de hatalısın bak kızım sen de böyle yapma demiyor böyle oldukça bütün günüm mahvoluyor her şeyin bitiyor günah pişman oluyorum kavga ettiğim için pişman oluyorum aradığın için bağırdığım için alttan alamadığım için ama o hiç pişman olmuyor üstüne üstlük günahı da bana kalıyor anne baba hakkı çünkü ödenmez

12 Cevaplar

+1 oy
(48,996 puan) tarafından
bayramdan bayrama gidip on dakika durup kalkarim anne hakki da olsa oda evlat hakkini bilecek 
-Reklam-
0 oy
(18,289 puan) tarafından
Yaa sorunun ne olduğunu beraberce bulup bi çözüme ulaşmanız lazım anne baba nihayetinde aile aranınn kötü olmasını anlarımda beddua yağdırmak nedir bacım
tarafından
Cok beddua ediyor benimle anlaşamyor hiç içi yanmyo yani sürekli beni evladmdan vuruyor
(18,289 puan) tarafından
:((( niye yapıyor bunu yaa
tarafından
Çünkü sevmiyo
(18,289 puan) tarafından
Tamamen silme ama mesafe koy bari canım :(
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Ayy aynı benim annem herşeyi kendi bilir kendi üstüne yoktur hep ilgi hediye bekler aramadınız sormadınız hakkım size haram olsun falan diyor bende bi sor niye aramadım ya da geçmişte bana yaşattıklarını diyorum evlendim eşim ailesi kötü bilmesin düzgün olalım diyorum diye diye toparladı şükür
tarafından
Allah yardmcmz olsun cidden
(1,117 puan) tarafından
Amin çok aminn
0 oy
(3,852 puan) tarafından
Anne-baba hakkı ödenmez, amenna. Peki ya biz? Evlatlar?  Bizim hakkımızı kim verecek? Kim ödeyecek?  Al bebeğini vur yerden yere. Büyüt paramparça et kalbini, kır, anne-baba hakkını ödeyemesin. Senin hakkaniyetin buna müsade edecek mi? Hayır.  

Boşa kendinizi anne-baba hakkı diye kandırmayın. İnsan insana iyi gelmeli, iyi gelmeyecekse eğer hiç gelmemeli. 
tarafından
Çokkkkk doğru haklısın benim küçüklüğüm berbat geçti
(3,852 puan) tarafından
Eee? Berbat geçen bir küçüklük.. Bin bir envai çeşit travma.. Birey oldun insan içine çıktın. Ya da hala çıkamıyorsun. Sebebi kim?  Bunları neden yaşadın?  Gelde çıldırma.
0 oy
(357 puan) tarafından
Canım sorun ne bilmiyorum ama şöyle düşün annenle sen kızgın alev gibisiniz şuan ikinizde alev gibi yanıyorsunuz ama bekleyin biraz araniza mesafe koyun .o alev yavaş yavaş sönecek kömüre dönüşecek sonra kül olacak ,unutma ķüle ne kadar üflersen üfle tekrar,alev almaz umarım anlatabilmisimdir.
tarafından
Doğru anlattn evet teşekkürler canım
(357 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(371 puan) tarafından
Yani sana iyi gelmiyorlarsa sende yoluna bakacaksın
tarafından
Artık öyle olmasi gerekli
0 oy
(1,058 puan) tarafından

Annen mi sana beddua ediyor :O

tarafından
Evet canm
(1,058 puan) tarafından
Ayy Allah'ım bı anne nasıl beddua edebilir evladına..Allah yardımcın olsun ne diim..bence psikolojileri bozuk başka açıklaması olamZ
tarafından
Evet bozuk zaten bizimkinide bozdular attılar
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Bu kadar itişecek ne sorununuz var ki özel değilse yani anne bu sonuçta nası mesafe konusr ki bilemedim. Ben de kızarm anneme cok arayp sormadıgı ııcın ama dayanamam geri ararım
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Canim bazı şeyler olmuyorsa zorlamayacaksin.yani şöyle diyim sana birbirinize hakaret edip kavga edip hayatınızı zorlaşiyorsa , konuşmamak daha hayırlı olur
0 oy
(1,258 puan) tarafından

Alttan alıp gönül almayı denesen gönül kırmak yerine belki de böyle olmaz ne olursa olsun aile bulunmaz bidaha.

0 oy
tarafından
Senin annen fena herhalde postlarından anladığım kadarıyla ama yinede küsme anne sonuçta mesafeli dur allah yardımcın olsun 
0 oy
(810 puan) tarafından
Yanlış anlama da annenin babanın lafından da bir laf eksik söylesen bir tarafın sismez anne baba iliskisinde insan senin gibi davranmamali anne baba yeri gelir kızar bağırır çağırır evlat namusuna canına ve malına zararı yoksa susmayı meziyet saymali 

Sen annem babam yaşıtı gibi görüyor demişsin ben seni suçlu buluyorum sen küçük gibi davranmiyorsun bence 

Bazı çocuklar vardır anne sala.k misin der sinirle çocuk annesine sensin ***** der iğrençlik dizboyu 

Annenle baban anlaşamıyor olabilir sen olaya müdahale etmemelisin babana anneni annene de babanı savunma 

Anladığım kadarıyla anne baba bu güne kadar her kavgasında seni hakem yapmış 
tarafından
Sen hikayeyi önce bir doğru oku yazdıklarımı önce bir doğru oku benim annemle babam kavga ediyor demiyorum annem ve babamla kavga ediyoruz diyorum peki benim hakkım nolucak dayak şiddet elim kangren oldu küçükken elimi yaktı ütüyle korkulara geldim çocukluğum hiç iyi geçmedi annem tarafından şiddete maruz kaldım anladn mı
(810 puan) tarafından
Yani o zaman bunları yazsan inan bu yorumu yapmazdım sen hala neden selam veriyorsun yazardım

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 543 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 218 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 292 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 591 göst.
26 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde İlayda (128 puan) tarafından soruldu

385,453 soru

11,525,965 cevap

35,196 kullanıcı

...