0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (965 puan) tarafından
Hiç durmuyor lar hiç uyumuyolar küçük bebek olan kızım sürekli ağlıyor 

Oğlum sürekli hir yaramazlık peşinde eşim olursa yardımcı oluyor yoksa genelde hep işte oluyor artık nefessiz kalıyorum herşeye yetisecem diye çok sıkıldım 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,870 puan) tarafından
Yetişmesen ne olur ki aman işler kalsın bi çay kahve içeyim kendime geleyim desen yada bir arkadaşına gitsen mesela eve hiç bişey olmaz ama sen rahatlarsın 
(965 puan) tarafından
Kız nasıl gideyim cocukalr olunca feryat figan şuan bile
(9,888 puan) tarafından
Çocuklar da evde bunalmış durumda  o yüzden olabilir mi. Ben yazın hiç eve girmem mesela sabah kahvaltıdan sonra bir çıkarız öğlen yemek uyku 3 ye tekrar çıkarız sonra tekrar 6 da eve geliriz çocuklar yazın daha mutlu nedense. Bunları yaparken de ay evde işim kaldı şunum kaldı vs demem çocuklarım ön plandadır işleri akşam uyuduktan sonra yapıyorum
(965 puan) tarafından
Ah ozamanda eşim geliyor kız bir bardak çay hasret bende bende on plana çocukları atıyorum inan ki onları kutlu rtmeye çalışıyorum
(9,888 puan) tarafından
Benim eşim de 4 te gelir yemeği yapar bazen biz hala dışarda oluruz 6da basen 7 de. eşin destekçin değil mi
(965 puan) tarafından
Destekçi ama işte kuzum
-Reklam-
0 oy
(8,707 puan) tarafından
Herşeye yetişmeyi bıraktığın zaman rahatliyorsun.
(965 puan) tarafından
Dimi ama bende öyle olcam ama kız heryer heryerde çok sıkıldım
0 oy
(36 puan) tarafından
canim eskiden derlerdi ard arda dogurmayin zor olur ama sonra buyuncede daha rahat olur diye bencede öledir biraz sabredcez buyunce insallah cok rahatlicaz
(965 puan) tarafından
İnslalah canım ya şuan ikiside ağlıyor inanki bişey demiyorum ama ağzım aft olmus
(36 puan) tarafından
benimde biri uyutmaya calisyorum su an kiyamet kopartio digeride evi halledio  kahvalti disinda hicbise yapamadim :)
(965 puan) tarafından
Ay Allah yardımcımız olsun
(1,945 puan) tarafından
Zor olur muhakkak sana tavsiyem kendini yıpratma herşey olduğu kadar bizde etten kemikten insanız...yemek olayını sabah ayarla sonra al çocukları dışarı çık. Yorulsunlar iyice. Benimkiler 12 10 8 yaş ve 11 aylık var.. şimdi şükür okadar yorulmıyorum büyükler yardımcı dahi oluyor. Geçip gidiyor o günler
(965 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️ küçük daha 4 aylık
0 oy
(15,782 puan) tarafından
Gece milyon kere kalktım. Odalarını ayırdım. Oğlan 4 kez yanıma geldi.kizim 5 6 kez emdi. Canım çıktı. Şimdi de uyumak istiyor ama uyumuyor. Kucağımda onu uyuturken bunları yazıyorum. Bulaşıklar duruyo daha. Yatak odası çocuk odası toplanacak. Yerler supurulecek. 2 makine çamaşır katlanıp yerlesecek. Yenisi yıkanacak. Yemek yapılacak. Ne tarafa bayılam ben.
(965 puan) tarafından
Bende kız nereye bayılam
(15,782 puan) tarafından
Söyle sırt üstü yatağa doğru bayilsak harika olur agsgsggs
(965 puan) tarafından
Dimi ama ahaha
0 oy
(332 puan) tarafından
Yapacak bişey yok canım maalesef 
(332 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 4 tane çocuğum var hiçbiri de öyle ağlamadı ağlayanları da hiç sevmiyorum ;))görümcemin var öyle tuvalete gitse mosmor geçiyor yani çocuk ama onunkilerın 4'ü de öyleydi huy mu genetikmi artık nedense
(965 puan) tarafından
Evet benimkilerde öyle kız sevmesen ne yapacaksın bazı çocuklar ağlıyorlar ben inkiler saatlerce uyumuyor kar uyuyuncada kalkınca ağlıyorlar
(332 puan) tarafından
Sevmem derken yani hoşlanmıyorum neticede çocuk tabii çocukları çokı severim o ayrı konu da işte insanın canını sıkıyor ömrünü yer öyle çocuklar yapacak bir şey yok huy işte canım
(965 puan) tarafından
Öyle canım ama biz anneler sürekli katlaniyoruz
(332 puan) tarafından
Yani canımız evladımız katlanmayıp ne yapacağız kız
0 oy
(2,888 puan) tarafından
Benimkilerin uykusu iyiydi oğlum iki uyku yapardı o uyanınca kız uyurdu .. sonra baktım yetişemiyorum kızı yarım gün kreşe verdim rahatladım 
(965 puan) tarafından
İyi etmişsin canım
0 oy
(1,687 puan) tarafından
Yetisemiyorsun ki bacım bak sabah erken uyandım iki küçük bebeyle temizliğini yaptım ikisi başladı ağlamaya bende dolma yapıyorum sürekli elimi yıkıyorum en son bağırıp kızınca büyüğü uyudu küçüğü ben yemek yapana kadar evi talam etti tencereler kaplar herşey ortada heryeri ekmek etmiş en son ağlaya ağlaya uyuttum
(965 puan) tarafından
Ay Allah kolaylık versin hepimiz aybiyiz
0 oy
(1,919 puan) tarafından
Geçiyor canım benim büyük 20 küçük 7 aylık şuan son 1 aydır küçük oturuyor artık abisi de etrafına oyuncakları diziyor beraber oynamaya çalışıyor. Birlikte uyuyup birlikte uyanıyorlar. Zamanla oturur inşallah düzene
(965 puan) tarafından
İnslalah canım benim maşallah kuzulara
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Aralarında 7 yaş var çok iyi ya peş peşe olunca sıkıntılı oluyor oğlum 1 ay sonr a 8 yaşına giriyor küçük oğlum henüz 10 aylık ama çok rahatım çok şükür abisi çok yardımcı olur hem bana hem kardeşine. Aralarında yaş farkı varmı 
(965 puan) tarafından
3 yas var canım
0 oy
(89 puan) tarafından
Benim kızımla oğlumun arasında 1 yaş 3 ay vardı çok fazla yoruluyorum kızım sakın oğlum kolikti 2 yıl zorlu geçti ama onlar evlatlarımız ya geçip gidiyor zaman az sabırlı olun
(965 puan) tarafından
Kız bacım ah benim kizda durmuyor oglanda
(89 puan) tarafından
Büyüyünce unutursun diyecem valla anlıyorum çünkü yaşadım ama ikisi birden büyümüş olacak ben yıllar sonra şuan 37 haftalik hamileyim ikisi bir olmuş bebege cephe almışlar şimdiden kardeş olan biziz diyorlar zor ama beraber büyütmek tek tek büyütmekten iyi Allah yardımcın olsun
(965 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(12,886 puan) tarafından
Canım nasılsın iyi misin

Benimkiler de öyle küçük çok yoruyor memnuniyetsiz hiçbir şeyden memnun olmuyor sürekli ağlama modunda kolik bitti erken diş sancıları başladı sesini keşfetmiş sürekli Çığlık atıyor bağırıyor ağlamıyor bağırıyor

Her gün dışarı çıkartıyorum dışarıya vakit geçiriyoruz seviyorlar dışarı çıkmayı her akşam yatmadan önce mutlaka ikisini de duş aldırıyorum

Öyle geçiyor vakit
(965 puan) tarafından
Elhamdülillah iyi olmaya çalışıyorum canım benimde küçük çok ağlıyor oglanda zaten çok simariyo öyle canım Allah'ım severim ben onları maslalah kuzulara
(12,886 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
(965 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 483 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 84 göst.
0 oy
14 cevap 219 göst.