0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (233 puan) tarafından
Kızlar kaynanam günlük konuşalım ister. 1 gün o ararsa bir gün ben ararım. Ama illaki onun işi olduğunda, benim işim olduğunda arayamadığımız zamanlarda olur. 2 gün üst üste aramadığımda "ben aramadım, sende aramadın" der. Şöyle bir durum var. Evinde misafir olsun, dışarda olsun, evde işi olsun vs telefonu kısa kesmeye çalışır ama brnim işim var, dışardayım, vs demez. Zaten söylese ben tamam sonra görüşürz diyip kapacam ama onu dememe bile fırsat vermeden lafı ağzıma tıkıp aradığın için teşekkürler, görüşürüz der. 

Mesela bugün aradım nasılsın, iyi misin dedim. İyiyim, aradığın için teşekkürler görüşürüz dedi, daha evdekilerin halini hatrını soracakken bu tepkiyle karşılaşıyorum. Ha deseki evde işim var falan kısa keserim. Bazende bir bakıyorum hiç olmayacak şekilde lafı uzatıyor, konuşmak istiyor. Kendi işini yapatkrn, birisi varsa vs hiç demez. Brnim evde azcık ses duysun didikler. Misafirin mi var, nereye gittin, ne yediniz vs. Tuhaf değil mi? 

4 Cevaplar

0 oy
(6,481 puan) tarafından
Benim kaynanamda evde olmayım yani anneme gideyim ya da o köye bir yere gitsin her gün arar bir gün konuşmasın birşey oldu zannediyor kadın :D ama o uzun uzun sorar çocukları oğlunu felan 
-Reklam-
0 oy
(911 puan) tarafından
Ben aramam .aramızda iyi yani.beni arasa bile eşime veriyorum.yalan söylemediğimi bildigi için birseyler öğrenmek için beni arae
0 oy
(15,111 puan) tarafından
Valla ben ikinciye asla aramazdım bunun üstüne 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 238 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 298 göst.
2 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (1,407 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 324 göst.