0 oy
155 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (120 puan) tarafından
Kizlar 27 haftaligim ve simdiden yavas yavas pogca sarma vs yapmayi dusunuyorum fakat bir sorum var acaba kuru patlicani hazirlasam iciyle (pirincli) tadi denisik olurmu? Sarma denemistim guzel oluyor fakat daha õnce hic kuru dolma denemedim ve sebzeli kahvaltilik pogcalar?

5 Cevaplar

0 oy
(1,656 puan) tarafından
Biber soğan bile doğrayıp atmıştım ya vaktim olmaz diye iyikide yapmışım kolik bir bebekti hiç uyumaz hep kucakta gezerdik hiç ugrasmadan atıp hemen pişirirdim öyle böyle yerdik valla :)) yemeği de kavurup attım bir tek su ekliyordum tuz baharat vs işte öyle 
-Reklam-
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Fazla fazla yaptım aklına ne gelirse sarma dolma poğaça börek sulu köfte bulgur köftesi içli köfte zararı yok valla daha iyi olur . Şimdiden başla bence tuzlu kurabiye tatlı kurabiye . Aklıma ne gelirse 
(450 puan) tarafından
Poğaça buzluktan çıkınca güzel oluyor mu yine ya
(1,275 puan) tarafından
Bana göre oluyor tabi püf noktaları var hamurun u fazla mayalamıyorum bayatlamasn dye
0 oy
(6,481 puan) tarafından
At canım herşeyi soğanı sarımsağı bile atan var bebeğinin nasıl olacağını bilmiyorsun kolik bebek mi sakın bebek mi sana kolaylık olur patlıcan kabak bezelye bamya biber vs de at hemen yemek yaparsın domates de atmış görümcem kızartma üstlerine 
(450 puan) tarafından
Sarımsak ile yarıyor da soğan olur mu ya denedin mi hiç
(6,481 puan) tarafından
Ben denemedim canım hiç de birinden duyduydum ya ama kim hatırlamıyorum
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Yapmamıştım ama tekrar hamile kalırsam mutlaka yaparım çünkü o kadar zor oldu ki benim için 
0 oy
(120,698 puan) tarafından
sen nerelisin
aslen nerelisin
(120 puan) tarafından
Afyon cnm sen
aslen bende afton neresindensin emirdagmi
(120 puan) tarafından
Evet emirdag
hangi koy

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 264 göst.
0 oy
8 cevap 141 göst.
15 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (2,065 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 308 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.

396,470 soru

11,859,495 cevap

35,956 kullanıcı

...