+9 oy
968 göst.
Diğer kategorisinde (11,979 puan) tarafından
Linç ekibi var burada 

Bugün bura neden sessiz

Eskiler yok mu tadı kalmamış buranın

Şu linç ekibi var muhabbeti en tuhaf olan. Sürekli şikayet ettiğiniz bir yere neden girip bir şeyler yazıyor soruyorsunuz o halde diyesim geliyor. Herkes şikayetçi ama şikayet edenler nedense burada. Kız Bir de her söylenilen şeyi neden takıyorsunuz bu kadar bacım, diyen desin aynı yerden bakmak zorunda değil kimse sizle ki siz de aynı yerden bakmıyor olabilirsiniz. Ters her fikir linç değil. Bakıyorum hakaret vs yok ama aynı fikirde olmadığını yazmış biri hemen atar gider. Bi sakin olun bebeim :) 

31 Cevaplar

+3 oy
(743 puan) tarafından
Peki bundan sanane herkes istediği gibi paylaşım yapar 
(4,046 puan) tarafından
Müstehcen içerikler 00:00’dan sonra açılıyor Nagiş. Ayıp değil mi gündüz gündüz böyle şeyler :)
(11,979 puan) tarafından
Oha müstehcen ne bilmeyen biri mi çaktı la o uyarıyı ahhahs :)
(5,476 puan) tarafından
Yaaa ekibe bak beee.bi filizle Meryem eksik :)) seviyom kız sizi :)) nagiş Türkçesiz diyen arkadaş çakmıştır :D
(11,979 puan) tarafından
Beni takip mi ediyor acaba :) tekrar okudum valla ayıp bir şey yazmamışım fan Fin fon yok hahahsh
(4,046 puan) tarafından
:D ben gördüm içim fesat demek benim. Ne kadar ayıp şeyler yazmışsın sen. Ay hiç yakıştıramadım sana yaa.
-Reklam-
+2 oy
(610 puan) tarafından
Burayı ciddiye alıp kafasına takan, tartıştığı kişilerin adını aklında tutup gördüğü yerde laf sokan falan. Bunlar da bana garip geliyor. O tarz insanların hayatlarında başka mesgalesi veya meziyeti yok bana göre. Sallamiyorum ben de kim ne derse desin
(11,979 puan) tarafından
Heh bak aradığım kafa bu gel öpüjemmm :)
+1 oy
(3,555 puan) tarafından
Linç ekibi olduğuna kesinlikle katılıyorum linç ekibi var madem şikayetçisiniz niye buradasınız şeklinde bir soru sormuşsun kendi adıma her Allah'ın günü bütün vaktimi burada geçirenlerden değilim günde bir iki kere postları okumak için giriyorum cevap vermek istediklerime cevap veriyorum kendim post açtığım zaman öyle üstün körü bir şey sormuş olsam bile birkaç kişi var ki resmen saçma sapan yorum yapmak için bütün gün burada bekliyorlar kim ne kadar giriyor ne kadar burada vakit geçiriyor ne gibi postlar açıyor kim kime ne cevap veriyor kimin görüşü kimin görüşüne karşı bunlar seni de beni de alakadar etmez zaten bahsettiğim şey görüşüne karşı hayır ben katılmıyorum benim başka bir görüşüm var şeklinde olan cevaplar değil konuyla alakasız cevaplar ya da önceki açtığın postları sana karşı koz olarak kullanmaya çalışan cevaplar nitekim bunlardan ötürü bugün buradan bir arkadaş ayrıldı önceki postarı onun hakkında kullanıldığı için yani dediğim gibi kesinlikle linç ekibi var 
(11,979 puan) tarafından
Yukarıda biri linç mi istiyorsun demiş kız bana :) senin yaptığın gider hoşuma gider demek istedim ama klasıma uymaz diye şey yapmadım. Ben bunları niye açıyorsunuz demedim ama bak lütfen bunları sürekli yazıyorsunuz ama değişen bir şey olmaz bunlar takmayın minvalinde benim yazdığım. Anam ben de bir yandan kızı doyuruyorum çamaşır asılacak bekliyor yarın için dosya düzenlemem lazım
(11,979 puan) tarafından
Kız ben buraya çorba tarifi attım sırf içimden geldi diye ahahhs :) he bunu sormak istedim de geç mesela ona da
(3,555 puan) tarafından
Nagihancığım Dediğim gibi ben zaten aynen öyle söylüyorum kafasına burayı takanları da anlamıyorum belirttiğim gibi o çorba tarifi attın posta da saçma sapan yorum yapan birileri olmuştur illaki sen de bu postu canım istemiş açmışsın eline sağlık dediğin gibi ne buradaki insanların kafa yapısını değiştirebiliriz ne de burada böyle postlar açılmasını engelleyebiliriz
(11,979 puan) tarafından
Haklısın bebeğim, benim insanlar değişebilir düsturu sıkıntılı aydınlanma geliyor çoğuna da geç geliyor
(3,555 puan) tarafından
Yok ya ben aydınlanma geldigini.de zannetmiyorum NATO kafa nato mermer
+1 oy
tarafından
Evet evet çok haklı bir post, bir de şey var eskiler nerde, yeniler çekilmiyor gibisinden söylemler var halbuki yeni hesapların hepsi eskiler . Kendilerini gizliyorlar işte. Yeni yok gibi bir şey. 
(11,979 puan) tarafından
Gidemiyor ki kimse burdan bir gizemli olma isteği herkeste. Yenilerden de komik çok var kız
tarafından
Uyarı da verilmiş ;) kimin damarına bastın acaba
(11,979 puan) tarafından
Aslında melek gibi de insanımdır :) kız şaka bir yana diğer diye verse neyse müstehcen ne ya
+1 oy
(2,929 puan) tarafından

Sen ve böyle bir post hajah çok şaşırdım :Dcok haklısın vallah özelikle yeni olan bacılarımız çok alıngan.

(11,979 puan) tarafından
Kız dur linç yiyorum çok heyecanlı :)
0 oy
(68 puan) tarafından
Pardon sen kimsin, sana mı soralım nasıl post açalım diye 
(11,979 puan) tarafından
Sorabilirsin istersen ben cevaplarım :)
(2,162 puan) tarafından
Ayyy bana mı sorun demiş kadın ya? Ne alaka yazdığın?
(11,979 puan) tarafından
Kız sorsun isterse ben cevaplarım onay mercii gibi olurum ne hoş :) bir heyecan yorum yaptı herhalde başlığa bakıp giriş gelişme sonuca odaklanmadan :)
(2,162 puan) tarafından
Offf bu "sorunsallardan" bıktım :D
0 oy
(2,146 puan) tarafından
Dediklerinin hepsi doğru +++++
(11,979 puan) tarafından
Bana katılmayan ve nedense ilk kez gördüğüm çok kişi var :)
(2,146 puan) tarafından
Çünkü yazdıklarının hepsi burda kendi üstlerine alınıyorlar:))))
(11,979 puan) tarafından
Aynayı kendilerine tutup cidden öyle diyebilseler daha mutlu olabilirler aslında :)
0 oy
(86 puan) tarafından
Çok gereksiz paylaşım, linç yemek istiyorsun galiba 
(11,979 puan) tarafından
Aaa gereklilik başkanı gelmiş :) ben linç yemem. Göğsümde yumuşatırım, relax
0 oy
(127 puan) tarafından
Taşlanmaya. Hazır ol şimdi sanane yorumlar gelir :))))))
(11,979 puan) tarafından
Yazan yazsın kız istediğini :) herkes hep şikayetçi ama hep buradalar. Bak yazdıklarımda tuhaf tek şey yok ama atarlılar :)
(127 puan) tarafından
Benim tuhafıma giden :)) cidden önemsiyorlar burayı
(11,979 puan) tarafından
Evet ben yazıp unutuyorum çoğu kez kız.
(127 puan) tarafından
Ben bir ara sanırım grup bunlar ya sbir post gördüm hepsi saldırmış sanane sanane diye kadının biri birini uyarmış bebeği için yorumların çoğu sanane :))
(11,979 puan) tarafından
Gerçekten grupmuşlar ahahsh :)
0 oy
(5,383 puan) tarafından
Sanane ciler gelir şimdi diyecektim ki gelmişler bile ama hakikaten eskiden güzeldi be nagişim buralar ☺
(11,979 puan) tarafından
Gel öpüjemmm ❤️
(7,894 puan) tarafından
Eskiden daha beterdi kız aşırı kavga vardı:D
(5,383 puan) tarafından
Geldim geldim ❤❤❤❤
(5,383 puan) tarafından
Dark bacım yok be kuzum evet biraz arkadan iş çevirme entrika vardı ama şimdikiler hep atar peşinde
(11,979 puan) tarafından
He ya ilk kez isim ezberledim ben :) birkaç tip var oooo sivri yorum yapayım diyor hep linç muhabbeti dediğim o değil benim onlar ergen gibi.
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Ayakta alkışlıyorum :))
(11,979 puan) tarafından
Doğa elinde bir kasa çürük domates ile bekleyen ne çok var kız ahahha :)
(5,476 puan) tarafından
Çünkü malesef ellerinde sadece ama sadece bir kasa çürük domatesleri var. Başka birşeye sahip değiller.
(11,979 puan) tarafından
Atsınlar temiz yerlerini alır yumurta kırarım üstüne :) huyum kurusun doğru bildiğimi savunurum
0 oy
(1,355 puan) tarafından
Ay yorumlara şok oldumm yeni gelen bi tayfa var ayrı ayrılar ama bir topluluk olusturup tarikatlaşacaklar vibe alıyorum şoktayım hala öğrrtmenim ❤️❤️
(11,979 puan) tarafından
Ahahhshs uyarı vermişler, küfür mü etmişim satış mı var, hakaret mi var amaaan yağmur ya bugün de ben uyarılıverem nolcek :) ❤️
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Aslında yazdığın şey doğru bazıları burayı çok ciddiye alıyor soru sormak veya fikir vermek için giriyoruz buraya tabiki kimse kimseyle aynı fikirde olmak zorunda değil bazıları var hele hayat burdan ibaret sanıyor ben onlara sinir oluyorum yok veda postu açıyorlar yok geri geliyorlar iki gün sonra kendilerini çok ciddiye alıyorlar ha gelmişsin ha gitmişsin ne önemi var şahsi fikrim sadece 
(11,979 puan) tarafından
Kız anlamamışlar bana da saldırdılar ahahsh :) yani salın ya herkes en iyi burada mükemmel anne mükemmel eş mükemmel gelin zart zurt. Ne yapsan kulp bulan da var. Linç edemez kimse seni yani hadi ordan de geç. Bi şey değil edebi ile ters fikir verene de saldırıyor çoğu.
(2,574 puan) tarafından
O kesimi ben işsiz buluyorum açıkçası boş insan diyip hiç tartışmaya bile girmem
0 oy
(709 puan) tarafından

Çok gerginizz çok :woot:

(11,979 puan) tarafından
Ben değilim kız ama nöbetim vardı bugün ayak bileğim pek şiş :)
(709 puan) tarafından
Burdakilerin geneli gergin ya valla bak ben de relaxim baya takılmam herseye sonuçta online bi ortam kimse kimseyi tanımıyor burda niye bukadar gerilir ki bi  insan burda
(11,979 puan) tarafından
Dertleri zaten oluyor üstüne gam yüklenip gidiyorlar :) üzücü kız. Bir de stresini atamıyor muhtemelen gün içinde burada onu atmaya çalışıyor
(709 puan) tarafından
Aynen öyle  cano valla evde kedi burda aslan misali:D
0 oy
(1,698 puan) tarafından
ay çok doğru ya, 'linç' kelimesini öğrenen hemen bir şekilde kullanmak istiyor herhalde:)) 
(11,979 puan) tarafından
Bir de sorunsal var ama konumuz o değil. Çünkü öyle bir kelime yok :')
(1,698 puan) tarafından
shshhshs
(2,162 puan) tarafından
Sorunsal yazan postları açıp okumuyorum bile. O kelimeyi görünce istemsizce sinir basıyor bana. :)
0 oy
(2,621 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum, burayı aşırı ciddiye alan bir kitle var, onu geçtim bir yorum yapsan veya bir soru sorsan linç ordusu hazır. İlk hamileyken kullaniyordum 2021 de katılmıştım  o zamanda vardı ama simdi daha fazla oldu mutlaka bir gün olmasa diğer gün bir olay oluyor :)
(2,621 puan) tarafından
Tersi fikir vermek doğal değil mi ? :) bunlar istiyor ki onlarla aynı fikirde olalım oyle bir şey imkansız. Hahahahahaha acaba bu uygullamayı ne olarak görüyorlar ki bu kadar kafalarına takıyorlar.  Post açan her gelen cevabı kabul etmek zorunda burada kaç bin üye var hepsi seni memnun edecek cevap veremez ki imkansız yanii onu bile bile acmalari lazım  küfür vs haric tabi ki,
(11,979 puan) tarafından
Kastım hakaret küfür değil onlara önce ben ters yorum yapıyorum. Kaynana görümce elti mevzusu mesela aynı yerden bakmıyor insanlar yazıyorsun bak şurada hatan var sen onlar ne yaptı bilıon mu diye şarlıyor :) ne bileyim abla senle mi yaşıyorum ben. Bana Türkçesiz diyen çıktı kız burada ahhahs :) üzdü,on beş yıldır yaptığım işten vurdular beni ahahahha:(
(2,621 puan) tarafından
Vay bee mesleğimden de vuruldum demezsin :))
(11,979 puan) tarafından
Vuruldum, hem de imla kılavuzunu hiç görmemiş biri tarafından :)
(2,621 puan) tarafından
Oyyy ne yazacağım bilemedim :))
0 oy
tarafından

Hahaha gülmekten yazamıyorum kadin 3 tane madde saymış ve ucununde yorumlarda aynısını yazılmış şakamooooo :D:D

(11,979 puan) tarafından
Evet çünküüüü canım linç çekti ahahhshs :) aman ya ben alışkınım benim uşaklar da böyle yukarıdakilerin hangisi yukarıda değildir desem ilk sıradakini yazarlar :')
tarafından
Ayy valla gerçekten okudunu anlama problemi çığ gibi büyüyor
0 oy
tarafından

Senin yazdıklarından bisey anlamayanların olayı totolarindan anlamalarida ayrı gülünç 

Yazdıkların çok doğru nagiş
(11,979 puan) tarafından
He ya yine açıklamak zorunda kaldım ben :)
0 oy
tarafından

Bu post bana da dokundu mu :D ama vallahi dün açtım bir isyan postu da bir deterjandan konuyu nerelere getirmişler çok rahatız oluyorum 

(11,979 puan) tarafından
Kız ne deterjanı okumadım ben onu ahahhs :) bu post benden sevip de kavuşamayanlara gelsin :)
tarafından
Hocam dün ne oldu biliyor musunuz … Benim eşim Migros’ta çalıştığı için her ay 1 Migros deterjan veriyorlar 1 senedir ben de stok oldu. Bende burada ihtiyacı olan varda her ay ona göndereyim diye paylaştım hani hem duasını alırım hem birinin ihtiyacı giderilir diye . Herneyse şovcu mu olmadım durumum hakkında yalan söylediğim mi kalmadı :D
(11,979 puan) tarafından
Anaaa iyilik de yapmamak lazım demek ki. Sen yemin etsen anca inanacak bunlar eşinin çalışma haline bacı
tarafından
Herhalde :D durumum iyi değil de mezar başında ölmeyi beklemem gerek galiba hayat belirtisi vermeden tövbe tövbe
0 oy
(28,399 puan) tarafından

Takılmayın çokkkk

(11,979 puan) tarafından
He ben de onu diyorum işte

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 238 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Su_misali (84 puan) tarafından soruldu
+3 oy
6 cevap 193 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu