0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (61 puan) tarafından
Genel anestezi olan varmı korkuldugu kadar varmı ve ne kadar sürede ayılıyor insan

4 Cevaplar

0 oy
(1,019 puan) tarafından

Şurada bekleyeyim 

İlk doğumum normal doğumdu 

2. Doğum spinal anestezi ile sezeryan 

3. Düşünürsem yıllar sonra fikir olsun :D

(61 puan) tarafından
umarım detaylı bilgi veren bir arkadaş çıkar
-Reklam-
0 oy
(2,918 puan) tarafından
Genel anesteziden uyanmak çok kötüydü 2 kez aldım ben. İkisinden de uyanmak çok zordu acı içinde uyandım resmen karnımdan geçti 2 operasyonda. Karın ağrısıyla uyandım belki başka operasyon daha kolaydır. 
(61 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bangi operasyonu geçirdiniz acaba benimkiyle aynı mi diye soruyorm
(2,918 puan) tarafından
Dış gebelik geçirdim canım tüpüm paylamıştı o alındı. Diğerinde de tüp mide ameliyatı oldum. İkisi de genel anesteziydi. Sana da çok geçmiş olsun şimdiden , teşekkür ederim. ☺️
0 oy
(319 puan) tarafından
Doğumum acil olduğu için sezeryana alındım spinali bekleyemiceğimizden genelle oldum oğlumun doğum saati 10:46 ben yanlış hatırlamıyorsam 11:30 a doğru tam buçuk değildi ama odaya çıktım aşşağıda kendime gelir gelmez konuşturmaya çalıştılar konuştum direk servise aldılar konuşunca insan bünyesine bağlı ama bu durum ben ilk gün 5-6 saat acı çektim direk yürüyüş merdiven çıkma derken toparladım sadece hasta yatağına inip çıkmak zorluyordu 2 gün hastane evde de 1 gün oğlumla kaldım sonra sarılık için yatırılınca hiç yatamadım dinlenemedim ama sancım olmuyordu sadece dikişlerime baskı uygulanınca normal olarak acıdı hala da 19 ay oldu doğum yapalı biri dikişlerin olduğu noktaya bastırsa yanlışlıkla bile olsa canım acıyor hissediyorum
(61 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun ya genel anesteziye karşı herkesin bir korkusu var doğal olarak benimde ameliyatlarda tansiyonum düşük ve tüm değerlerim düşük çıktı yeni tahlillerimde bünyem kaldırır mı endişeliyim o yüzden soruyorum
(319 puan) tarafından
Benim talesemi var taşıyıcıyım yani demirim çok düşük ona rağmen güzel geçirdim yani tansiyon da o zaman korkudan baya bir fırladı daha çok yükselmeden anestezi verdiler inşallah sizin de çok güzel geçer korktuğunuz gibi olmaz sağlıkla kucağınıza alın
(61 puan) tarafından
Bendede demir ve kan çok düşük bu ay takviye aldım ve diğer vitaminlerimde düşük o yüzden zaten genel anesteziden korkuyorum. Çok teşekkür ederim hamile deilim bu arada
(319 puan) tarafından
Bir an önce sağlıkla siz atlatırsınız o zaman :) pardon
(61 puan) tarafından
Çok saolun teşekkür ederim:)
0 oy
(4,626 puan) tarafından
Genel anestezi aldım dogumda sezeryan olduğu için.Ayilmakta sorun yaşamadım ama sonrasında aşırı üşümüştüm.Battaniye getirmişlerdi bana.
(61 puan) tarafından
Ne kadar zaman sonra ayildiniz acaba
(4,626 puan) tarafından
Seslendiklerinde ayildim valla taş çatlasın 2 3 dakikadir.
(61 puan) tarafından
Kısa sureymis. Çok teşekkür ederim cevabınız icin
(1,019 puan) tarafından
Normal doğum ve spinal doğum sonrası bende üşümüş tüm
Üşüme hepsinde var bence
(4,626 puan) tarafından
Benim çok uzun sürmüştü canım titreme normal doğumda da üşüdüm ama üzerimi giyince geçmişti bunda geçmemişti dişlerim birbirine vuruyordu.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 226 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 146 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 206 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
15 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebrualya3003 (77 puan) tarafından soruldu

384,688 soru

11,507,435 cevap

35,162 kullanıcı

...