0 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde (382 puan) tarafından
Kızlar gorumcemin kızının dogum gunuydu geçen gün. Benimde kuzenimin düğünü vardi ben ora gittim sabahtan kuzenimin yanindaydim. Benim her zaman yanimda olmuştu söz nişam düğün hamileligimde hep bana yardima geldi dogum yaptim bi kac gun yine geldi gitti. Hakkini odeyemem. Ben ora gittim buna gorumcem bozulmus neden onlara  gitmedim diye. Bide orda unutdum tebrik etmeyide gorumcemin kizini. telefon falanda etmedim. Eşim akşam diyor neden tebrik yazmadin ablama. Dedim aklıma gelmedi hic unutdum. Tebrik yaz unuttim falan de en azindan dedi bende zatem ablan laf etmeye bişey ariyor dedm oda sen bi mesaj bile yaza bilirdin yaz laf etmesin dedi. Neyse biraz atıştık benim kasıtlı yazmadigmi söyledi aslinda ama öyle degildi gercekten unutdum. Bu yuzden kavga etdik cok agladim gizli gizli:(esime ablan icin beni aglatdin ya konusma benle falan dedim. Aradan 1 saat gecti hicbisey olmamis gibi konusuyor benle. Yemegi ben yaparim falan dedi yaptida. Ama cok kirildim(benmi büyütüyorum? 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Azcık uyanık olun şu kaynana gorumceler yüzünden kavga etmeyin kocalarinizla
(382 puan) tarafından
Onlarda akilli olsalar valla doldurusa gelmeseler
(372 puan) tarafından
Aynen ya yeni evliyken bende eşimin ailesi yüzünden eşimle sürekli kavga ederdim. Şimdi ne söylerlerse söylesinler duymazlıktan geliriyorum he he deyip geçiyorum. Tartıştıgına deymez. Onlar yüzünden eşimle huzurumu kacıramam
tarafından
Tabi hatta eşine diceksin gorumcem soyle iyi böyle iyi diceksin
-Reklam-
+1 oy
(2,142 puan) tarafından
100/100 sen haklısın başkada yorumum yok 
0 oy
(13,807 puan) tarafından
Altı üstü doğum günü 

Düğün olduğunu biliyorlar Ergen gibi tripler
(382 puan) tarafından
Büyüklük bende kalsın dedimde gec olsada tebrik yazdim ama o hic kuzenimi tebrik etmedi mutluluklar falanda demedi enayiyim gercekten
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Belliki dolduruşa gelmiş hiç aglamazdim yazmayı unuttum ben gitmedim diye kutlama kesmediler gitmek zorunda değilim derdim terslerdim üzme kendini gorumcemde bunu bekliyor yazma bile 
(382 puan) tarafından
Gelmis evett cunki esim nerden bildi tebrik yazmadigmi. Kesin ablasi dedi
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Allah askina dugun nerde dogum gunu nerde azcik dusunceli olsalarmis yanj esinde gorumcende.hos goruncelerden hosgoru zatwn beklenmez hep bisi bulurlar huzur bozmak icinde esin neden baskalari icn senle huzurunu bozuyorki herkeze unuttu diyio gecicekti bukadr.
(382 puan) tarafından
3 yıldır evliyiz bu zamana kadar kavgalarmiz hep kaynana gorumce yuzunden oldu. Ikimiz cok iyi anlasiyoruz kavgada olsa buyuk olmuyor ama araya bu ikisi girince işte kiyamet kopuyor...
(1,886 puan) tarafından
Ozman canm esinin bunu anlamasi ve araya sokmamasj gerekiyor.suc esinde ozman canm demek susturamiyor onlari
(382 puan) tarafından
Ilk yılımızda haksizlik yaptilar bana eşimde tepkisini bildirdi. Karimi üzmeyin diye ondan sonra annesi agladi ben ne yaptimkilar falan tansiyonu falan firladi ondan sonra bişey demiyor/
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Biraz büyütmüşsün canm , mesaj at dediğinde tamam deseydin konu kapanırdı zaten
(382 puan) tarafından
Atdim zaten sonra sadece beni sinirlendiren kasıtlı yaptigimi soylemesi ve gorumcemin kocama karin bana tebrik yazmadi demesi oldu..
(2,486 puan) tarafından
Görümcede tam görümceymiş , hemen söylemiş lafı
(382 puan) tarafından
Evet tam bir görümce. Ne hayaller kurmuştum evlenince. Benim kiz kardesim yok gorumcemle kardes gibi oluruz falan gibi. Dusman oldu resmen kardes degil
0 oy
(61 puan) tarafından
Bnce siz büyütmus sunuz sizi kırmak icn demiyorm ama şahsen ben olsam tam unutmus olabilirm insan hali aklina glmemis olabilir ama eşim dedigi gibi tutar tlfonu atrdim mesajı böyle bi konu yüzünden de esimle arami bozmazdm  bak eşinde. Bisey dememis yemk yaparm demis yemek yapmış   düşünsene sen boyle bisey icn kiziyorsn ve eşinde sendn kusuyor sen kalkip bide ona yemk hazrliycksn :))) en azindn. O kalkip hazrlamis yemegi 
(382 puan) tarafından
Evet dogru ama gorumcem eşime şikayet eder gibi karin mesaj atmadi demişkii eşim tebrik yazmadigmi bilmiş yoksa nerden bilecek, normalda kavgadan sonra bu kadar erken normale donmezdi. Oda beni kışkırtdığını anladı. O yüzden yumuşadi ve konuşmaya başladimı hiçbişey olmamış gibi.
0 oy
(29 puan) tarafından
Bence sen değil onlar büyütmüş ya.Liseli ergenler gibi tribe girmenin ne âlemi var bilmem ki
(382 puan) tarafından
Aynen laf etmeye birşey ariyor gercekten
0 oy
(1,356 puan) tarafından
E eşin mesaj ativer deyince neden atmayip uzattın ki 
(382 puan) tarafından
Kasıtlı mesaj atmadigmi söyledi ondan tepem attı benim. Mesajda yazdim akşam zaten
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kadınlar çoğu kez ana konudan sapıp,olayı kocası tarafından inanılmamanın verdiği kırgınlıkla üzülür.Kasıtlı yapmadığın bir eylemle ilgili kendini İfade etme fırsatı verilmeden önyargılanman zoruna gidiyor. Yaşandı... 
(382 puan) tarafından
Aynen cok dogru( insanin gücüne gidiyor işte
0 oy
(372 puan) tarafından
Tartışılacak konu bile değil ikinizde abarmışsınız. Kutlar kutlamam eşin ne karışıyo 
(382 puan) tarafından
Doldurulmuş iştee
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Bu gibi durumlar da takmamak yada takıyorsan da taktığını belli etmemek lazım. Sen sana söylenen her lafı taktığını belli edersen. Her fırsatta canları sıkıldıkça canını sıkmaya çalışırlar. Bu görümcen için demiyorum genel olarak tüm çevren için diyorum. Aman nolmuş alt tarafı doğum günü seneye bi daha olacak nasılsa benim kuzenim bi kere evleniyor sonuçta bişey olmaz iki güne unuturlar diyebilirsin. Yani zaten aranız iyi olsa ne sen aramayı unuturdun ne de görümcen laf ederdi. O yuzden ne takmaya değer ne can sıkmaya. 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bune ya ergen gibi. Ne doğum günü be kazık kadar insanlara. Nefret ediyorum şu özel günleri kutlamaktan. Insanlara dayatmadan başka bir şey değil. Kendim de dahil kimsenin bir şeyini kutlamam. Kızımın doğum günü hariç. Kimsenin de kutlamasını beklemem.
0 oy
(288 puan) tarafından
Düğün telaşı aslında aklımdaydı ama o kargaşa da unutmuşum deseydin kavga etmezdiniz görünceye gelince onun kızının hersene doğum günü olacak ama herzaman yanında olmuş birinin birkere düğünü olmuş yani buna laf edilmez insanlarda bi ego var ki sorma gitsin

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 820 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gold rose (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 810 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde Minakaloji (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,411 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 673 göst.