0 oy
1,255 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar görümceler falan geldi oturmaya bi komik bi konu geçti 

Sonra eşim şakasına yok ben karıma şakasına bak ben ölürsem senden önce evlenirsen rüyanda korkutucam dedi şakasına ama hata yaptım farkındayım dedi sonra gorumcemler kahkaha atmaya başladı sonra öbür görümcem iyi demişsin dedi ama ben öbür odadaydım kapı aralıktı 

O sinirle çıktım odadan esime bagirdim sen iyi b... musun sanki sen dört dörtlük musun ki dedim bağırdım görümce sustu o zaman sonra eşimin yırtık pantolonu vardı onların önünde eşimin önüne attım al kaynanam diksin dedim sinirlerim tepeme geldi yine gitseler de kurtulsam bi an önce 
notu ile kapatıldı: Hatalı soru başlığı

20 Cevaplar

+7 oy
(5,491 puan) tarafından
Ben böyle yapsam benim kocam beni saçımdan tuttuğu gibi kapının önüne koyar, fazla da abartmamak lazım adam sonuçta şaka yapmış. Aşırı bilenmişsin sen de görümcelerine. Daha da abartma 3 gün sonra görümcelerim yüzünden eşim beni boşadı diye post açarsın demedi deme
tarafından
Hah işte beni savunan bi eşim yok benim eşim bana bırak el kaldırmayı çenemi sıktı ben sessizce ağladım kimsem yoktu ağladım ağladım sustum daha neler neler acı kiyaslanmaz asla ben kiyaslamadim yanlış anlama sakin Rabbim sana da sabırlar versin ben 6 senedir çekiyorum eşimin babası ablası beni hizmetci yerine koydu ağladım bir kere bile benim karım hizmetci değil demedi hala da savunan bi kocam yok bu yüzden böyle böyle kendimi korumaya çalışıyorum ama hakaret etmedim hiç bi zaman
tarafından
Peki bunu konuşmayı denedinmi   rahatsiz olduğunu dile getirmeyi denedinmi.  Ne diyor
tarafından
Denedim tabi ama sen gelinsin diyo bi de eşim en küçükleri ondan savunmuyo galiba bilmiyorum
tarafından
Küçük büyük alakası yok cnm bnim eşimde en küçükleri.  Ama susturur
tarafından
Benimki susturmuyo işte canim hep ben alttan ala ala böyle bi anda olaya dalar oldum karşımda koruyan biri yok malesef görümce iyi demişsin deyince eşim yine güldü bende artık alttan alamıyorum :(
-Reklam-
+5 oy
(677 puan) tarafından
Valla eşini takdir etmek lazım baya sabırlıymış sana karşı.ben herkesin içinde okadar bağırıcam o da yetmeyecek herkesin içinde yırtık pantolonu önüne atıcam ve eşimde tepki vermeyecek büyük mucize olurdu herhalde :) sevgiden önce saygı lazım bence çok ayıp yaptıgınız.hem eşiniz hemde kendinizi küçük düşürmüşsünüz.
tarafından
Saygı görsem karşımdakinden
Görümce eşime iyi demişsin diyo ben bunun nesini alttan alicam
(677 puan) tarafından
Alttan almadıgın için hem eşinin şakasımı hemde görümceni haklı çıkarmışsın.bunun yerine odaya girip ben iyi ki seninle evlenmişim hayatım deseydin herşey daha farklıolurdu
+3 oy
(8,082 puan) tarafından
Postlarınıza baktım da aşırı şekilde görümcenizle kafayı bozmuşsunuz ☺☺☺☺
tarafından
Heee benle kafayı bozanla bende kafayı bozuyom bacım noldu ki
(8,082 puan) tarafından
Bacım?
+2 oy
(48,448 puan) tarafından
neden ben anlamadim
(10,416 puan) tarafından
Hahahah olsun cnm evet saliha ;)
tarafından
Ama sürekli dedim ben iyi dikemiyorum kaynanama götür diye çünkü kaynanam tekstilde çalıştı
Siz de bilip bilmeden yazmissiniz çok bilmişlik yapmışsınız ben sürekli dikiyorum eşimin kıyafetlerini bi kere postalamisim çok mu annesine yolladım elin karısına değil kendiniz burda post açarsınız yok kaynanam bi iş yapmiyo evde görümcem bi iş yapmiyo diye sonra biz kötü oluyoruz diksin diye gonderdiysem nolmus en azından hakaret etmemisim al kaynanam diksin dedim sadece bırakta diksin
tarafından
Yalakalık diyince başta geliyosunuz kuzularım
(48,448 puan) tarafından
kendinle.karistirma kimseye yalakalik yapmadim yapmamda. bak bakalim.kac tane kaynana görümce elti postum var senin gibi butun ev yasantimi buraya dokmuyorum az sakin ol bakalim durman gereken yeri bil
tarafından
Ben ev yaşantımı dökmüyorum ki derdimi yazıyorum sen de buranın sahibi değilsin yazarım seni ilgilendirmez senin postlarinda beni ilgilendirmez hadi çüssss
+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Yani hakliyken haksiz duruma düşmüşsün. O güldüyse onun ayibi. Ama senin dediginle yaptığın da cok ayip olmus kusura bakmada:/
tarafından
Onun yaptığı daha da ayıp hem gelinin ve kardeşinin evine geliyo oturuyo hem benim arkamdan iyi demişsin diyip kahkaha atıyo
Bu arada eşime bağırdım onları yok saydım
(7,402 puan) tarafından
Canim onun dedigde ayıp zaten öyle dedim dikkatli okursan. Ama ondan farkin kalmamis demek istedigim.
tarafından
Ama bisi olmamış gibi yüzüme bakıyorlar ona sinir oluyorum seni istemese gorumcelerin bu şekilde arkandan konuşsa sen napardin
(7,402 puan) tarafından
Esimle iyi oluyum da onlari takmam valla. Onemli olan esim benim icin.
+1 oy
tarafından
Allah kocana sabır versin....
tarafından
Kocan seni ezdirse öyle bi yaparsın ki yerin dibinden çıkaramazsın asla
Benim sizin gibi arkamda duran bi kocam yok canım rahat olman normal kocan bi şeyde savunmasa seni bak nasıl sokuyosun yerin dibine :)
tarafından
Nerden biliyorsun kocamın arkamda durduğunu hikayemi bilmiyorsun ki
Benim kocamın savunmasına da ihtiyacım yok gereken durumda ben kendimi savunurum ama bu değil ki saygısızlık yaparım sen ancak düşman sevindirirsin yaptiginla tabiki kimse sevmez seni akıllı olacaksın
tarafından
Benim durumumda olsan bu şekilde savunurdun kendini kardeşi sanki iyi bisey mis gibi iyi demişsin demek ne demek kardeşim çok mu iyi bende eşime sen iyi bisey değilsin anlamına getirdim en azından bi daha diyemez iyi oldu hadi iyi günler :)
tarafından
Yok yok bu şekil gidersen daha çok laf yersin hadi sana eyvallah basedilmez seninle senin kendi doğruların var o doğrularla mutlu olamazsın söyleyeyim ben sana....
tarafından
Benle kimse başedemez tatlım beni istemeyeni bende istemiyorum çünkü gelinlik kölelik yada hizmetcilik değildir. ...
+1 oy
(10,416 puan) tarafından

Ay ne eşler var valla ben eşime o lafı diyecem bi görümce yüzünden huzur bozacam orda ne olurdu bilmem bu kadar da şey etmemek lazım sonuçta şaka belki.gorumcen bile ona şaka mahiyetinde dedi 

Yani bazen çok abartıyorsunuz onun yüzünden eşine bu kadar sakin adama o lafı da demezdim yani 

Bide onların yanında kavga edipte sevindirmezdim evimde hallederdim 
tarafından
Siz kendinizi burda çok iyi gelin gibi anlatiyosunuz şöyle bi şey var kim birini suclarsa yaptığı bi hareketten dolayı kendisi de aynısını yapmıştır kesin ve net kimse kendisinde görmediği şeyle karsisindaki insanı suçlamaz Allah bilir benden aşağı kalan yanınız yoktur
tarafından
Ben al anana götür demedim
(48,448 puan) tarafından
yok valla.hic kavgam olmadı gorumcen yok zaten iki eltim var mesafeliyiz iyiyiz kafamiz rahat
tarafından
Senin kafa rahat görümcen olsaydı ev kardeşimin diyip rahat rahat girer çıkardı o zaman dusunemiyorum seni yasamadigin için bu şekilde yorum yapmışsın
(48,448 puan) tarafından
yüz göz olmayın sizde taviz vermeyin verdiyseniz kabullenin. ugrasamicam simdi senin görümce derdinle
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Çok ayıp etmişsin eşine . Ailesinin yaninda keşke böyle şeyler demeseydin ki

Ki üst uste okudum hatta ben mi yanls anlıyorum diye tepkini hakedecek kadar kötü brsey dememiş esin 

Keşke ailesinin yanında sen saygindan ödün vermeseydin..
tarafından
Ben saygısızlık yaptığımı dusunmuyorum gelip görümcen seni istemediği halde bu şekilde iyi demişsin dese sen napardın ben eşime bağırdım onlara degil
0 oy
tarafından
Öyle abartılıp kızılacak bi durum yok ortada canım benim eşim öyle dese görümcemde buna gülse hiç kızmam bile sende takma çok onları
tarafından
Zaten gülmesine kızmadım iyi demişsin dedi
tarafından
Olsun olsun çok takıp üzme kendini
tarafından
Yok canım artık takmam zaten
0 oy
(2,633 puan) tarafından
komik konu ve dalga geçilmiş bu sinir bu öfke neden? evet belki sinir olabilirsin eşine ama bu kadar da saygısızlık olmaz. Bu yaptığın hareketle daha çok kötü gelin edası veriyorsun. 
tarafından
Allah tan iyi ki senin gibi bi akrabam yok birinin derdi olsa sinirlenip bi anda derdinden bağırsa bile terbiyesiz ilan edersin halden anlamayan terbiyesiz tipsin cunki
tarafından
Herkes çektiğini bilir kalkıp burda iyi gelin kötü gelin muamelesi yapmak size düşmedi TERBİYESİZLİK yapmayın ama :)
(2,633 puan) tarafından
ah o kullandığın TERBİYESİZ keimesinin anlamını bilsen, idrak etsen de öyle konuşsan keşke :) 3 tane kapı gibi görümcem var. en küçüğü benden 20 yaş büyük artık sen düşün :) ve o kadar çok severiz ki birbirimizi asla ama asla tartışılmayız ve SAYGISIZLIK yapmayız. laf sokulsa bile dalgayla karışık geri lafımı yada kırıldığımı söylerim. anlarlar ve bende onlarda dikkat ederiz. bir görümce gelin edası asla olmadı bizde abla kardeş olduk. Eşim evin tek oğlu olmasına rağmen(tek oğlan ne çok sevilir bilemezsin) kaynanama-kayınbabama ve eşime karşı hep beni savunurlar ve hep yardımlaşırız. SEN sever ve saygı gösterirsen aynı şekilde karşılık alrsın. ha aynısını anlmadın o zaman derim ki, allah cezasını versin o görümcenin. ama burda bakıyorumda ; sen haksızsın ve terbiyesizliği sen yapmışsın. NOKTA
tarafından
Bendeki gorumceleri sen bilmediğin için burda çok bilmişlik yapma ben hatasını söylesem bile aaa ben öyle bişey mi demişim hatırlamıyorum diyen tiplerden valla hakedene söyler lafımı geçerim bende hareketimi nerenizden anlarsanız anlayın kendimi ezdiricek değilim iyiki de ezdirmemisim ve asla da ezdirmem bu da terbiyesizlik değil açık gözlülük NOKTA
(2,633 puan) tarafından
böyle kendini ezdirmemekse ne diyim komedisin yemin ediyorum :D Eğer laf etseydi şu durumda herkes derdi ki sana hah iyi yapmışsın görümcenle kocana. TEK ben değil yani herkes diyor ki saçmalamışsın. zaten sana demiyoruz ki kendini ezdir , biz diyoruz ki lafı yeri ve zamanında söyle ki karşındaki yerini bilsin ama görüyorum ki bu durumu anlayacak kapesite yok sende. Açık gözlülük farklıdır canım, açık sözlülük farklı. Neyse bu kadar ders yeter :)
0 oy
tarafından
Canım sinirlenmişsin onu anladım ama dediğinle yaptığın çelişiyor 
tarafından
Nasıl yani görümcen senin arkandan esin şaka yaptığında iyi demiş dese sen napardin
0 oy
tarafından
Canım eşin o kadar kötü bişey dememiş sanırım gülmeleri seni rahatsız etmiş ama keşke onlar gidince eşinle konuşsaydın konuyu bu kadar kırıcı olmasaydın. 

Eşinde Allahtan bişey dememiş her erkek kabul etmez o hareketi şahsen benim eşim olsa kıyamet kopardı orda kapıya atardı beni. 

Sende gönlünü al eşinin bi anlık sinirden yaptığını söyle karşılıklı konuşarak çözün bence.. 
tarafından
Kuzum gülmeleri sinir etmedi beni iyi demişsin diyo kardeşine ona sinir oldum
tarafından
Anladım canım keşke yaşanmasaydı böyle bir durum ama eşinden özür dile yoksa sen üzülürsün uzadıkça
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Canm bnm gorumce kardesimi tekrar evlendirrim isterse diyo bnde bnden iyisini bulursan simdi evlendr diyom biliyom ki saka yapi yuo bnde guluyom ciddiye almam boyle seyleri
tarafından
Ben yapamıyorum işte ya
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Amaan ne kadar cok takmışsın kuzum. Herseyi bu kadar takip sinirlenirsen kendini hasta edersin yapma. Esine karsida saygisizlik yapmissin, ailesinin yaninda kucuk düşürmüşsün keske yalnizken soyleseydin. Hakliyken haksiz duruma düşmüşsün. Ama dedigim gibi herseyi kafana takma hayati bu kadar ciddiye alma bosver o saka yapiyorsa sende yap 
tarafından
Napim sinir oldum resmen seni istemiyoruz dendi yüzüme
(2,020 puan) tarafından
Aman yavrum seni almislar , esinle evlenmissin desinler ne olacak salla gitsin
tarafından
İşte canım dalıyolar lafa hemen sinir oluyorum bende
0 oy
tarafından
Tartışılacak bı mevzu ben görmedim.oda lafın gelişine haklısın demiştir ne diyecem başka diye düşünerek bilmem ben gorumcelerim yanında eşime sen nasıl.boksun diyecem sona pantolonu atacam anan diksin diyecem akla hayale sığmayacak şeylere . Haa o mu oda benim kardeşlerim yanında yapaamz ..
tarafından
Ama eşime iyi demişsin deyince beni savunması gerekiyodu öyle deme deseydi
0 oy
tarafından
Kocan ne demiş kız sinirle karışık yazmışsın anlayamadım
tarafından
Eşim önceki komik anımızı anlattı bana bi kere işte bi kere hata yaptım dedi yani evlendim demek istedi onu anlatırken görümce eşime iyi demişsin dedi ona sinir oldum
0 oy
(114 puan) tarafından
Aynı şekilde kocan senin öz ailenin yanında sana yapsa bunu daha mi iyi ? Yanlış yapmışsın 
tarafından
En azından kardeşime öyle deme ben şaka yapıyorum derdim
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Anlamadım ya bu konuda ne var ki sen çıkış yapmışsın 

Bizim gibi şeyler yasasan allah bilir sen doversin de görümceni..

Biraz saygı ya ben burda hiic senin bağırmana degecek bisey okumadım bide paylaşıyor sun burada 

Daha yorumları okumadan yazıyorum bak kesin herkes benim gibi düşünüyor 
tarafından
Eşim şaka yapıyorum tmm gulmelerine kızmadım zaten eşime iyi demişsin diyo bu çok mu iyi bi laf
0 oy
(582 puan) tarafından
Eşini rezil ettin yani rencide ettin
tarafından
O da savunsaymış beni görümce iyi etmissin diyince öyle deme diyebilirdi mesela
0 oy
(7,899 puan) tarafından
Cnm vala banada sanki fazla tepki vermişsin gibi geldi ben asla kocama öyle yapmazdım hatta onlara inat gidip canım kocacım sirinim senden başkası olmiycak hayatımda . Ztn herkes bizi  kiskaniyi diye laf sokrdim ztn öyle bir tepki versem kıyamet kopar kocam herhalde beni boşardi o zmn kudururdu iclerinde 
tarafından
Ben bi anda sinirlendim valla sakin kalamadım zaten sinir oluyorum onlara
(7,899 puan) tarafından
Böyle şeylerde onlara koz vermeyin ilerde kocanızin yuzune vururlar  onlar gidince oturp anlatsaydiniz o zmn eşiniz utanır size mahcup olurdu ztn adamcagiz şaka yapmış öyle düşünememus
tarafından
Bende onun dediği lafı yüzüne kakarim o zaman :)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 806 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Egeninannesi1 (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 292 göst.
17 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 315 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 541 göst.