0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Ben dışlandım arkadaşlar . Görümcemin çeyiz sermesi vardı gittim . Eşimin bi akrabası vardı onunla aynı zamanda doğum yapmıştık . Tatlı dağıtıyordu az vardı herkese yetmiyordu ve kaynanam şey dedi o emziriyor o yesin sen zaten mama veriyorsun bişey olmaz . Ya zaten yesin belki ilk bana verilse ona uzatırdım ama böyle bi cevap beklemiyordum. Zoruma gitti . Troid kanseri olduğum için ilaç yüzünden emzirmeyi bırakmıştım. Çok zoruma gitti. 

9 Cevaplar

+2 oy
(3,850 puan) tarafından
İkram, annelikle değil insanlıkla alakalıdır.  Yesin tabii, ben iştahımı senin helvana saklıyorum deseydın. 
(311 puan) tarafından
Ayyyy çok fenasın :D
(3,850 puan) tarafından
Darısı başınıza :)
-Reklam-
0 oy
(4,880 puan) tarafından
 valla bu kaynanalarin hepsi topluca kapatilsin dunya daha guzel bir yer olur gecmis olsun canim 
0 oy
(217 puan) tarafından
Valla Sezeryan olan da anne normal doğuran da. Emziren de anne mama verende. Hiç sıkma canını boş boğaz hepsi 
0 oy
(609 puan) tarafından
Cahil geri kafalı kaynanan ne diyelim başka, neden Kaynanalar boş boş konuşmayı severler bir türlü anlamış değilim sen boşver takma canım millet keyfi gidip mama veriyor ama sen hastalığından kesmişsin sütünü çok hassas bir konu nasıl böyle yüzüne vuruyorki. Vala bende kaynanamı sevmem onunda çok boş lafları var ama bu konuda öyle değil mesela hep diyor mamada verelim bebeklere belki süt yetmiyordur guzelce kilo alsın falan yani bebek doysunda ne fark ediyor sanki mamayla anne sütü
0 oy
(1,628 puan) tarafından
Bebeğimin karnı doysun da ister mama ister anne sütü boş boş insanlar ya 
0 oy
(851 puan) tarafından
Aman bakma onların dediklerinde kaynanamda bana der sen emzirmedin anne değilsin eşimin nenesi de söyler vende sizden iyi anneyim o kesin siz emzirip köşe atarken ben hastanelerdeydim ben evde başında nobetteydim şimdi hangimiz anne oluyoruz emziren mi emzirmeyen mi derim susuarlar 

Takma sende boşver ağzı olan konuşuyor 
(1,628 puan) tarafından
Ay gerçekten mi ya ne kadar vicdansızlık bu ya. Bebeğin karnı soyup doymamış önemli değil. Ama anne sütü alması çok önemli öyle mi. Ya hangi anne istemez gerçekten şu an çok şeyler söyleyeceğim ama bişey diyemiyorum ya. Bide sezeryan anneleri var tabiki. Onlar da değilmiş bana da öyle diyorlar. Birdaha hamile kalırsam keyfi sezeryan olmak istiyorum diye. İnsanlar niye böyle kötü yaa
(311 puan) tarafından
Ikı dogumumda sezeryan ve ıkısınde de 2 ay emzırdım oda mama desteklı 2 ay.. sutüm yok bıtıyor 2 aya hemen genetık sanırım mama ile büyüdüler çok saçma ***** cahıl cühela konuşan insanlar var çokta güzel susturuyordum vallahi mama verdıgımı görunce sanki göktaşı düşmüş gibi şaşırıp aaaa emmıyo mu diyorlardı bende emıyor hobi olarak veriyorum mamayı dıyordum :D bozuluyorlardı emre nıye mama vereyım ayrıca önemli nokta bebegın doyması saglıklı olması her anne ister ama yoksa yok işte nıye üzüyosunuz insanı
(851 puan) tarafından
Sen ne yaparsan yap yaranamazsin insanoğluna hele nankörlere bende 5 ay emzirdim kovid geçirdim doktora bile gidemedim kendi cabalarimla atlattım en son acile gittim verdiği antibiyotik ilaçtan bebeği emziremedim bunu bilmelerine rağmen bana söylüyorlar ama ben takmıyorum sende takma kendini üzme vede susma sen sustukça daha çok söylemiyorlar eşimin yengesi sezeryan oldu kadın herkesi tersleyip cvp veriyor kimse korkudan birşey demiyor ama başka tanıdık var o suskun olduğu için ona söylüyorlar bana gelince bende hep susutum baktım söylemiyorlar cvp verdikçe artık soylemiyorlar söyleseler tersliyorum
Sende susma sustukça onların bir yeri kalkiyor
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Belki kotu niyetle dememistir, yani sonucta hadi bi nebze keyfi emzirmeseniz(ki yine kimseyi ilgilendirmez de) laf soktu denebilir ama kendince iyilik ediyim derken biraz patavatsiz bir cumle kurmus.
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ah simdi sen bu icndeki aciyi hic bir zaman ne atabilsn nede unutabikirsn.cok uzuldm kendjnj sakin yetersz hissetme zaten saglign acisindan mecbur kalmissn.kaynnananin hareketinide nerden tutsan elinde kaliyor yani sonucta illa tatli yemen icn emziriyor olman mi gerekir insan gozu kqlir nebilim cani ceker olur mu ole sey ya.madem tatli dagityirlar madem evlerine insan topluyorlar neden ona gore hazrlik yapmamislar kaynnanda zaten seni uzmek icn firsat kollamista durmus seytan bozuntusu.allah onu bildgi gibi yapsn nemrut.
0 oy
(16,291 puan) tarafından

Kaynanalar böyle işte ne yapalım. Benim de sütüm az oluyordu diye mamayla destekliyordum bebeklerimi. Kayannam da hep şey derdi onların anneleri emine değil biberon.. biberon karınlarını doyuruyor :angry: nefret ediyorum bu lafından. Çocuklar büyüdü hala lafını eder. Ayakları tökezleyip dusseler mama içtikleri için böyleler diyor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 338 göst.
0 oy
11 cevap 361 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 45 göst.
0 oy
7 cevap 294 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatyasever (3,180 puan) tarafından soruldu

384,718 soru