0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Kizlar biz sanırım biz dubleks ev alma asamasindayiz 2 milyon 500 TL ye sormak istiyorum biraz soğudum altta mutfak salon oturma odası ve burda bir balkon yatak odası  odası tuvalet var üst katta üç oda banyo ve baya büyük bir teras var ayrıca mini mutfakta var . Ve 2 yaşında bir bebeğim var ve ben memur olarak 8-17 çalışıyorum .  O yüzden kafama karıştı yani çocuk odası üst katta olacak bizim yatak odası alt katta ve soğuk olur mu kışın yalıtım var ama  birde temizlik zor mu. Avantajları nedir bilgilendirebilir mısınız 

9 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
2 buçuk milyona dubleks ev mi ? Çok ucuzmus
(598 puan) tarafından
Metrekaresi mi küçük acaba
(100 puan) tarafından
Batı değil il ağrı da
(598 puan) tarafından
Hee o zaman doğrudur canım Rizedeyim 5-6 milyondan aşağı dubleks bulamazsin
-Reklam-
0 oy
(3,910 puan) tarafından
farkli katlarda yatak odasi yapmayin bence ya , siz de ust katta yatin bence , ya da alt kattaki oturma odasini cocuk yatak odasi yapin , yukariya oturma odasi cocuk oyun odasi falan yaparsiniz
0 oy
(4,880 puan) tarafından
Annemlerin tokatta dubleksi var onlarinda ayniydi altattaki yatak odasini misafir yatak odasi seklinde yaptilar ust kata kendi yatak odasini kardesimin odasini yaptlar bu yilda alt kattaki yatal odasini oturma odasi seklindr ayarladilar guzel oldu kimse ust kata çıkmıyor
0 oy
(29 puan) tarafından
Bizimki dubleks yatak odası ve çocuk odası aynı katta.Hem böyle daha kolay oluyor.Her büyük evin temizlik sıkıntısı oluyor ama eşyalar tıkış tıkış olmadığı için düzenli oluyor 
0 oy
(851 puan) tarafından

Yengem oturur çok beğeniyor ama temizlik olarak diğer evlere göre zor ugraş istiyor

Bu arada yatak odasını üst kata alıp çocuk odasını alt kata alabilirsin yada hepsi üst katta olur alt kattaki oda oyun odası yapabilirsin

Fiyata gelince çok uyguna almişsin hiç pişman olma 
0 oy
(11,638 puan) tarafından
İlk olarak sürekli kalmiyorsa bebegin zor olacağını düşünmem ama merdiven için önlem almalısınız. Onun dışında temizliği tabiki zor olur 2 ev gibi düşün.  Yalıtımı varsa soğuk olacağını düşünmem. Annemlerin dublex yalıtım var ve eski ahsap ev o halde ısınıyor.
0 oy
tarafından
Benim dubleks altta mutfak yatak odası salon bı küçük tuvalet üstte bı oda banyo teras ve kiler var ama küçük baya benimki yinede hiç sevmiyorum banyo üstte olduğu için sürekli kirlileri çıkar bence bubleks alma hiç kullanışlı değil heleki yazmışsın Ağrı'da kışın ısınması zor olur onun yerine ara kat al bence
0 oy
(7,921 puan) tarafından
Dublekslerde genelde yatak odaları üst katta olur. Bence öyle tercih edin. Hepsi üst katta. 
0 oy
(9,896 puan) tarafından
Ben olsam yatak odasında çocuk odasını üst kata aşağıyı da oyun odası yapardım 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 263 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 557 göst.
22 Aralık 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 241 göst.