+1 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bende durum bu kizcem izin verirse yiyeceğim inşallah şimdiden ağlamaları başladı bile :silly:

Kahvaltı Kaçak çay  love<3:D

image

19 Cevaplar

0 oy
(1,210 puan) tarafından

En İyi Cevap

<3..........<3...........<3

-Reklam-
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Afiyet olsun bir çay koyamadım. Diş yeri iyice kabarmış çok huzursuz. Şu diş çıkarsa hem kendi hem ben rahat edeceğim. Bende birazdan uyutup bir kahvaltı yapmayı düşünüyorum 
(1,210 puan) tarafından
Benimde 4 aylik şuan huzursuz
(1,661 puan) tarafından
Her bebek farklıdır ama 9 aylık oldu ancak çıkıyor. Aylardır huzursuz uykusuz çok zor Allah yardımcımız olsun
(1,210 puan) tarafından
Dr um anne sütü alan bebek daha hızlı çıkartır normal 5 aylıkta patlayabilir demişti Allah bütün annelerin yardımcısı olsun canım
(1,661 puan) tarafından
Bende emziriyorum ama kuzenimin kızı 5 buçuk aylıkken 4 dışı vardı bizim ilk dişi ancak çıkacak hahaha
(1,210 puan) tarafından
Geç olması daha iyi derler bence dert etme kendine
0 oy
(494 puan) tarafından
Afiyet olsun canım :) nasıl böyle sabah dinç uyanıp kahvaltı ediyonuz ya ben yapamıyorum :) şimdi bir ekmeğin arasına ayak üstü çikolata sürdüm 3 tane erik yedim okadr yatıyorm şimdi :)
(1,210 puan) tarafından
Ne dinç mi 5 den beri ayaktayım askom çocuk uyumuyor arka planda veeeeeğ heeeeeeeğ eşliğinde kahvaltı yapmaya çalışıyorum:D
(494 puan) tarafından
5 den beri ben ayakta olsam çookktaan bayılmıştım şimdiye herhalde :))) benim kız 5 yaşında o uyuyor 11 12 ye kadar 16 haftalık da hamileyim kocamı işe göndermek için uyanıyorum sadece :)
(1,210 puan) tarafından
Uykusuzluğa da bağışıklık kazandık askom :D
0 oy
(74 puan) tarafından

image

afiyet olan canm benimkide fakir kahvaltısi:)))
(1,210 puan) tarafından
Allah bereket versin daha ne olsun bacikom:)
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Post yukarı....
0 oy
(7,782 puan) tarafından

image

bizde anlık boye kahvaltı yapmıyorum ben çocuk biseyler yedi iserim var cano afiyet olsun sana 
(1,379 puan) tarafından
Bu ulaşla ben :D
(1,210 puan) tarafından
Kahvaltisiz asla :D enn önemli öğün sağlık bakanı gibi konuşayım:D teşekkür ederim maşallah paşaya da ❤️☺️
(7,782 puan) tarafından
Ahahaha İdil al şunu başımdan ulasla birbirinin coraplarini çıkarsınlar isim var benim :D
Nurum almayim canım çok sağol hiç hoslanmiyorum kahvaltıdan hazırlamak bile işkence hsmilrykn bile yapamadım
0 oy
(392 puan) tarafından
Erkencilerdenim eşimle 7 buçukta yaptık :)
(392 puan) tarafından
6 buçukta ayaktaydik canım :) 5de çok erkenmis bee :) oğlum var uykuya çok düşkün hiç erken kalkan bı anne olmadım :)
(1,210 puan) tarafından
Maşallah diyelim biz 2 aylıktan beri böyleyiz gündüz asla uyumaz çok nadir 2 saat falan uyur 15 günde 1 falan 4 aylik olduk :D
(392 puan) tarafından
Düzelir daha kucukmus :) sırf oğlum yormayan bı çocuk olduğu için 2.yi hep erteliyorum ve galiba olmayacak :)
(1,210 puan) tarafından
Benimde kız gözümü korkuttugu için 2. Hayal artık benim için:D
(392 puan) tarafından
Hayırlısı diyelim herkesin kardeşi olacak diye bı kanun yok:)
0 oy
(989 puan) tarafından
Hayırlı cumalar 

Ben yapamıyorum kahvaltı 2 yaş sendromlu oğlum mahvetti beni herşeye ağlıyor beni bırakmıyor az kaldı bayilacam
(1,210 puan) tarafından
Bu sendromlar mahvetti bizi 4 ay sendromlu kızım sürekli kucak istiyor uyumuyor ah ah :((
(989 puan) tarafından
4 ay 18 ay 24 en berbatiydi bakalım sırada ne var
(1,210 puan) tarafından
Kız dema 4 aya 3 gün önce girdik gözüm korkuyor zaten tekim koca da anasının evinde :D
(989 puan) tarafından
Canım kolay değil evlat büyütmek daha bismillah dur daha diş sancıları olacak sendromlari olacak gözünü korkutmak değil amacım olacaklar ben hep derdim yok ya hiç biri 4 ay kadar değil diye ama daha beylerini gördüm hele 24 ay beni bitirdi
0 oy
(1,379 puan) tarafından

Günaydın canım oğlum hasta bende hastayım biraz ona kahvaltı yaptırmam gerekiyor kalkıp ilaçları var ben yapar mıyım bilmiyorum :D afiyet olsun 

(1,210 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım teşekkür ederim ❤️
(1,379 puan) tarafından
Bende teşekkür ederim ❤️
0 oy
(6,770 puan) tarafından

image

bizde durum böyle afiyet olsun
(1,210 puan) tarafından
Ay şu sigarayı görünce o iğrenç espri geliyor aklıma

Camel im yapmaz :D
0 oy
(2,952 puan) tarafından
Yapamadım daha kahvaltı falan içim içimi yiyor oğlum ilk defa geziye gitti merak ediyorum 
(1,210 puan) tarafından
Öğretmen yokmu başlarında bu kadar evham yapıp kötü düşünme
(2,952 puan) tarafından
Var tabiki ilk defa yanında biz olmadan bir yere gidiyor
0 oy
(735 puan) tarafından

Bende

image anneme geldim dişim ağrıyor 

(1,210 puan) tarafından
Geçmiş olsun kötü olur dis ağrısı ya :( kız şu pideler nerden buluyorsunuz bizim fırıncı ekmek isteyince sanki olmayan bisey istemişiz gibi bakıyor:D
(735 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim. Sivas'tan geldi pideler, biz Ankara'dayız burada yok
0 oy
(8,708 puan) tarafından
Afiyet olsun canım daha gözümü yeni açtım.
(1,210 puan) tarafından
Bende böyle geç saatlere kadar uyumak istiyorum :(

Teşekkür ederim bu arada:)
0 oy
(455 puan) tarafından

Cuma'mız mübarek olsun canım ben işlerimin yarısını yaptım çay içiyorum sonra devam misafirim var hem bugün ve yarın böregimi  yapıcam işim çok bugün :) 

(1,210 puan) tarafından
Kolay gelsin canım ❤️
(455 puan) tarafından
Saol tatlım:) bu emoji ben nıye koyamıyorum ki
(1,210 puan) tarafından
Kendi emojilerinden bazılarını kullanabiliyorsun ❤️❤️❤️
(455 puan) tarafından
Ala ala oda olmuyo ki sanırım olur.. Malesef olmuyo neyse artık
0 oy
(4,384 puan) tarafından
Ya resim hayalkirikligina ugratti beni. Yumurta yok,peynir yo.
(1,210 puan) tarafından
Yumurta sevmem peynir tostun içinde yanında da krem peynir var daha nolsun gı peynirli yumurtali kahvaltıyi da senden görelim askom
(4,384 puan) tarafından
Ben kahvaltiyi cok severim :) dolu dolu bi tabak beklemistim. Krem peyniri peynirden saymiyorum: D yumurtasiz asla ekmek banmalik bisey olmali, 3 cesit peynir olmali.
Calisiyorum askim evde olunca bigun kendime ozel hazırlar atarim buraya.
0 oy
(3,850 puan) tarafından

Maşşallah ne kadınlar var be :)

Kahvaltı bitti. Üste kat camlar perdeler dip köşe bitti. Karnıyarık yapacağım buzu çözülsün önce malzemelerin. Koltuklarımı yıkıyorum :)

image

image

(1,210 puan) tarafından
Bende dötumu devirdim yatıyor maşallah sana

Yıkama makinenin markası nedir canım bende almayı düşünüyorum memnun musun hali da falan performansı nasıl
(3,850 puan) tarafından
Benim değil makina. Bir arkadaştan aldım. Yıkama yapmıyor yalnızca emiş ve hava basma gücü var. Hava gücüyle petek arasındaki tozu kiri üflüyor, emiş gücü ile de koltuğu ıslak sildikten sonra suyunu çekiyor. Makina yıkama yapmıyor, sen bezle yıkıyorsun yani. İşe yarıyor evet ama ben olsam almam bundan.
0 oy
(2,190 puan) tarafından

Kahve time afiyet olsun canım 

image

(2,190 puan) tarafından
Fotoğraf boyum kadar uzun çıkmış jsjsjs
(1,210 puan) tarafından
Sanada afiyet olsun canım gerçekten niye öyle olmuş:D
(2,190 puan) tarafından
Bilmem ki bı tuhaf olmuş yeni fark ettim :D
0 oy
(4,642 puan) tarafından

Afiyet bal şeker olsun valla bizde yeni yaptıkda kim toplar faskindayim ama yine ben galiba:D

(1,210 puan) tarafından
Kız doğurdum inşallah büyüyünce anasına hizmet eder :D bebeler buyuyene kadar sen :D
(4,642 puan) tarafından
Hahahahahah kız benim üç tane kızım var.İkisi büyük biri 18 biri 12 ikiside okuyor.Bazen yapıyorlar yalan yok ama derslerine çalışsınlar diye fazla bişey istemiyorum ben.
(1,210 puan) tarafından
Abla büyükmüşsün sen :))
(4,642 puan) tarafından
37 yaşındayım 19 yasinda anne oldum.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 265 göst.
5 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 41 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 78 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,565 puan) tarafından soruldu

385,011 soru

11,515,033 cevap

35,174 kullanıcı

...