0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (560 puan) tarafından
Köydeki evi tadilat yapacağız ve emekli olunca oraya geçeceğiz 2 çocuğum var ilerde odaları ayrı mı olsun evlenip gelirlerse rahat ederler herkes odasında kalır diye düşündüm ama 2 artı 1 olup salonu mutfağı büyük mü olsun bilemedim siz olsanız hangisini tercih ederdiniz

8 Cevaplar

0 oy
(8,921 puan) tarafından
Salon büyük olsa ne işine yarayacak ki o yaştan sonra ben olsam emeklilikte hiç büyük evle uğraşmam küçük kutu gibi bir ev tercihim olur çocuklar gelip kalırsa diyosun da bakalım gelecekler mi kendini düşün derim gelse bile gelin kız işini mi yapacak yapsa kaynanama gittim is yaptım olacak hadi yatılı gelirlerse ikisi bi arada gelmesin zaten sıkıntı olur aman hiç bana göre değil 
-Reklam-
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Benim mutfağım büyük değil sadece masa var keşke biraz büyük olsa bir kapaklı dolap alıp içine ıvır zıvır koyarım diye istiyorum. Balkona koysam açık balkon. Zaten kuş yuvası var bozmak da istemediğim için günlük yıkarım. O yüzden balkona da koyamam. En istediğim şey büyük bir mutfak. Tüm zamanım orda geçiyor çünkü 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Ben olsam 3+1 isterdim  
0 oy
(2,186 puan) tarafından

Bizde yazın eşimle köye 1+1 ev yaptırmak istiyoruz Allah nasip ederse çoluk çocuk büyüyüp gidince gider kalırız kafa dinleriz diyoruz inşallah olur biz küçük yapalım imkanlar dahilinde dedik imkan varsa büyük ev her zaman daha iyidir 

0 oy
tarafından
Öyle bır imkanın var yaptır dört oda durumun yoksa oadaları koydurt yavaş yavaş tamamlarsın neden 2+1 yaptırasın köy buyuk ferah olsun 
0 oy
(4,927 puan) tarafından
İmkaniniz varsa tabi ki buyuk yaptirin. Kucugun cozumu yok ama oda sayisi fazla gelirse 1 tanesinin kapisini ceker kaparsaniz. Zaten 2 cocugunuz varmis esleriyle gelseler herkese 1 oda oluyo. Odalara ebeveyin  banyosu yaptirmanizi da oneririm. 

Koy yerde mutfak ve salonda buyuk olmali. Bence mutfak her yerde buyuk olmali :)
0 oy
(1,338 puan) tarafından
Gelecekleri yılda 3 4 gün o da muhtemelen bir arada denk gelmez. 2+1 yap canım yeter. Masraf yapacağına çocuklar için birikim yap 
0 oy
tarafından
Şansın varsa 3+1 olsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 236 göst.
2 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,278 göst.
0 oy
26 cevap 465 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu
+2 oy
2 cevap 66 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Sekerkiz06 (346 puan) tarafından soruldu

396,941 soru

11,872,357 cevap

35,985 kullanıcı

...