0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (731 puan) tarafından
İçimi dökmem lazım bebeğim hastalandı kusma ile başladı hastaneye götürdük kan idrar tahlili vs yapıldı tam 7 saat hastanede bekledik sonuç hiç birşeyi yok sıvısız kalmış dendi. Ertesi gün eşimle ben aynı şeyleri yaşadık ama ölüyoruz kusma ishal ağrı ne ararsan hastane gittik aynı şeyler kanda bişey yok verilen ilaç yok ufak bir serum bağladılar 10 dk ya gidebilirsiniz dediler. Evde kendimizi kendimiz iyileştiriyoruz madem bişeyimiz yok dudaklarımızq kadar neden uyuştuk diyorum kendi kendime sinirleniyorum. Basit birşey yaşamadık zehirlenmek alt etmiş yanında ben böyle bişey görmedim. Onun öncesinde safra taşı sorunum vardı onu bulasıya kadar defalarca atak geçirdim gaz problemi dediler durdular saframa bakın diyorum doktora yaşayanlar ağrısını bilir ne beterdir. Yok olsa bilirdik diyorlar tam 1 sene çektim haftada 2 defa atak geçirdim en son buldular ameliyat oldum bitti. Nedir bu ben anlamıyorum eğitim sistemimiz mi çürük bizmi çürüğüz bukadar zorlanıyoruz. Doktorlarada hak veriyorum zamanları kısıtlı ama şunu demeden edemiyorum biz hasta olmayı tercih etmeyiz kim ederki. Hem üzgünüm hem yorgun hem sinirli. Çözümsüz hastalık vermesin rabbim.

4 Cevaplar

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Sağlık sistemimiz çok uzun zamandır mort da anlamadığım şey şu, safra kesesi için illa USG bakmasına gerek yok hiç kan testi de mi yapmadılar. 
(731 puan) tarafından
Yaptılar ama kanda bulamadılar ne hikmetse. Israrla gaz problemi dediler. En son usg de mil  taşları görüp ağrının sebebi bunlar olabilir dendi. 3 defa hastane değiştirdim 3üde aynı şekilde yaklaştı bana bunca zaman bu ağrıyı yaşattıkları için çok kızgınım. Ameliyat oldum ne ağrı oldu ne bişey mart 13te oldum ondan önce bir yudum kola içsem atak geçiriyordum 46 kiloya düştüm yemek yemekten korktum gerisini siz düşünün
(13,258 puan) tarafından
ay bende de taş çamur var usg bakmadan bilemediler acile yattım da orda fark ettiler 7 haftalıkken 30 oldum doğumdan sonra ameliyat dediler
(4,666 puan) tarafından
Allah Allah bu tarz akut tıkanma ataklarında alt ast değerleri fırlar aslında
-Reklam-
0 oy
(6,731 puan) tarafından
valla hem doktorlar haklı hem hastalar. bazen ilgili doktora denk gelmiyoruz, bu işlemleri uzatıyor bazen de doktor iyi oluyor ama sıra alma, usgye gitme vs uzun sürüyor. 

daha fazla doktor ve hastane şart 
(731 puan) tarafından
Stajyer doktorlar var devlet hastanelerinde eyvallah onlarda deneyim kazanacak ama çözüm bulmaları çok zor gerçi onlarada ne diyorlarsa onu yapıyorlar kızamıyorumda ama ben arkamdan bıraktığım bebeğimi düşünüyorım
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Safra ağrısı ile gaz sancısı ağrısı bile farklı. Tanıyı nasıl koyamadılar. 
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Kız senin gene USG de çıkmış .  Röntgen , USG , kan, idrar . Gitmediğim bölüm kalmadı Özelde , devlette, araştırma hastanesinde şehir hastanesinde hiç bir yerde sebebini bulamadılar Şans eseri sarılık yükselince acilde anlaşıldı safra olduğu :D aylarca ağrısını çektim aylarca

(731 puan) tarafından
Çünkü onu bekliyorlar benimde karaciğer enzimleri yüksek çıkınca usg istedi orada taşı gördüler öylede rezil bişey
(1,262 puan) tarafından
Kız yok onu beklemedikler . Benim USG de kanda çıkmadı sebebi. En son BT çekildi o şekilde anlaşıldı problem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
13 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buket0606 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
28 cevap 553 göst.
3 Haziran 2024 Aile kategorisinde Nur343746 (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 478 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,358 puan) tarafından soruldu

384,751 soru

11,508,877 cevap

35,166 kullanıcı