0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar tronbofoli testlerim negatif ama düşük çıkmış protein s düşüklüğü kan pıhtılaşması amı sebeb oluyor bakarmisnz

1 cevap

0 oy
(59 puan) tarafından
Bendede kanpihtilasmasi çıktı sonuçlar boyle
(7 puan) tarafından
Ali acari biliyorum ama ne tesadüf sizde Konyalı sayılırsınız tanstigima sevndm cnm Ali acar iyi bi doktor ama öle randevu bulmak kolay olmuyor su.sonuclara doktr baksn bsey demezse ona uğraşmayı düşünüyorum birde
(59 puan) tarafından
Evet anim eşim konyali ben adanaliyim  
Dediğin gibi zor randevu alınıyor bana randevuyu kendi doktorum aldı  yoksa 1 sonraya veriyorlar
(7 puan) tarafından
Doktorundan dolayı sansliymisin canm öle her hastayı muayene etmiyor Ali acar gerckten büyük sorunlu hastalara bakıyor bı sonucu gösterebilirsem randevu alamiyrm işte sorun varmı yokmu bilsem ugrascam çünkü çok yiprandm kürtaj oldm bide
(59 puan) tarafından
Gerçekten çok zor bir süreç bende çok yıprandım
Ordada özel kadın kliniği yokmu ondan daha kolay randevu bulunuyor ben halimeliligimde hastaneye hiç gitmedim hep kliniğe gittim randevu derdim olmuyordu fiyatlarida özel hastaneye göre daha uygundu
(7 puan) tarafından
Hc duymadm cnm ama başka doktr sonucna bakmazlar mutlka takipli doktrn gormeli baklm RCA etcm bu hfta doktra
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Busra42 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
23 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
15 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (301 puan) tarafından soruldu

397,182 soru

11,879,492 cevap

35,995 kullanıcı

...