+1 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Sorum yukarıda :)

25 Cevaplar

0 oy
(107 puan) tarafından
Valaaa ne yaptıysam boss kokmuyor:((
(179 puan) tarafından
Ay bazılarının buram buram kokuyor parfüm gibi soruyorum aynı ben gibi yıkıyor anlamadım valla
-Reklam-
0 oy
(174 puan) tarafından
Annem ön yıkamalı atıyor fakat Bizim ön yıkama alanı süresi çok uzun nasıl yapacağım bilmiyorum
(641 puan) tarafından
canım makina hangi program olursa olsun çamaşıra göre yıkıyor.bende ön yıkama 3 saat 10 dakika normalde,ama makinayı çok doldurmayıp yıkadığımda 2 saate düşüyor hemen yıkayıveriyor istersen bi dene belki denemişsindirde bilmiyorum ama
0 oy
(518 puan) tarafından
Canım püf noktasi çamaşır makinasını çalıştırdığın gibi yumusaticiyi doldrumyacaksin yıkama bitmine yakın durlamaya geçmeden koyacaksın 
(4,647 puan) tarafından
Yumoş sakura canım.
(518 puan) tarafından
Bingo soft kullanıyorum kokusu mükemmel ve kalıcı
(4,647 puan) tarafından
Hiç kullanmadım canım ama bitince alır bir denerim hangi rengi birde.
(518 puan) tarafından
Beyaz üstünde bebek resmi var. Her kokuyu kullanamam ağır gelir. Ama bunun kokusu beni rahatsız etmiyor mükemmel kokuyor
(4,647 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakarım mutlaka yeni kokularida severim denerim.
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Ben yumos sakura kullanyorum efsane kokuyor günlerce kalıyor coraplarda bile.
0 oy
(582 puan) tarafından
Yumuşatıcı koyduğun kısımda max yazan çizgiye kadar asla doldurmayacaksin doldurursan Yumuşatıcı sen kapağı kapattıktan sonra direk çamaşıra akar maxa gelmeden yarı kadar koy minicik Yumuşatıcının ne kadar etkisi olduğunu göreceksin ayrıca durulama sırasında koyanlar varmış Yumoşu az koyarsan gitmez yani gerek olmaz ne kadar az koyarsan o kadar güzel kokar yumoşu makine zaten en son alır senin ayriyeten durulama zamanında koymaya gerek yok
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Ben yımuşatıcıyı alacağı zaman ekliyorum gözüne. En başta ekleyince akıp gidiyor onla  defalarca durulanıyor kokmuyor
0 oy
(8,121 puan) tarafından
Ben şöyle duydum hemen dokmuyor yumusaticiyi sonda durularken mi dokuyorlardi yoksa sıkarkenmiydi 2 .su alırken di makine galiba ama benim camasirlarim yumosla kokar ne güzel öyle yapmasamda
0 oy
(333 puan) tarafından
Yumuşatıcısına göre değişiyor bence bütün yumuşatıcılar denedim en güzel kalıcı olan yumoş ekstra lilyum. Bir de diğer yumuşatıcıları benim makine hemen alıyor ben de onu anlamıyorum durulamasını bekliyorum o zaman koyuyorum yumuşatıcısını. Ama bu yumoşlarda konsantrelerde öyle olmuyor deterjanla beraber koyuyorum durulamada alıyor. O zaman kokusu kalıcı oluyor
0 oy
(26 puan) tarafından
Bende her yolu denedim şu alacağı zamanda koydum ama hep kokusu gidiyordu sonra şunu denedim  makine bitirince durulama programı var şu almaya başlayınca döküyorum çıkarıp hemen aşınca mis gibi kokuyor uzun sürede kalıyor oyle
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Bingo beyaz olandan kullanıyorum buramburam kokuyor.valla hem orta goze hem yan göze koyarim ben 60 derecede yıkarım kokar çıkmazda valla kokusu
0 oy
(261 puan) tarafından
Vallaha annem sadece tursil kullanır omo ve çok güzel kokuyor onlar yumos kullanmazlar bende öyle yapicam elimdeki bitsin bende sıvı 
0 oy
(397 puan) tarafından
Benim hiç sorun olmuyo ya hepte yumuşatıcı kokar 
0 oy
(791 puan) tarafından
Valla ayni dertten muzdaribim
0 oy
(367 puan) tarafından
Beyaz sirke+lavanta yağı 
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Her çeşit yumuşatıcı denedim ve en son makinemde kalıcı olanları buldum genelde onları kullanıyorum. Ayrıca benim makine de yumuşatıcı gözünde Max. Yazan yere kadar dolduruyorum 
0 oy
tarafından
Bingonun kırmızı kutusu harika kalıcı 
0 oy
(1,027 puan) tarafından
Bende öyle bir sorun olmadı da durulanma zamanında ekleyin diyorlar
0 oy
(163 puan) tarafından

Bingo kullanıyorum cnaım buram buram kokuyor 

image

(1,256 puan) tarafından
Ooo stokta yapmışsin :D
(163 puan) tarafından
A101 de indirimde :) fiyat uygun bulunca herşeyi stoklarım :)
(1,256 puan) tarafından
Mantıklı olan :D
0 oy
(27,600 puan) tarafından

Haftada bir makinayı yıkamak içini tursel koyduğumuz yeri sirkeli su ile silerim içini dışını temiz yıkar çamaşırlari

0 oy
(1,392 puan) tarafından
Benim çamaşırlarım hep kokuyor abc nin beyaz olanını kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 965 göst.
20 Ekim 2019 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 280 göst.
30 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 519 göst.
18 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Hazalhasan (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Karcicegi (1,065 puan) tarafından soruldu

385,257 soru

11,520,953 cevap

35,185 kullanıcı

...